The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


2 posters

    3rd show

    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    3rd show Empty 3rd show

    Писане  Bridgy Hitman Hart Съб Яну 02 2010, 20:48

    X-treme zone

    Шоуто започва с традиционните фойерверки. На видео стената е показна графика, която показва МЕ за тази вечер. Той ще е първият полуфинал от турнира за титлата. Той ще е между Тифани и Мишел Маккул. Мачът ще е от вида Хардкор. Очаква ни невероятна вечер.
    Гръмва музиката на Кейти Лий. Тя е готова за мача си тази вечер. Снощи тя победи Мария на BN RAW. Кейти бива освиркана от публиката. И на ринга излиза Мики Джеймс. Тя е посрещната със заглушаващ поп. И двете са вече на ринга. Мики приковава Кейти в ъгъла и започва да я налага. Засилва я към въжетата, но пропуска clothesline. Кейти забожда ритник в корема на Джеймс и забожда face breaker. Опитва туш, но Мики се повдига на 2. Кейти започва да обработва ръката на Джеймс и забива ритници в нея. Засилва я към един ъгъл и се засилва, но Джеймс блокира с clothesline. Джеймс се качва на най-горното въже, но Бърчил прави drop kick право в ръката на опонентката си, а тя пада извън ринга. Кейти се двоуми дали да излезе извън ринга и накрая го прави, но бива пресрещната от Мики. Започва размяна на удари, но Кейти взема превес с big boot в ръката. Връща Джеймс на ринга и опитва туш, но Мики намира сили да се повдигне. Кейти прави интересен захват на ръката, който бива превърнат в roll-up от Джеймс, който е неуспешен. Джеймс и Лий се изправят, а Кейти получава Long Kiss Goodnight. Мики ще пробва Mickie-DT, но в този момент в залата гръмва музиката на Бет Финикс. Мики се разконцентрира и с Бет почват да си разменят реплики. Но благодарение на това разсейване, Кейти Лий забожда Hair-Pull neck breaker. Опит за туш – 1, 2, 3. Кейти Лий спечели. Но Финикс влиза на ринга и двете започват да бият победената Джеймс. Финикс се готви за Glam Slam, но в този момент на ринга влиза Мария. Тя прави drop kick на The Glamazon и се нахвърля върху Кейти Лий. Лий и Бет бързо се изнизват извън ринга, а на ринга стои бясната Мария. Тя взима микрофон и започва да говори:
    - Кейти, току-що говорих с ГМ на Extreme zone – Сейбъл. Предложих и да се бием с теб на Sexy Rumble и тя се съгласи. Ноооо, мачът ще бъде Hair vs. Hair Match!!!
    Кейти е шокирана, а публиката започва да пее Katie Bald. Мария и Мики празнуват на ринга.

    Winner via pin fall: Katie Lea Burchill.

    *commercial break*

    След рекламите се пренасяме в офиса на Сейбъл. В него влиза Мишел Маккул:
    - Сейбъл, знам че миналата седмица ти ме победи и аз не бях много добра към теб, но имам нещо, за да ти се извиня. Заповядай! Мишел подава някаква голяма кутия на Сейбъл. Е, аз трябва да тръгвам.
    Мишел напуска офиса, а Сейбъл отваря кутията. В нея, тя открива 5 фланелки.
    - Хм, нека да видим какво има тук. 5 фланелки?! Да видим. „Bob Barker>Sable”, “Big ass Sable”, “Disgusting=Sablusting”, “Sable “The plastic surgery”Lesnar” & “Sablopotamus”. Сейбъл тропва с крак:
    - Ще видиш, че и аз мога да бъда гадна Michelle Mcfool. Хей, бива ме.

    На видео стената е хайпнат МЕ за BN RAW. Той ще е между Алиша Фокс и Мелина.

    Следващият мач ще е между Наталия и Савана. Миналата седмица те се срещнаха в тройна заплаха срещу Бет Финикс. Но сега ще са само двете. Първа на ринга излиза Наталия. Тя е освирквана мощно. След това излиза Савана. Тя получава овации от публиката. Мачът започва. Наталия взема превес, но Савана бързо обръща нещата с roundhouse kick. Тя се качва на най-горното въже и скача, но Наталия я хваща и прави body slam. Опитва туш, но Савана се повдига. Наталия засилва Савана към въжетата и това е spear! Наталия току-що показа, че може да бъде много опасна. Опитва туш, но Савана качва единия си крак на най-долното въже. Наталия не може да повярва и започва да се кара със съдията. През това време Савана се качва на най-горното въже и това е bulldog. Нейдхарт беше изненадана от този flying bulldog. Савана опитва туш и това е краят. Савана взе феноменална победа над Наталия.

    Winner via pin fall: Savannah.

    Пренасяме се backstage, където Тифани е интервюирана от Джош Матюс. Тя казва, че ще бъде много щастлива, ако тази вечер победи Мишел и ще зарадва Сейбъл.

    Мишел Маккул излиза под освиркванията на феновете. Тя влиза на ринга и взима микрофон:
    - Сейбъл, надявам се, че подаръка ти е харесал! Защото трябва да свикнеш. Грозните и безполезните хора ще се третират така в това шоу, Sablopotamus! И ако не си разбрала, гледай мача ми с Тифани тази вечер, където определено ще ме видиш като по-добра от теб.
    На видео стената се показва Сейбъл: - Мишел, подаръкът ти ми хареса. И то много. Знаеш ли защо? Защото ще отиват на това красиво, дълго и секси тяло като моето! Но едва ли на теб ще ти отива кофа с кал.....или с лайна, ако трябва да съм честна!
    Не може да бъде! Мишел е облята от цяла кофа с фекалии. Тя почва да пищи и се насочва към съблекалнята си.

    *commercial break*

    Мишел Маккул е показана backstage. Тя оправя чорапогащника си:
    - Сейбъл, мислиш че е смешно? Ще ти покажа какво е смешно!
    След това напуска съблекалнята си и тръгва за мача си.

    Време е за нашият МЕ тази вечер. Той е част от турнира за HW Championship. Мачът ще е хардкор и от него ще се определи първата финалистка. Първа на ринга излиза под мощен поп Тифани. Но докато върви по рампата е нападната от Мишел Маккул. Тя започва да я налага и двете се търкалят по рампата. Мишел забожда два удара в лицето на Тифани и влиза на ринга с Тифани. Засилва я към единия ъгъл, но когато се засилва Тифани прави подсечка. Излиза извън ринга и взема бухалка. Връща се на ринга и забожда бухалката в гърба на Маккул. Забожда още няколко удара и започва да я души с нея. Маккул се изправя и избягва удар с бухалката, а след това Тифани отнася big boot. Мишел взима бухалката и е нейн ред да налага с нея. Сега изважда кофа и я слага на единия ъгъл. Засилва Тифани, но вместо Тифани, самата Маккул бива забодена в кофата. Тифани пробва roll-up, но неуспешно. Тифани изхвърля Маккул извън ринга и се качва на най-горната сглобка. Мишел е близо до маса, а Тифани скача, но пропуска и се забожда в масата. Мишел пробва туш, но Тифани се повдига на 2. Маккул налага Тифани, а след това забожда ритник право в бъбреците на блондинката. “Is it enough Tiffany? Is it enough?” Мишел е неконтролируема. Насочва Тифани право в металните стълби и мисля че Тифани е вече в безсъзнание. Мишел повдига опонентката си и прави Faith breaker на металните стълби! Но тя не мисли да спира дотук. Тя вади маса и се приготвя за Faith breaker върху нея. Качва се на ръба на ринга и Тифани е забодена право в масата. Опит за туш – 1, 2, 3! Мишел Маккул е първата финалистка.

    Winner via pin fall: Michelle McCool.

    Пренасяме се на паркинга, където виждаме Сейбъл да се насочва към лимузината си. Тя тъкмо ще влиза, когато.....бива нападната от Мишел Маккул. Мишел започва да я налага и я поваля на земята. Забожда ритник в бъбреците на Сейбъл, а след това прави и Faith breaker.
    - Сейбъл, обзалагам се, че фекалните бани биха ти харесали повече от това пребиване, хахаха?! След това оставя Сейбъл да лежи безжизнена на земята.
    Boyko Borisov
    Boyko Borisov
    Админ
    Админ


    Male Брой мнения : 140
    Join date : 21.12.2009
    Местожителство : Варна

    3rd show Empty Re: 3rd show

    Писане  Boyko Borisov Съб Яну 02 2010, 21:06

    Първо:Мисля,че си имаше точно определен ростер.Как Кейти/Мариа са хем в Рау,хем в ЕЗ.Второ:Не ми харесва,че си всичко се върти около Сейбъл-Мишел.Ако това беше в EWR Софи щеше да ти каже:"You overused Michelle McCool at the last show.The fans are starting to get sick of seeing her"(или нещо от този род)
    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    3rd show Empty Re: 3rd show

    Писане  Bridgy Hitman Hart Съб Яну 02 2010, 21:30

    Първо:Мисля,че си имаше точно определен ростер.Как Кейти/Мариа са хем в Рау,хем в ЕЗ.Второ:Не ми харесва,че си всичко се върти около Сейбъл-Мишел.Ако това беше в EWR Софи щеше да ти каже:"You overused Michelle McCool at the last show.The fans are starting to get sick of seeing her"(или нещо от този род)

    Първо: Има си ростър, но малко пооплесках нещата с Кейти и Мария. И трябваше някак да замажа нещата.
    Второ: Мишел - Сейбъл, според мен си е добър фюд, а това че използвам Мишел твърде много - ами да, но мисля че хийлския и образ най-много може да се свърже с вражда с ГМ.

    Sponsored content


    3rd show Empty Re: 3rd show

    Писане  Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 03:16