The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


3 posters

    8th show

    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    8th show Empty 8th show

    Писане  Bridgy Hitman Hart Вто Фев 09 2010, 19:59

    X-TREME ZONE

    Шоуто започва с обичайните фойерверки, когато гръмва музиката на президента на DCW – Michael Dishev! Той слиза по рампата и се спира пред плакати като „You are God” & “DCW – This saved me from lonely nights!” Той се качва на ринга и започва да говори:
    -Дами и господа, станахте свидетели на едно грандиозно ППВ, както и на още по-грандиозен жребий! Аз също останах много доволен и също та...

    В този момент на видео стената са показани Мишел Маккул и Сейбъл, които се бият помежду си! Охраната идва и ги разтървава, но президентът не е много доволен от случилото се току-що!

    -Доведете ги тук, доведете ги, и без това имам да казвам нещо много важно, ще го кажа пред тях!

    Сейбъл и Мишел са доведени до ринга. Те се чудят какво става, а президентът им сочи към видео стената!

    https://www.youtube.com/watch?v=UHzyQWw5FYw

    Тери Фънк??? Какво за бога? Той слиза по рампата и се качва на ринга! Вдига ръка към публиката и е посрещнат с мощен поп! Той взема микрофона от президента и явно има нещо да ни казва:

    -Ще бъда кратък! Сейбъл, ти си шампионка, но вече не си ГМ, аз съм ГМ! (огромен поп). Все пак, аз съм екстремен, шоуто е екстремно и вие сте екстремни. Затова, нека ви кажа какво ще има тази вечер! Ще има квалификационни мачове за класиране за Metallica в мача Ultimate Survival! Мишел, в МЕ-а тази вечер ти ще срещнеш дебютиращата Кандис Мишел! Мачът ще е...2 of 3 falls! И не забравяйте, че тази вечер мачовете няма да са обикновени! Hell yeah…

    Фънк напуска ринга под овациите на феновете, а Сейбъл се настанява на коментаторската маса!

    Първият мач ще е NO DQ Match и е за класиране за Металика! Първа на ринга, правеща своя дебют ODB! И на ринга излиза Джилиан Хол! Джилиан е посрещната с огромен хийт, докато пиещата ОДБ е посрещната доста топло! И последна на ринга – Awesome Kong! Конг слиза бавно по рампата и гледа страшно опонентките си. Тя влиза на ринга и гонгът е даден за начало на мача! Конг веднага напада двете си противнички с double clothesline, а след това се отървава от ОДБ, като я изхвърля през въжетата! Започва да налага Хол и я засилва към въжетата. Засилва се, но Джилиан се отдръпва. Тя излиза извън ринга, но е посрещната с bicycle kick от ОДБ! Опит за туш – 1...2... повдигане! Блондинката взима метален стол и го забива в лицето на Джилиан, а след това се връща на ринга. Тя замахва със стола към Конг, но тя блокира с юмрук и прави дупка в стола! ОДБ не може да повярва и захвърля стола и започва да нанася удари на чернокожата гигантка. Тя, от своя страна, също не се дава и засилва опонентката си към въжетата! ОДБ заляга и след това поваля Конг с невероятен скок! Те започват да се налагат на земята и ОДБ опитва roll-up. 1…2…Джилиан прекъсва отброяването! Сега двете с ОДБ изхвърлят Конг през въжетата, а след това се втренчват една в друга. ОДБ плюе в лицето на Джилиан и след това забожда бутилката си с бира в главата и! Опит за туш – 1...2...Конг прекъсва отброяването! Тя извлачва ОДБ извън ринга и влиза в него. Тя вдига Джилиан и това е Awesome bomb! 1…2…3! Wow! Sable ще има доста големи неприятности, в буквален смисъл!

    *commercial break*

    Сейбъл е на ринга с микрофон в ръка:

    -This is for all the women who want to be me and for all the men, who come to see me!

    Сейбъл прави the grinding и оставя мъжете в залата безмълвни!

    Пренасяме се в офиса на новия ГМ на X-treme zone – Terry Funk! Той говори с президента на компанията!

    Майкъл: Е, не знам какво да очаквам от теб! Ти си напълно непредсказуем, затова те избрах на такава позиция! Какво си ни приготвил за следващата седмица?
    Тери: Нещо неочаквано, непредвидимо, нещо за първи път правено в DCW! Ще имаме Ultimate X Match for the Hardcore Women’s Championship между Сейбъл и Мишел Маккул! (мощен поп)
    Майкъл: Определено си тук до живот, Фънк!

    Време е за вторият квалификационен мач! Той ще е от вида Inferno! По ръба на ринга ще бъде запален огън и тази която е избутана в него губи! Първа на ринга излиза Тара! Тара е посрещната с мощен поп. И нейната опонентка Лорън Мейхю! Мейхю е мощно освирквана, но на нея не и пука и тя е съсредоточила погледа си изцяло и само върху опонентката и за тази вечер – Тара! Мачът започва добре за Мейхю, която прилага Elbow drop & Body Slam. Засилва Тара към въжетата, но пропуска clothesline и след това получава drop kick! Тара поема контрол над мача и забожда Мейхю в ъгъла. Засилва се и се забожда в Лорен. Забожда spear и иска да довлече опонентката си до огъня! Лорен, обаче, блокира, като прави подсечка и започва въргал из целия ринг. Двете замалко да достигнат огъня, но се връщат отново в центъра на ринга. Изправят се и Лорен е по-бърза. Тя забожда clothesline, а след това се качва внимателно на най-горното въже. Тара забожда удари и блондинката пада върху въжето. Тара се качва при нея и двете започват да се налагат. Тара е избутана от Мейхю, а втората скача, но получава ритник в корема от “The Poison Diva”! От ритника Мейхю се претъркулва и ботушът и попада директно в огнената част! Той се запалва и това е знак за край на мача! Поредната класирала се е Тара!

    След мача е показана графика, която изобразява класиралите се. До този момент те са The Hardcore Women’s Champion Sable, Awesome Kong & Tara! Има още 3 свободни места, кои ще се класират ще разберем от оставащите три мача!

    Пуснат е recall от Sexy Rumble! Показан е моментът, в който Мария бръсне Кейти Лий! За жалост Кейти вече е без косица!
    На ринга виждаме Кейти Лий с плика, който беше „нахлузила” на draft-a. Тя е с брат си и е с микрофон в ръка:
    -На Sexy Rumble бях публично унизена от червенокосото влечуго Мария! Затова съм с този плик на главата, но брат ми Пол ми носи перука! Пол...

    Брат и изважда перука, но перуката е...руса...

    -Ах ти, животно такова...Не само че заради теб загубих косата си, ами ми носиш и перука по-руса от тази на Камелия! Напусни ринга! Веднага! Веднага! Веднага!
    -Слушай, Кейти, ако трябва ще носиш и косата на Бритни Спиърс, но не мога да понеса “The Love of my life” Maria да бъде обръсната!
    -Какво? Твоята любов, ами бедната ти сестра?!
    -О, я, стига, ти никога не си ме обичала...винаги само си ме използвала като щит, но не си изпитвала нещо към мен. Имам и още една изненада за теб! Следващата седмица, тук в XZ ще има сватба! Моята сватба...с Мария!

    Публиката избухва в овации, а Пол оставя сестра си на ринга. Тя крещи от отчаяние, но накрая нахлузва перуката и зачаква опонентката си! В този момент в залата започва да звучи музиката на новобранката Сарита. Тя има впечатляващ стил на ринга и няма да се изненадаме, ако се класира за US Match! Тя влиза на ринга с бърз спринт и taunt-ва феновете. Мачът ще е Chairs match! Мачът започва добре за Бърчил, която успява да повали Сарита с clothesline, а след това да продължи атаката по земя с Curb Storms и sleeper hold. Сарита пробва roll-up, но Бърчил се повдига на 2. Двете се повигат и благодарение на бързината си Сарита забожда Huricanrana, а след това roundhouse kick! 1…2… повдигане! Сарита се качва на най-горното въже, но Кейти разклаща най-горното въже и Сарита пада върху него. Кейти се качва при Сарита, но мексиканката я отблъсква. Скача и се приземява върху Бърчил, но тя преобръща the high-flyer move в roll-up, опит за туш – 1...2...НЕ! Сарита се повдигна в последния момент. Кейти засилва опонентката си към въжетата и забожда clothesline. Кейти я хваща за косата, но... Сарита я хваща за перуката и прави roll-up! 1…2… повдигане на 2 ½ ! Но перуката на Бърчил вече не е на главата и, а в ръцете на Сарита. Кейти се паникьосва, но когато Сарита пробва drop kick, тя блокира светкавично с ритник! Кейти изправя Сарита и забожда Hair-pull neck breaker! 1…2…3! В този мач не видяхме нито един Chair shot, но Кейти взима стол и се качва на ринга. Победената Сарита се изправя и получава брутален удар със стол от Кейти Лий. Класиралата се опипва голото си теме и показва, че с коса или без е опасен опонент!

    *commercial break*

    След рекламите се пренасяме в офиса на ГМ на BN RAW – Terry Funk. В него влиза Бет Финикс!

    Финикс: И така, Тери...сложил си ме в мач за класиране за Metallica срещу Велвет Скай (мооооощен поп) и то в Submission match?! Ако продължаваш в този дух, ще си имаме големи проблеми... Не ми пука с кого ще ме сложиш в мач, но знай, че ще го победя и то в каквито условия да ги сложиш. Твоята жалка кариера като хардкор е нищо в сравнение с моята процъфтяваща, доминираща и много по-хардкор кариера.
    Тери: Виж Mastodon (huge pop) никога, никога, никога няма да достигнеш хардкор нивото и да направиш легендарни мачове като мен. Затова, моля те, умолявам те да спреш да се хвалиш и да ми покажеш, че си доминиращата дива, за която се представяш. Got it?

    Финикс излиза с усмивка и се насочва към ринга за мача си след малко!

    https://www.youtube.com/watch?v=O2IG2R6q88c
    Ето го и официалното промо за Metallica!

    На видео стената е показан МЕ-а на BN RAW за следващата седмица. Той ще е Триш Стратъс срещу Марис!

    https://www.youtube.com/watch?v=G8UTyVgt9Ug&feature=fvsr
    Следващият мач е Submission match и ще е за класиране за Ultimate survival match! Първа на ринга излиза The Glamazon Beth Phoenix! Амазонката слиза уверено по рампата под мощния хийт на феновете и се качва на ринга! Тя зачаква опонентката си.

    https://www.youtube.com/watch?v=cljHmx4TNZE&feature=related
    И нейната опонентка – Velvet Sky! Скай се поздравява с някои от феновете и се качва бързо на ринга, готова за мача!

    Гонгът е ударен и двете диви се вкопчват една в друга. Финикс, която е по-масивната забожда Велвет в ъгъла и започва да и раздава ритници. След това я засилва към въжетата, но получава два drop kick-а и clothesline, от който и двете се оказват извън въжетата! Скай забожда ритник в корема на Бет, а след това я забожда в ръба на ринга. Двете се връщат обратно и Велвет започва да раздава удари на опонентката си. Бет, обаче, не може да бъде повалена от няколко удара и си връща предимството с два right punch-a и body drop. Заковава Spine buster и прави Ankle lock! Скай се освобождава от хватката, като успява на свой ред да приложи Ankle lock. Бет също успява да се освободи за кратко време и двете се изправят. Застават лице в лице в центъра на ринга, а публиката скандира името на Скай! Тя първа забожда удар, а Финикс отвръща. Следва размяна на удари и Скай е засилена към въжетата. Тя се плъзва под краката на Финикс и забожда drop kick в гърба на Финикс, която бива обесена на въжетата. Скай отива при опонентката си, която е между двете въжетата и прави Camel clutch!!! Феноменален Camel clutch от страна на Скай! Дали Финикс ще се предаде. Напрежението за нея е огромно, понеже е залостена между двете въжета и челюстта и гърба и се обработват едновременно! Съдията я пита дали иска да се предаде, но тя отказва. Скай скача върху гърба и, и така Амазонката повторно се обесва на въжетата. Финикс е в единия ъгъл и Скай се засилва, но Финикс забожда clothesline. Наглася Скай и забожда Glam Slam! Сега Бет мести опонентката си в центъра на ринга и...това е Boston crab! Дали Скай ще се предаде? Тя се гърчи и се опитва да стигне до въжетата, но се предава! Край на мача! Амазонката отново ни впечатли с нейната мощ и издръжливост и заслужено отива към ППВ-то!

    Мишел Маккул е показана backstage. При нея идва Джош Матюс:

    Джош: Мишел, готова ли...
    Мишел: Какво ще ме питаш? Готова ли съм за мача?! Естествено че съм, но повече ме интересува мача на Металика! Сейбъл, sweety, готви се да изгубиш титлата си следващата седмица от мен. Сега ще видиш как ще унищожа дебютантката и сама ще си правиш изводите какво ще направя с теб следващата седмица! И ако имаш късмет ще участваш с мен в US Match, но...само...ако...си жива! Ха-ха-ха-ха!

    https://www.youtube.com/watch?v=mU1pwYgD90U
    Музиката на дебютиращата Кандис Мишел гръмва в залата и феновете я посрещат с мощен поп. Тя ги поздравява и се качва на ринга. Мачът ще е 2 of 3 и ще е изпълнен с много динамика и напрежение!

    https://www.youtube.com/watch?v=mkBHZN9pKkU&feature=related
    Ето я и Мишел Маккул, която повече от всичко иска да се класира за US Match-a и да спечели святата Hardcore Women’s title! Тя бива посрещната с мощни освирквания, но това не и прави впечатление и тя спокойно се качва на ринга.

    Мачът започва с натиск на Маккул, но Кандис я изненадва с бърз Russian leg sweep и опит за туш! 1...2...повдигане. Мишел гледа злобно дебютиращата и опонентка и я напада с мощни удари. Забожда я в ъгъла и започва да я души. Съдията отброява и тя прекъсва душенето. След това забожда яростен ритник в корема на брюнетката и я засилва в другия ъгъл. Засилва се, но Кандис забожда лакът. След това се качва на най-горното въже и забожда flying clothesline! След това се повдига и забожда Shoulder Block, а след това забожда и body slam на Mccool. Тя повдига блондинката и пробва neck breaker, но Маккул го обръща на roll-up – 1…2…3! Мишел Маккул отбеляза първия туш и вече води с 1:0. След първия туш двете се повдигат и Маккул пробва Big boot, но Кандис се навежда и когато Маккул се обръща получава Spinning heel kick. Кандис пробва туш – 1...2...3! 2 туша за по-малко от 2 минути! Резултатът е изравнен – 1:1. Кандис засилва опонентката си в ъгъла, а след това taunt-ва публиката и се забожда в Маккул. След това се засилва за Bulldog, но Маккул я пуска, а след това забожда Big boot! Тя не пробва туш и отива при announcer-a!

    Michelle: Hey, give me the microphone! Give it to me!

    Мишел взима един микрофон и се качва обратно на ринга.
    -Това е послание към всички диви класирали се за Ultimate Survival match! И по-специално за Сейбъл!

    Тя хвърля микрофона на земята и надига Кандис. Тя я наглася и ... Faith Breaker! Connected! Опит за туш – 1...2...3! Мишел Маккул е последната класирала се за US Match-a! Тя гледа Сейбъл, която е на коментаторската маса продължително и показва, че ще и отмъкне титлата!
    Boyko Borisov
    Boyko Borisov
    Админ
    Админ


    Male Брой мнения : 140
    Join date : 21.12.2009
    Местожителство : Варна

    8th show Empty Re: 8th show

    Писане  Boyko Borisov Вто Фев 09 2010, 21:32

    Ъх,ъх.След три дни закъснение очаквах поне малко по-дълго шоу.Иначе беше доста стабилно.Тери Фънк рулзва отвсякъде,а Чеърмена смуче pale Очакваните хора победиха,а мача наМеталика го очаквам с голям интерес.Ке има екшънО!
    Castro Wilde
    Castro Wilde
    Админ
    Админ


    Male Sagittarius Брой мнения : 120
    Join date : 21.12.2009
    Age : 29
    Местожителство : Chicago, Illinois

    8th show Empty Re: 8th show

    Писане  Castro Wilde Вто Фев 09 2010, 22:24

    Шоуто си беше екстра според мен.Екшън имаше много, новия GM кърти.Не съм очаквал Марийка и Пол Бърчил да се женят, i mean WTF?! Shocked Мачовете нормално си бяха спечелени от мощните кечистки.ОДБ ми е малко интересно що не я прати на мач за титлата, ама сигурно си й намислил вражда.
    9/10 Twisted Evil

    Sponsored content


    8th show Empty Re: 8th show

    Писане  Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 02:58