The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


3 posters

    5th show

    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    5th show Empty 5th show

    Писане  Bridgy Hitman Hart Пет Яну 15 2010, 14:30

    BIKINI NIGHTS RAW

    Шоуто започва с фойерверки и графика на видео стената, показващ МЕ-а тази вечер. Той ще е между съотборничките CANADIAN PUPPIES Марис и Гейл Ким. Те биват показани да говорят backstage, когато операторът им ги подсеща, че са в ефир:
    Марис: Бунжур, скапани и дебели американци и американки. Очаквате, че тази вечер ще бъде страхотна и че ще се пише история, като се сринат CANADIAN PUPPIES? Е, това няма да стане! Просто мачът няма да се състои. Аз трябва да се подготвям за мача си на Секси Ръмбъл, а Гейл, Гейл, ами тя ще стои по канадски. Нали така, sweetie?
    Gail Kim: Всъщност, мислех да ходя на масаж, но се оказа, че Хю Хефнър е наредил да не ни пускат извън тази зала и че няма да излезем, докато не се проведе нашия мач.
    Марис: Гейл, мисля че трябва да проведем мача, като ти просто ще легнеш, а аз ще те туширам.
    Гейл: Но Марис, искам аз да спечеля, за да мога да съм заплаха за другите участнички в Ръмбъл-а.
    Марис: Явно, наистина ще трябва да решим нещата с бой...

    Време е за първият мач за вечерта. Първа на ринга излиза под мощен хийт Алиша Фокс. Тя и опонентката и ще трябва да решат споровете си на ринга. Втора, излиза нейната опонентка – Кели Кели. Тя е посрещната с бурни овации. Нека си припомним какво стана миналата седмица:
    - Знаеш ли Алиша...Кели се нахвърля върху Алиша и започва въргал на ринга. Кели разсъблича „шоколаденото момиче”, а тя избягва с писъци.
    - Уау, Алиша, не си толкова красива както се описа. Мисля че и прасетата имат по-хубаво тяло от твоето.
    Кели разсъблече Алиша, но дали ще го направи и на турнира, където ще имаме Fatal 4 Way Bra & Panties Match или няма да чакаме дотогава, а ще се насладим още тази вечер? Мачът започва динамично, като двете си разменят два clothesline-a, а Алиша забива big boot. След това започва да обработва ръката на Кели и прави Modified neckbraker. Пробва туш, но блондинката се повдига на 2. Алиша засилва Кели към ъгъла, но Кели скача от горното въже и забива лакътя си в лицето на Фокс. Пробва туш и повдигане на 1. Кели забива удари на Фокс и пробва опит за headscissors, който „шоколадовото изкушение” превръща в Power bomb. Пробва туш, но Кели качва крака си на най-долното въже. Алиша започва да раздава удари по безпомощната Кели, но накрая бива спряна от рефера. Фокс започва да му се кара, а през това време Кели пробва roll-up, който се оказва неуспешен. И двете се повдигат, а Кели приковава в земята Фокс след drop kick, последван от face breaker. Сега се качва на най-горното въже, но Алиша блокира, като успява навреме да нанесе удар в лицето на Кели. Двете се налагат на най-горното въже и двете вече са на ръба. Алиша пробва suplex, но Кели блокира. Сега тя опитва и го прави! Това беше невероятен suplex от страна на Кели Кели, но в този момент и двете са извън ринга. Съдията започва да отброява. Вече е на 8, когато и двете се повдигат, но започват да се налагат, вместо да се върнат обратно на ринга. 9.......10. Край на мача! Този мач се оказа доста интересен, но явно не е свършил. И двете се налагат, но Алиша Фокс запраща Кели в стоманените стълби. Кели се надига и това е Scissors kick. Alicia оставя в безсъзнание върлата и противничка.

    Backstage e Maryse. Тя говори на френски, затова никой не може да разбере какво казва. Само накрая се чува Perfect!

    *commercial break*

    Следващият мач е отборен и е между Бри Бела и Джилиан и Ники Бела и Ийв Торес. Първият отбор е мощно освиркван, а Ники и Ийв получават мощен поп. Мачът започват Джилиан и Ники. Те се вкопчват една в друга, но Джилиан се оказва по-силната и запраща Ники в ъгъла. Ребрата на Ники са превързани и затова Хол ги използва за мишена, като забожда два ритника и Russian leg sweep. Пробва туш, но Бела се повдига. Джилиан докарва опонентката си до собствения си ъгъл и се сменя с човека, който миналата седмица преби Ники – сестра и Бри. Тя започва да я налага, но сестра и не и остава длъжна и се започва въргал на ринга. Ники се откопчва и се сменя с Торес, която забожда clothesline на Бри, а след това и roundhouse kick. Бела е повалена, но когато Ийв пробва туш, Джилиан се намесва. Тя разсейва съдията и това позволява на Бри да пробва roll-up. 1...2...и повдигане. И двете се изправят, но това е drop kick от страна на Бри. Тя забожда два clothesline-a и завършва с belly to belly suplex, но опитът за туш е неуспешен. Бри се сменя с Джилиан, която при влизането атакува Ники и тя пада от ръба на ринга. Сега запраща Торес към ъгъла. И това е Handspring Back Elbow Smash. Джилиан пробва bulldog, но Торес блокира с neck breaker. И двете лежат, но когато Ийв пробва туш, Бри Бела влиза на ринга и прекъсва отброяването. В същия момент влиза и сестра и, която забожда clothesline на Бри и я изхвърля извън ринга. Ийв и Джилиан отново са сами на ринга, а когато и двете се надигат, Ийв забожда face breaker на Хол и се качва на най-горното въже. Готви се за Moonsault, скача, НО Джилиан блокира! Джилиан блокира хода на Ийв като се отмести и сега има предимство. Ийв се изправя и това е Samoan drop от Джилиан. Опит за туш – 1....2....3. Край на мача!

    След мача се пренасяме в офиса на ГМ на BN RAW – Hugh Hefner. В него влиза Гейл Ким. Тя му предлага да отмени мача между нея и Марис и да излязат някъде. Хю и казва, че те много ясно са му отказали да се присъединят към неговите бонбончета и неговите оръдия – гърдите на Памела Андерсън в имението „Плейбой”. Затова тази вечер ще трябва да се изправят една срещу друга. Гейл напуска офиса разярена.

    *commercial break*

    След рекламите виждаме, че Гейл Ким влиза в съблекалнята на CANADIAN PUPPIES, където намира Марис:
    - Онази купчина прах и кокали Хю Хефнър отказа да отмени мача. Каза, че бил добре с силикона на Памела и най-безцеремонно ме изгони.
    -Съвсем скоро това ще се промени, нали знаеш. Отново говорих с нашия човек. Той каза, че е готов и поръчката ще дойде скоро.
    -Nice!
    Какво ли става в CAADIAN PUPPIES? За каква ли поръчка става въпрос? От тези канадки може да се очаква всичко.

    На видео стената е показан МЕ за следващата седмица. Той ще е между Гейл Ким и Алиша Фокс.

    Виждаме, че Мелина е на ринга. Тя държи микрофон и има да сподели нещо:
    -Здравейте, DCW maniacs! Както знаете на Секси Ръмбъл аз, Кели Кели, Алиша Фокс и онова.....ъммм нещо Марис ще се бием във Fatal-4-elimination-bra & panties match за DCW Championship. Ще бъде невероятно, но не само заради този мач, а и заради Секси битката между кечистките на DCW. Но не съм тук заради това. Тук съм, за да обявя, че.....приех оферта да се снимам на корицата на Плейбой! (мощен поп, продължаващ към 10 минути)
    В този момент гръмва музиката на CANADIAN PUPPIES. Те излизат и Марис започва да говори:
    - Мелина, Мелина, Мелиина...знам, че искаш да засенчиш мен и Гейл, като се съблечеш гола за някакво списание, но моля те не го прави! Хю много ще ти се разсърди, когато хората видят твоето туловище. А и също така, тлъстините придобити от похапването на хамбургери.
    - Хм, Марис, ако си похапвах хамбургери, щях ли да мога да правя това (прави шпагат, при който публиката изпада в бурни овации и скандирания)?!
    Мелина напуска ринга и се настанява на коментаторската маса.

    На видео стената е хайпнат мача за DCW Championship на Sexy Rumble, който ще е между 4 жени и ще е Fatal 4 Way elimination match.

    Време е и за МЕ-а. Марис и Гейл Ким са вече на ринга и е време мачът да започне. Гонгът бие и двете си стискат ръцете, но Марис забожда ритник и това е French kiss. Марис опитва туш – 1...2...3. КАКВО? Не може да бъде. Марис става и taunt-ва публиката. След това помага на Ким да се изправи и взима микрофон:
    - Наистина ли очаквахте, че това ще е истински мач?! Просто го направихме така, че да оберем точките. Не разбрахте ли, че CANADIAN PUPPIES са най-добрият отбор ever. Явно не сте.
    Шоуто завършва с Марис и Гейл Ким, които отправят реплики към Мелина, която ги гледа и се усмихва.
    Boyko Borisov
    Boyko Borisov
    Админ
    Админ


    Male Брой мнения : 140
    Join date : 21.12.2009
    Местожителство : Варна

    5th show Empty Re: 5th show

    Писане  Boyko Borisov Пет Яну 15 2010, 21:37

    tralala написа:
    BIKINI NIGHTS RAW
    Тук съм, за да обявя, че.....приех оферта да се снимам на корицата на Плейбой! (мощен поп, продължаващ към 10 минути)
    MARK OUT!Смърт ако не ги покажеш!
    Сега малко градивна критика:
    Много дълги мачове за седмично шоу.Нека да са повече,но по-кратки,защото като са по-дълги се чете по-трудно.Не казвам да няма по-дълги просто да са някакви с дълги фюдове или за титли или...разбра ме.Пази голямото шоу за ППВ-тата Wink
    Castro Wilde
    Castro Wilde
    Админ
    Админ


    Male Sagittarius Брой мнения : 120
    Join date : 21.12.2009
    Age : 29
    Местожителство : Chicago, Illinois

    5th show Empty Re: 5th show

    Писане  Castro Wilde Съб Яну 16 2010, 13:33

    Отборния мач си беше малко по-дългичък, ама ми хареса.Бри/Ники враждата се развива доста добре.Canadian Puppies очаквах да направят подобно нещо, но мачът все пак беше МЕ-да беше сложил нечия намеса.
    К*р за шпагата на Мелина. silent

    Sponsored content


    5th show Empty Re: 5th show

    Писане  Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 02:59