The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


2 posters

    6th show

    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    6th show Empty 6th show

    Писане  Bridgy Hitman Hart Пет Яну 22 2010, 19:15

    BIKINI NIGHTS RAW

    -Hello, Ladies and Gentlemen to Bikini Nights RAW! Шоуто започва с фойерверки и музиката на Хю Хефнър. Той слиза по рампата и се качва на ринга с неговите момичета:
    - Здравейте, всички! Тази вечер ви очаква невероятна нощ. Не само че ще видите подписването на договора на Мелина за Плейбой, но ще гледаме и невероятен МЕ. Гейл Ким срещу Алиша Фокс. Но не съм забравил и за другите момичета. Затова останете с нас и вижте за какво става на въпрос.
    В този момент гръмва музиката на Алиша Фокс. Тя се качва на ринга и взима микрофон:
    - Хю, знам че ти си ГМ на това шоу, но мога ли да променя МЕ-а? Не може ли да се бия с Кели Кели? Имаме недовършена работа помежду си!
    - Алиша, съжалявам, но нищо не мога да направя. Освен...освен, ако не искаш да направя мача ти срещу Гейл тази вечер хендикап и да се биеш срещу Кели и Гейл?
    - О, не, не, не, веднага се изнасям...
    - Точно така, бейби.
    - Хей, хей, старче...не бързай толкова...CANADIAN PUPPIES НЕ са съгласни с това. И Гейл не иска да се бие срещу Алиша. Затова няма как да ни спреш.
    - Чакай, чакай, чакай, Марис...Ти не си ГМ на това шоу. Затова скъпа, не ме интересува дали искаш или не. Тази вечер Гейл ще се бие.

    *commercial break*

    DID YOU KNOW?
    Last Friday BN RAW has scored the highest rating to this moment and is second behind Smackdown. Watch out SD!

    След рекламите се пренасяме backstage, където Бри Бела е интервюирана от Джош Матюс:
    -Ники, след малко имаш Over the top challenge срещу сестра си. Двете няма да се срещнете в този вид мач, но все пак, ще успееш ли да я пребориш тази вечер и на ППВ-то?
    -Ами, Джош, хей, чакай, Ники ли ме нарече? Нямам нищо общо с тази кучка, освен че една майка ни е родила. Но на мен не ми пука. Тази вещица ще страда още тази вечер, когато ще бъде изнесена на носилка! Ха-ха-ха-ха-ха-ха.

    Не мисля, че Бри изглеждаше психически стабилна, затова Ники трябва много да внимава!

    Ето че е време за първия мач тази вечер. Той ще е Over the top challenge и ще е между Ники и Бри Бела. Първа на ринга под мощен поп излиза Ники Бела. За да я разпознаят, тя е зашила на панталоните си Ники. Хитро. И нейната опонентка – Бри Бела. Тя е посрещната коренно различно. Всички я освиркват. И тя е зашила името си на панталона си – Бри. Двете си разменят реплики и мача започва. Бри забива шамар в лицето на Ники. Ники и отвръща също с шамар и я засилва към въжетата. Пропуска clothesline и получава roundhouse kick. Ники е до въжетата и сестра и се опитва да я преметне. Ники се държи и накрая забива elbow in the face of Brie. Връща се обратно на ринга. Забива два удара на сестра си и прави body slam. Засилва се и това е drop kick. Бри е до въжетата, Ники се засилва и пробва да изхвърли сестра си с clothesline, но Бри блокира с ритник. Тя запраща Ники към въжетата и си мисли, че я е елиминирала. Ники се връща, Бри се обръща и това е big boot за Бри. Ники засилва сестра си към въжетата, но Бри я хваща за косата. Двете се бият на ръба на ринга, а краката на Бри Бела обхващат врата на Ники. Двете се бият, но Бри прави head scissors и изхвърля сестра си. Каква победа само за Бри Бела. Бри Бела се изнизва бързо извън ринга с дяволска усмивка под освиркванията на феновете.

    Пренасяме се в съблекалнята на CANADIAN PUPPIES. Марис и Гейл говорят, когато при тях влиза.......Алиша Фокс.
    -Гейл, Марис, искам да ви съобщя, че няма да успеете да ме победите. Няма да можете да ме унищожите, затова аз ще унищожа вас.
    Гейл: Скъпа, ние сме канадки. Ние сме кучки и го знаем, но ти скъпа си American wh**e. И тази вечер ще се сломиш пред канадската сила, скъпа.

    Алиша напуска офиса разярена.

    Виждаме, че на ринга има маса и червен килим. По рампата също е постлан такъв. Останете с нас, за да видите...Мелина. Mamasita.

    *commercial break*


    След рекламите на видео стената е пуснато и официалното промо за Секси Ръмбъл.

    След това е представен и МЕ-а за следващата седмица. Дни преди Секси Ръмбъл, той ще бъде Мелина и Ники Бела срещу Марис и Бри Бела. Също така Кели Кели и Алиша Фокс ще се срещнат отново.

    В залата гръмва музиката на Мелина. Тя слиза към ринга под овациите на феновете. Тя се поздравява с някои от тях и се качва на ринга. След нея излиза Хю Хефнър.

    -Мелина, първо искам да изразя голямата си благодарност, затова че след толкова много предложения, ти най-накрая се съгласи да се снимаш.
    -Да, реших се, мисля че те опознах и разбрах, че списанието изобщо не е лошо.
    -Добре, тогава да преминем към подписването на договорааааа. Но преди това, разбрах че майка ти иска да ти каже нещо!
    -Мелина, скъпа, знаеш че съм против. И сега не разбирам защо го правиш?
    -Но мамо, това е възможност. Много велики жени са се снимали.
    -Скъпа, не искам да те свързват с Памела Андерсън. Ти си много повече от една безмозъчна и силиконова лигла!
    -Госпожо, мисля че Мелина вече си е решила, но все пак Мелина, сигурна ли си, че още искаш да се снимаш за „Плейбой”.
    -Хю, трябва да помисля. В момента съм много объркана. Извинявам се на всички мои фенове, но не мога да реша още тази вечер. Подписването е голяма крачка за мен и...Моля ви,разберете ме!

    Мелина напуска ринга под овациите на феновете и със сълзи на очите. Честно казано, на мен ми е тъжно, че Мелина още не е подписала.

    CANADIAN PUPPIES ARE WALKING BACKSTAGE, когато при тях идва Джош Матюс:

    -Момичета, мислите ли, че ще се справите с Алиша Фокс?
    -Джош, Джош, Джош, не разбра ли, че CANADIAN PUPPIES правим 3 стъпки, за да елиминираме противника – бой, бой, стил. Au revoir, polisson. *


    Дойде време и за МЕ-а.


    Първа от Канада, representing CANADIAN PUPPIES –Gail Kim!
    Ким слиза към ринга с Марис и под мощен хийт.


    И нейната опонентка – „Шоколадовото изкушение” Алиша Фокс.
    Алиша също е посрещната с бурни освирквания. Тя прави своя taunt и се качва на ринга.

    Мачът започва. Алиша доминира и прави sleeper hold, но Ким бързо се освобождава, като забожда гърба на Фокс в пода. Засилва се и това е clothesline. Фокс е забодена в ъгъла и Гейл се засилва. Шоколадовото изкушение блокира с лакът, а след това забожда и clothesline. Пропуска big boot, а след това Ким напада в гръб. Забожда няколко ритника, а съдията я отдръпва. Ким се качва на най-горното въже, скача и получава big boot. Опит за туш, 1...2...повдигане. Фокс обработва ръката на Ким и я обвива с крака. Ким обаче обръща хитрия ход в roll-up, но Фокс се повдига. Двете се засилват и двете едновременно си забиват clothesline. Съдията отброява. Вече е на 7. Двете се надигат и започват да си забождат удари. Фокс надделява и забива два clothesline-a, а след това и Inverted Spinebuster. Алиша показва колко е агресивна, след като се опитва да забоде шамар на невинната Марис. Гейл се възползва, roll-up, 1…2…повдигане! Фокс се надига и получава drop kick. Фокс е повалена, Ким се засилва, опит за Lion sault и Фокс блокира. Гейл е в позиция за Scissors kick, Фокс се засилва и успява да ги забоде. Опит за туш, но Марис се качва на ръба на ринга. Съдията отива при нея, а тя започва да разсейва Алиша Фокс. Фокс отива при нея и замахва да удари, но Марис веднага слиза от ринга. Фокс се обръща и получава Flying Dragon от канадката. Гейл опитва туш, 1...2...3. Край! Гейл Ким спечели, благодарение на не толкова невинната Марис. Марис се качва на ринга и забожда DDT на Фокс. Кели идва на ринга, но и тя става жертва на канадките. Мелина също се качва на ринга и изхвърля през въжетата CANADIAN PUPPIES. Кели и Мелина се споглеждат и вдигат победоносно ръце. Да обаче Мелина също изхвърля Кели през въжетата! Мелина е сама на ринга, прави шпагат и публиката е в екстаз. Какъв завършек на шоуто!


    Последната промяна е направена от tralala на Съб Яну 23 2010, 14:57; мнението е било променяно общо 1 път
    Boyko Borisov
    Boyko Borisov
    Админ
    Админ


    Male Брой мнения : 140
    Join date : 21.12.2009
    Местожителство : Варна

    6th show Empty Re: 6th show

    Писане  Boyko Borisov Пет Яну 22 2010, 20:09

    WTF HEEL TURN FOR MELINA?!?!?!СмАрт!СмАрт и за на Мелина майка й!Не я е срам.Отказа момичето!СмАрт! Evil or Very Mad
    Стабилно шоу.Враждата между двете близанчки ми е изключително безинтересна.Canadian Puppies,пък рутят.Може би те са ми най-любимото нещо в цялото даяри(Освен това,че Мелина подписа с Плейбой може би,а и btw смАрт за на Мелина майка й!)

      Similar topics

      -

      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 02:54