The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


    7th show

    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    7th show Empty 7th show

    Писане  Bridgy Hitman Hart Съб Яну 30 2010, 21:03

    X-TREME ZONE
    Шоуто започва с обичайните фойерверки. На ринга виждаме всички диви от X-treme zone. Те не знаят за какво са тук. В този момент гръмва музиката на Сейбъл и тя се появява на рампата!
    -Момичета, момичета...и Мишел Маккул, имам да ви казвам нещо много важно, затова ви извиках тук тази вечер! Остава само един ден до Sexy Rumble и затова тази вечер Мишел Маккул и Мики Джеймс ще имат one-on-one confrontation!
    В този момент Мики и Мишел се споглеждат яростно.
    -Също така ще имаме Bikini contest между Мария и Кейти Лий Бърчил. А за другите? Имам една голяма изненада за тях! Още тук и още сега ще имаме 2 on 1 Handicap Match! Бет Финикс ще се изправи срещу Savannah Who & Tiffany! Със специален съдия – Лейла! Наталия, не съм те забравила! Ти...ще си с ГМ на WWE Monday Night RAW Bret “Hitman” Hart! В този момент музиката на великия канадец гръмва и той се появява на рампата!
    -Сейбъл, много ти благодаря за поканата. Радвам се, че ще гледам цялото шоу, заедно с Наталия. Хайде, скъпа, да тръгваме.
    -Чакай, чакай, само това ли беше? Само 2 минути?
    -Ами, не искам да ти създавам трудности със заплащането, нали си спомняш сумата, за която бяхме говорили...
    -Хей, хей, хей, ти Хичкок- Мишел Маккул се намесва в разговора, като получава солиден хийт – налей малко мозък в главата на тази грозна и противна блондинка! Smack her! Smack her!
    -Ще си говорим на малко име, а госпожо Мигел? Не ми пука за теб и честно казано бих искал да видя как Сейбъл те спуква от бой. (мощен поп)

    Брет Харт тръгва с Наталия към ВИП ложата, уредена за него.

    *commercial break*

    След рекламите на видео стената е пуснато промо за мача между Мария и Кейти Лий Бърчил на SR. Той ще е Hair vs. Hair Match! Мачът не е за титла, но залогът е много голям! Коя ще загуби косата си, гледайте Sexy Rumble на 31 януари!

    Време е за първият и единствен мач за тази вечер. Но той ще ви предложи много емоции. Първи на ринга излизат Savannah Who & Tiffany! Те са посрещнати много добре и зачакват опонентката си. Ето я и нея! На ринга излиза The Glamazon Beth Phoenix. Бет Финикс може да бъде много опасна. Тя влиза на ринга и оглежда рефера и опонентките си. Гонгът бие и за отбора мачът ще започне Тифани. Тя се вкопчва с Финикс, но е засилена към въжетата. Бет пропуска clothesline и получава drop kick. Tiffany се сменя със съотборничката си. Тя се качва на най – горното въже и скача, но Бет блокира с коляно в челюстта на Who! Забожда два clothesline-a и готви Савана за Fisherman suplex. Савана блокира с roll-up. Лейла започва да отброява, 1...повдигане от The Glamazon! Савана се сменя с Тифани и двете пробват double clothesline, но пропускат и така Финикс ги поваля на земята. Изхвърля Савана извън ринга и забожда блондинката в ъгъла. Засилва се, но пропуска! Тифани се нахвърля върху масивната си опонентка и опитва sleep holder, но Финикс я прехвърля и Тифани се оказва на земята. Надига се и получава clothesline! Бет се засилва и забожда още два. Надига Тифани за Glam slam, но в този момент съотборничката на Тифани се намесва с drop kick в гърба на The Glamazon! Тифани се засилва и тя забожда drop kick на Финикс. Втората е повалена и Савана опитва туш. 1...2...повдигане! Тифани и Савана засилват Бет към ъгъла. Тифани се засилва, но получава лакът. Савана се засилва и получава ритник! Финикс се засилва и забожда clothesline и на двете си опонентки! Забожда ритници в коремите и на двете и ги наглася за...Suplex!!! Да видим дали ще се получи...Тя се приготвя и успява! Tiffany се претъркулва извън въжетата и Бет приготвя Савана за Glam Slam. Повдига я и го забожда! Опит за туш, 1...2...3! Край на мача! Да, но Финикс е извън контрол. Тя вкарва обратно на ринга Тифани и забожда и на нея Glam Slam. След това изхвърля нея и Савана извън ринга. Лейла се усмихва и вдига ръката на Бет, но...втората и забожда ритник. Лейла е в капан и получава Glam slam! След това и тя е изхвърлена! Финикс прави своя taunt и напуска победоносно ринга!

    Пренасяме се в офиса на Сейбъл. В него влиза Кейти Лий и брат и!
    - Слушай Сейбъл, не ми харесва този bikini contest! Защо не го направим, хм, да кажем Street fight match!
    - Кейти, Пол, радвам се, че мислите за себе си, но трябва да помислете за многобройните фенове, както и за Брет Харт! Така че отивай да си сложиш най-хубавите бикини и отивай на ринга!

    *commercial break*



    Време е и за Bikini contest! В залата гръмва музиката на Мария и публиката избухва в овации! Тя слиза бавно към ринга и внимателно се качва. Тя е облечена с халат и никой не може да изчака да види банския и! След това гръмва и музиката на “The Scarlet Witch” Katie Lea Butchill! Тя е посрещната с мощен хийт и също е облечена с халат, за да не се вижда банския и. Тя се качва на ринга, придружавана от брат си Пол и отправя заплашителен поглед към опонентката и за ППВ-то. Пол казва на Мария колко е секси, а Кейти започва да се кара с него.
    - OK, ladies! Време е да покажете прословутите си бански! Давай Кейти, ти си първа.

    Кейти отива в центъра на ринга и започва бавно да маха халата си. Тя е с черно-бели бански, но брат и бързо я покрива с халата.
    - Това не беше много честно, Пол. Но да продължим и с Мария!

    Мария си маха халата и се показват червени бикини и червен сутиен. Публиката започва да я аплодира и е време да се избере победителката. Кейти получава мощен хийт, докато Мария обира аплодисментите!
    - И победителката е...Мария!

    Тя отива към въжетата и taunt-ва публиката, но в този момент е нападната от Кейти в гръб! Тя и прави Hair-pull neck breaker, а след това подвиква нещо на брат си. Той изважда ножичка от джоба си и я подава на сестра си. Тя вдига косата на Мария и отрязва три косъма от главата на Мария. Тя взима микрофон и започва да говори:
    - Ха-ха-ха-ха! Мария, утре вечер няма да ти бъдат отрязани три косъма, а цялата коса! Затова се приготви психически за утрешната вечер, защото ще се разделиш с червения си боклук...Ха-ха-ха-ха!

    Тя и Пол напускат под освиркванията на публиката и се насочват към съблекалнята.

    Брет Харт е показан във ВИП ложата с Наталия.

    - Дотук съм много доволен от шоуто, само не мога да разбера защо Сейбъл не участваше в последния contest?

    В този момент при него идва Бет Финикс:

    - Брет Харт...една легенда...една велика легенда на този спорт!
    - Какво мога да направя за теб мускулеста жено? (мощен поп)
    - Искам само да погледнеш това тяло и да разбереш, че пред теб is the best there…
    Natalya: Sucked? (още по-мощен поп)
    Бет: Наталия и ти ще станеш жертва на моята доминация и сила на турнира. Затова забрави всичките си очаквания.

    Бет напуска ложата със злобна усмивка на лице.



    Време е и за нашия специалитет за тази вечер. Конфронтацията между двете финалистки в турнира за HW Championship – Michelle Mccool & Mickie James.
    Мики получава солиден поп и се настанява на едната банка.



    Ето я и Мишел Маккул. Тя бива мощно освирквана, но не и прави впечатление и се качва на ринга. На ринга идва и интервюиращия Джош Матюс.

    Джош: И двете знаете за какво сте тук. Но първо да се изясним – ако искате да се биете, не включвайте и мен, снощи лошо пострадах от ноктите на 4 дами. А сега да пристъпим и към въпросите.
    Мишел: Няма нужда, Джош! Знам какво искам да кажа на това нещо насреща ми. Не знам как ще спечелиш титлата срещу мен, но ти предлагам, ако се откажеш сега от мача за титлата утре, да получиш някаква сума, каквато ти пожелаеш!
    Мики: Ами...не!
    Мишел: Ти, не ли ще ми казваш? Добре тогава, ще ти причиня най-големите страдания. Такива каквито никога досега не си изпитвала през живота си. След мача, аз ще съм Last woman standing, а ти ще си...On your way to the hospital.
    Мики: Мишел, знаеш ли кое най-много мразя у теб? Това че винаги говориш прекалено много! Но не се притеснявай, аз ще ти затворя устата! Още...сега!

    Мики става от стола си и отива до Мишел. Мишел също става и двете са лице в лице. Джош Матюс се изнася от ринга и двете разчистват ринга от масите и столовете. Мишел обаче се опитва да удари Джеймс с единия стол, но другата се навежда и отбягва удара. Тя забива ритник на Мишел и това е Mickie-DT върху стола! Тя напуска ринга под овациите на феновете, а Мишел Маккул не успя да надделее в този кратък сблъсък. Но двете ще се изяснят още утре. На турнира Sexy Rumble! Първото ППВ за годината и първото ППВ в историята на DCW! Не го пропускайте!

      Similar topics

      -

      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 02:59