The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


3 posters

    2nd show

    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    2nd show Empty 2nd show

    Писане  Bridgy Hitman Hart Пон Дек 28 2009, 19:31

    EXTREME ZONE

    Шоуто започва с обичайните фойерверки и екзалтираните фенове в залата. На ринга стои Генералният Мениджър на екстремното шоу – Сейбъл. Тя има да казва нещо важно:
    - Както знаете турнирът за екстремната титла продължава и тази вечер. Ще има два мача. Единият ще е мач тройна заплаха, който ще е хардкор, а другият между Лейла и Мики Джеймс ще бъде.......Falls count anywhere match. А на финала на турнира двете жени, които са достигнали до него ще се бият в Last man standing match! Публиката не може да повярва, а Сейбъл има да казва още нещо, когато музиката на Мишел МакКул гръмва в залата. Тя слиза по рампата и влиза на ринга.
    - Сейбъл, не знам защо ти си ГМ на това шоу. Дори и Боб Баркър би се представил по-добре на твое място. Аз съм важната в това шоу. Видя ли миналата седмица как победих Мария. Ето това беше мач за титлата. Затова мисля, че трябва да прекратиш турнира, защото се знае, че аз ще го спечеля и да ми дадеш титлата още сега или....
    - Или какво? Ще размахаш ръце и ще започнеш да се заканваш? Знам ги тези номера, скъпа. Не можеш да ме изплашиш! Но аз мога! Затова тази вечер ти Мишел ще се биеш срещу Мария в мач реванш от миналата седмица!
    - Само това ли можеш, Сейбъл? Ще я смачкам! Отново!
    - Мишел, наистина ли искаш да видиш какво мога като ГМ?
    - Наистина! Хайде, направи нещо най-накрая, което да е полезно за това шоу!
    - Добре, тогава тази вечер ще гледате Мишел МакКул срещу.......мен.

    Какво? Никой не може да повярва. Мишел също е в шок, а Сейбъл отива към офиса си.

    *commercial break*
    След рекламите се пренасяме в офиса на Сейбъл. Тя говори по телефона:
    - Да, скъпи, не се притеснявай, ще се прибера жива и здрава вкъщи. Не съм загубила форма. Не, не, изобщо не. Ако си мислиш, че точно Мишел е в състояние да ми противоречи, много грешиш. Добре, трябва да затварям. Оу, здравей Кейти. Какво искаш?
    - Искам още един шанс за класиране за турнира за титлата, тази вечер!
    - Извинявай, Кейти, но няма как да го направя. Но има друг вариант. Ти ще се биеш срещу Мария, тази вечер. Ако спечелиш, следващата седмица ще участваш в тройна заплаха срещу Мишел и Тифани. Но ако загубиш, Мария ще те накара да направиш нещо, което тя реши. Може и да е унизително или не, тя си решава.

    Кейти излиза от офиса усмихната.

    Първият мач тази вечер е хардкор мач и е тройна заплаха. Първа на ринга излиза Наталия. Тя е посрещната с мощен хийт. Втора излиза Савана. Тя е посрещната добре от публиката и се качва на ринга. Последна излиза “The Glamazon” Beth Phoenix. Когато влиза на ринга, обаче е посрещната с удари от Савана и Наталия. Двете я изхвърлят извън ринга и остават сами на ринга. Наталия надделява в кратката борба помежду им и Савана е прикована в единия ъгъл на ринга. След това Нейдхарт прави superplex, излиза извън ринга и взема бухалка.Връща се обратно, но бива посрещната от Финикс с мощен clothesline, а след като се повдига и със стоманен стол. Финикс опитва туш, но Савана го прекъсва. Опитва да направи DDT на Финикс, но вместо това втората успява да направи Fisherman suplex. Наталия се връща в мача, като използва стълба, за да удари в гръб The Glamazon. След това прави Running Bulldog, но Финикс се повдига на 2. След това Наталия решава да довърши Савана с Sharpshooter и успява да го заключи. Всички си мислят, че това ще е краят и че Наталия ще отиде на полу-финалите, но Финикс забожда мощен clothesline на Наталия. След това слага една стълба на земята и приготвя Наталия за Glam slam. Наистина ли ще го направи??? Не може да бъде!!! Glam slam върху стоманена стълба. Бет Финикс опитва туш и това е краят. Бет Финикс се класира за полу-финала!

    Winner via pin fall: Beth Phoenix.

    Мишел МакКул бива интервюирана. Тя казва, че Сейбъл ще изпита болка, която до този момент не и е позната.

    Следващият мач е последният от ¼ финалите на турнира за HW title. Той е между Лейла и Мики Джеймс и е от вида Falls count anywhere.
    Мачът започва добре за Джеймс, която взима преимущество. Налага Лейла, която се изнизва извън ринга и иска таймаут. Мики обаче започва да я преследва, но бива повалена от Лейла. След това секси брюнетката започва да налага Джеймс, а след това прилага и интересен захват на дясната ръка. Преобръща го в roll-up, но Мики се повдига на 2. Лейла пробва neck breaker, но Мики го блокира и забожда superplex на стоманения под. След това запраща Лейла към една кофа за боклук и успява да направи DDT върху нея, с което приключва мача.

    Winner via pin fall: Mickie James.

    *commercial break*

    Виждаме Мария да върви по коридорите, когато маскирано лице я напада в гръб. След подлата атака, сваля маската си. Това е......Кейти Лий Бърчил.

    Следващият мач е между Кейти Лий Бърчил и Мария. Първа излиза Кейти Лий, която бива посрещната със заглушаващ хийт. Тя прави taunt-а си, след което влиза на ринга и чака опонентката и да се появи. Музиката на Мария гръмва, но Мария не излиза. Музиката гръмва втори път, но Мария пак не излиза. Тъкмо когато Кейти казва на съдията да я обяви за победител музиката на Мария гръмва за трети път и Мария се показва. Тя излиза, като се придържа за гърба, мястото, където най-много я боли след нападението. Мачът започва с натиск на Кейти Лий, която обработва гърба на Мария. След това засилва към въжетата Мария, но пропуска да забоде clothesline, което позволява на Мария тя да го направи на Кейти. Мария поема контрол и приковава опонентката си в ъгъла. Мария се засилва и бива посрещната с мощен ритник от Бърчил. Бърчил забива още два в гърба, а след това прави и Body slam. Опитва туш, но Мария се повдига на 2 ½ . Кейти започва да се кара със съдията и това позволява на Мария да се възползва, като прави roll-up и печели мача.

    Winner via pin fall: Maria.
    *commercial break*

    След рекламите виждаме как Кейти Лий стои в центъра на ринга и се моли на Мария.
    - Кейти, аз спечелих, дори когато ти се опита да ме извадиш от този мач. А сега знам и какво да направиш за мен. Ти ще трябва да прекараш една вечер с Big Dick Johnsooooooooon!!!!!
    - Мария, моля те, не и това. Бих целунала и пор ако трябва, но не и Джонсън.

    Кейти бива „отмъкната” от Big Dick, под погледите на Мария и феновете.

    Michelle Mccool is walking backstage.

    Ето че достигаме и до главния мач за тази вечер. Той е между Мишел МакКул и правещата своя in-ring-return Sable. Сейбъл е посрещната с огромен поп, докато Маккул е освирквана от всеки метър на тази зала. Мачът започва. Маккул и Сейбъл си отправят реплики и вече са лице в лице. Маккул бута Сейбъл, но Сейбъл започва да налага Маккул. Маккул е изненадана, но тя се нахвърля върху ГМ. Започва голям въргал на ринга и извън него. Маккул забива лицето на Сейбъл в стоманените стълби и се връща обратно на ринга. Съдията е на 8, когато блондинката се връща на ринга. Маккул я посреща с яростни удари. Сейбъл е в единия ъгъл, а Мишел се засилва, но пропуска. Сега предимството е на страната на Сейбъл. Тя забожда face breaker, но Мишел се повдига на 2. Сейбъл запраща Маккул към единия ъгъл и прави знак на публиката. Засилва се, но Маккул блокира с лакът. Забожда clothesline, а след това обработва врата на Сейбъл. След това започва да забожда ритници на различни места от тялото – главата, корема, гърба, след което заключва Made a diva tap. По лицето на Сейбъл се изписва болката, която усеща. Усилено се мъчи да не се предаде и да се добере до някое от въжетата. След 2 минути Маккул още поддържа хватката, но Сейбъл успява да хване едно от въжетата. Маккул ще пробва Faith Breaker, но Сейбъл го блокира и това е roll-up! 1, 2 , но не и 3. Маккул остава в мача. Сейбъл приковава Мишел в един от ъглите. Започва да налага опонентката си, но Мишел бърка в очите на Сейбъл без съдията да види това. Мишел забожда big boot и ще пробва туш, когато..............

    Това е Тифани!!!! Тя слиза по рампата, а Маккул я гледа невярващо. Сейбъл се съвзема и това е roll-up. 1, 2, 3. Това е краят. Сейбъл спечели благодарение на Тифани. Със сигурност и двете са много доволни, но следващият път на Тифани няма да и е лесно срещу Мишел МакКул.

    Please comment!!!
    Castro Wilde
    Castro Wilde
    Админ
    Админ


    Male Sagittarius Брой мнения : 120
    Join date : 21.12.2009
    Age : 29
    Местожителство : Chicago, Illinois

    2nd show Empty Re: 2nd show

    Писане  Castro Wilde Пон Дек 28 2009, 20:02

    Най-мощното шоу засега.Харесаха ми мачовете, само че Мики Джеймс не заслужаваше да спечели.Бет Финикс и Мария ги push-ваш яко, дано и МакКуул се присъедини към тях.Появата на Тифани в ME ми беше доста странна. cyclops


    Последната промяна е направена от Castro Wilde на Сря Дек 30 2009, 23:44; мнението е било променяно общо 1 път
    Boyko Borisov
    Boyko Borisov
    Админ
    Админ


    Male Брой мнения : 140
    Join date : 21.12.2009
    Местожителство : Варна

    2nd show Empty Re: 2nd show

    Писане  Boyko Borisov Пон Дек 28 2009, 20:11

    Апф.МакКуул го играе яко хийл.Всички искат да я млатят.Финала очаквам да е Мария вс. Мишел или трипъл трет с тези двете + Пиги Джеймс.
    - Сейбъл, не знам защо ти си ГМ на това шоу. Дори и Боб Баркър би се представил по-добре на твое място.
    - Кейти, аз спечелих, дори когато ти се опита да ме извадиш от този мач. А сега знам и какво да направиш за мен. Ти ще трябва да прекараш една вечер с Big Dick Johnsooooooooon!!!!!
    - Мария, моля те, не и това. Бих целунала и пор ако трябва, но не и Джонсън.
    ОУСЪМНЕСС!!
    ПС:Това "Please Comment" ми звучи като Cabin's "Future of WWE" :/

    Sponsored content


    2nd show Empty Re: 2nd show

    Писане  Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 03:08