The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


3 posters

    9th show

    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    9th show Empty 9th show

    Писане  Bridgy Hitman Hart Пет Фев 12 2010, 22:26

    BIKINI NIGHT’S RAW


    Шоуто започва с обичайните пироефекти и footage от Draft-а миналата седмица:

    Гейл Ким забожда изненадващ Flying Dragon! Опит за туш – 1...2...3! Каква нечестна и подла победа за Гейл Ким! Нека да видим кой ще се присъедини към BN RAW! CANADIAN PUPPIES са насочили погледите си към екрана и в този момент броячът спира и на екрана е показана...
    https://www.youtube.com/watch?v=5UZ3kwsUx0s


    WHAT A HELL? CANADIAN PUPPIES не могат да повярват на очите си! Това е човекът, който join-ва BN RAW! Феновете стават на крака, а новото попълнение ги поздравява!

    В този момент гръмва музиката на CANADIAN PUPPIES! Анджелина Лов, Марис и Гейл Ким слизат под освиркванията на феновете и се качват на ринга. Те правят своя общ таунт и взимат микрофон:

    Марис: Well, well, well…хора, които ме освиркват. Нищо ново! Това само доказва колко секси, доминиращи и умни сме ние. Определено сме нещо повече от нас. Доколкото разбрах от ГМ Хю “Old eggs” Хефнър МЕ-а тази вечер ще бъде... Марис срещу Триш Стратъс. Да, както виждате аз участвам в тазвечершния специалитет на шоуто. Но както забелязвате участва и най-великата канадка Триш Стратъс. Затова искаме да я помолим да се качи на ринга. Също има и още една канадка – Наталия. Нати, ела и ти.

    https://www.youtube.com/watch?v=5UZ3kwsUx0s&feature=fvst

    Това е тя! Това е Триш Стратъс! Тя слиза под овациите на феновете и залата ще се срути. Качва се на ринга и в този момент:

    https://www.youtube.com/watch?v=Avxc_ACUwCk&feature=PlayList&p=6F1971EB11C264C8&playnext=1&playnext_from=PL&index=11

    Наталия слиза под смесени реакции от страна на феновете. Тя се качва на ринга и CP продължават речта си:

    Марис: Добре, ще караме направо. Ние от CANADIAN PUPPIES сме канадки. И вие двете също сте канадки. Триш, тази вечер, с теб имаме мач, но може и да не го провеждаме, нали така? Ако станете част от CP си уреждате място в най-доминиращата женска организация в света.
    Триш: Марис, Марис, моят отговор е и отговор на феновете...NO!
    Natalya: Не знам дали искам да съм част от безмозъчни кучки, които само се перчат, затова thanks, but no thanks!

    WOW! Наталия и Триш отказаха да се присъединят към останалите канадки. Двете ще напускат ринга, когато CANADIAN PUPPIES ги атакуват в гръб! Те повалят беззащитните жени на пода и започват да раздават ритници. Засилват ги към въжетата, но те блокират и започват да нанасят удари. Триш изхвърля Ким и Лов над въжетата и Марис остава сама в центъра на ринга. Тя ги умолява да не и правят нищо и в този момент в залата започва да звучи музиката на Хю Хефнър! Той излиза на рампата и започва да говори:
    -Тази вечер трябва да има квалификационни мачове за Ultimate Survival Match на Металика! Но момичета вие ми създавате неприятности.Затова ще направя така. В главния мач за тази вечер ще се изправят... Наталия/Триш срещу Гейл Ким/ Анджелина Лов, като победителките ще се класират директно за Ultimate Survival Match! Приятна вечер, фенове!

    Хефнър напуска победоносно, а Наталия и Стратъс си стискат ръцете в средата на ринга!

    *commercial break*

    След рекламите виждаме, че най-новото попълнение на DCW – Serena Mancini е вече на ринга. Тя е с машинка за подстригване и взима микрофон:
    -Като представителка на SES в DCW аз съм длъжна да ви спася! (мощен хийт) СМ Пънк ме спаси от мизерното ми съществуване преди години и оттогава съм поела тази мисия за част от моя живот! Кой иска да бъде спасен, да бъде спасен от своя некачествен и долнопробен живот!

    Няколко души от публиката боязливо вдигат ръка.
    -Хей, вие! Да, вие!

    Серена посочва момче и момиче от публиката, които се качват на ринга.
    -Как се казвате?
    -Кастро!
    -А ти, младо момиче?
    -М-м-м-миса!
    -Що за имена бе, хора? От този момент вие се казвате Бени и Ърл.

    Звукът на машинката започва да звучи, но в този момент музиката на Кристи Хеми започва да звучи в залата и тя бързо се качва на ринга под овациите на феновете. Тя бързо отървава двойката от ръцете на Манчини и двете застават face to face! Музиката на Бри Бела започва да звучи и тя се качва под мощен хийт. След това идва ред и на сестра и да излезе. Ники е посрещната със солиден поп. Тя се качва на ринга и е време първия квалификационен мач да започне! Кристи и Серена се налагат в единия ъгъл, докато близначките си раздават удари в другия. Серена и Бри засилват Кристи и Ники една срещу друга, но те се спират и раздават едновременно roundhouse kick – Кристи на Манчини и Ники на Бри. Двете опитват туш, но съдията казва че не може да отброи. Двете застават в центъра на ринга и се споглеждат, но Манчини порбва roll-up! 1…2…Хеми прекъсва отброяването. Тя се заема с Бри Бела и забожда head scissors & drop kick, но когато се изправя бива посрещната с clothesline от Серена! „Спасителката” раздава мощни удари на червенокоската и след това я хваща безмилостно за косата. Засилва я към ъгъла, но Кристи блокира и забожда clothesline. Тя се качва на най-горното въже, но Бри Бела я спира да скочи. Тя се качва при Кристи, а в това време Ники и Серена се налагат в центъра на ринга и Бела получава suplex. След това Серена я изхвърля през въжетата. Бри и Кристи се налагат на най-горното въже и Бри ще пробва suplex от най-горното въже, когато... Серена забожда Power bomb и на двете едновременно! И трите лежат, но Серена се свестява и пробва туш. 1...2...3! Какъв неочакван и феноменален край! Серена не може да повярва и се изнася от ринга по най-бързия начин!

    Виждаме картина от офиса на ГМ на BN RAW – Hugh Heffner. В него влизат CANADIAN PUPPIES.

    Angelina Love: Хю, май не знаеш на кого уреждаш мач?! Та това сме ние – Гейл Ким и Анджелина Лов, за бога! Аз спечелих секси битката, затова заслужавам място в онзи мач, а след това и на DivasMania…
    Gail: Хю, не ми пука дали искаш или не, но трябва да назначиш мач между Марис, Анджелина и аз срещу Триш и Наталия. 3 on 2!
    Хю: Е, ще трябва да ви разочаровам... ще имате мач, но заради нахалството ви мачът става Elimination Match!

    Анджелина Лов и Гейл Ким излизат ядосани от офиса и се насочват към съблекалнята си.

    Следващият мач е за класиране за Ultimate Survival Match! Първа на ринга излиза Алиша Фокс! Фокс се насочва към ринга и зачаква опонентката си. И нейната опонентка – Хамада! Хамада се насочва към ринга и няма търпение да започне мача. Говгът бие и двете се вкопчват в центъра на ринга. Фокс поваля бързо Хамада на земята и започва да прилага хватки на врата и. Поваля рамената на земята – 1...бързо повдигане. И двете се изправят, но техничната японка посреща Фокс със Spear! След това се качва на най-горното въже. Тя скача, дали ще успее да забоде 360 Splash? НЕ, Алиша се отмести в последния момент и опонентката и се забоде на пода! Алиша опитва туш – 1...2... повдигане. „Шоколадовото изкушение” засилва японката към ъгъла и се засилва, но Хамада блокира с ритник. След това се засилва и забожда flying clothesline. Фокс се изправя и Хамада забожда Huricanrana pin – 1…2…повдигане. Хамада се засилва, но Фокс прави подсечка и я обесва на въжетата! Хамада се надига, но се държи за врата, Фокс я вижда, засилва се и забожда Scissors kick! 1…2…3! Alicia Fox взе изключително важна победа! Тя вдига победоносно ръка, след което посочва знака на DivasMania!

    *commercial break*

    https://www.youtube.com/watch?v=O2IG2R6q88c

    След рекламите виждаме, че на ринга е постлан червен килим и има бюро, както и договор върху него. Виждаме, че върху него пише Playboy! В този момент се чува и музиката на Хю Хефнър! Той слиза под мощните овации на феновете.
    - Е, днес е голямата вечер! Мисля че Мелина ще приеме офертата, ще подпише договора, а след това ще си стиснем ръцете и ще я обявим за поредния член на семейството на Плейбой! (мощен поп) Хайде, Мелина, можеш да дойдеш!

    Но в този момент вместо музиката на Мелина, започва да звучи тази на Кели Кели. Тя се качва на ринга и сочи към видео стената:

    Но я чакай малко! Гонгът за края на мача е вече бил, но Мелина забожда удари на Кели! Охраната идва, за да ги разтърве, а Мелина е повече от бясна!
    Кели: Хю, мисля че Мелина има нещо да ми каже и смятам, че тя има оправдание за постъпката си, знам че не го е направила за да ми навреди...
    Хю: Да, тогава Мелина имаш още една причина, за да се появиш!

    В този момент музиката на Мелина започва да звучи и тя се появява на рампата. Посрещната е с мощни овации и се качва на ринга.

    Мелина: Хю, Кели, имам да казвам нещо и на двама ви! Да започнем с Хю – решението ми е... (публиката крещи “Yes, Yes, Yes”) НЕ (огромен хийт)! Виж, не съм готова, моля ви разберете ме! И Кели...
    Какво за бога?! Мелина атакува с микрофона Кели Кели! Тя започва да я налага и започва мощен въргал на ринга. Кели се изправя и Мелина забожда директно обувката си в главата и! Хю се опитва да я спре, но тя го рита в чатала! Той се превива от болка на земята, Кели също, а Мелина с дяволита усмивка взима микрофон:
    -Дълго време търпях... Глупостите на този дъртак, глупостите на тази куха блондинка... и вашите глупости! Всички ме окуражавате да се снимам за това пошло списание! Или да бъда приятелка с Кели? Е, няма да стане! Започва нова ера! Моята...

    Мелина напуска ринга под освиркванията на феновете и медицински екип отива при Кели и Хю. Те качват блондинката на носилка и я изнасят извън ринга, когато Мелина се връща обратно и преобръща носилката на Кели! Тя започва да раздава ритници в бъбреците, но накрая медиците я спират. Кели се превива от болка!

    Станахме свидетели на доста страшна картинка, но да се насочим към един от мачовете за следващата седмица. Той ще е Battle Royal и ще е между дивите, които не са имали тази вечер квалификационни мачове за мача на Металика!

    Време е и за МЕ-а! Първи на ринга излизат Наталия и Триш Стратъс. Те са посрещнати с бурни овации. За сметка на това, феновете не пестят освирквания за отбора на Гейл Ким и Анджелина Лов. Те се качват на ринга, а Марис сяда при коментаторите. Мачът ще е Elimination Match и ще предложи доста интрига! Мачът ще започнат Наталия и Ким. Ким прави бърза атака и поваля опонетката си на земята. Не я пуска да се повдигне и я обсипва с удари. Довлича я до ъгъла си и се сменя с Лов. Лов влиза и започва да рита Нейдхарт! След това забожда лакът и опитва туш – 1...2... повдигане! Лов надига Наталия и извива ръката и, след което забожда clothesline! Опитва да приложи Boston Crab, но Наталия блокира и се изтласква към ъгъла си. Не успява да се смени със съотборничката си, понеже Лов успява в последния момент да хване крака и, а след това да я издърпа в центъра на ринга. Забожда няколко лакти, а след това пробва Small package – 1…2… НЕ! Лов и Наталия се повдигат и това позволява на „розовата” канадка да се развихри. Забожда два clothesline-a на Анджелина, а след това се сменя с Триш! Лов се сменя с Ким и двете започват да се налагат. Ким забожда Стратъс в единия ъгъл, но Триш бързо обръща нещата в своя полза, като забожда пържоли на Гейл. Публиката скандира името на блондинката, а тя забожда и drop kick! Пропуска clothesline, а след това Гейл се възползва и я поваля с roundhouse kick. Качва се на най-горното въже, но Триш я настига и с краката си я хваща за врата! Дали ще го видим? Дали ще го видим? Да! Триш Стратъс забоде Stratusphere! Лов влиза на ринга, но Наталия я посреща с clothesline! Нейдхарт налага Лов в единия ъгъл, а Триш забожда Chick kick на Гейл Ким! Опит за туш – 1...2...3! Не може да бъде! И Марис не може да повярва! Гейл Ким е елиминирана! Но какво става? Наталия обръща Лов в единия ъгъл и това е Sharpshooter! Дали Лов ще се предаде? Наталия я довлича до центъра на ринга и още повече увеличава напрежението! Лов не издържа и се предава! Какъв завършек на мача! Каква вечер! Наталия и Триш стоят в центъра на ринга и вдигат победоносно ръце пред погледа на невярващата Марис!
    Castro Wilde
    Castro Wilde
    Админ
    Админ


    Male Sagittarius Брой мнения : 120
    Join date : 21.12.2009
    Age : 29
    Местожителство : Chicago, Illinois

    9th show Empty Re: 9th show

    Писане  Castro Wilde Пет Фев 12 2010, 22:56

    Просто...Ъмейзинг!Толкова много канадки в ростера имаш Very Happy МЕ ми хареса много, имаше неочакван за мен завършек.Лов да се предаде, и то толкова рано след дебюта си-Ъмейзинг.Победата за Серена май значи push за нея, няма да откажа, но май й е раничко.Останалите мачове и сегментите радваха.Бени и Ърл са awesome! Twisted Evil
    Boyko Borisov
    Boyko Borisov
    Админ
    Админ


    Male Брой мнения : 140
    Join date : 21.12.2009
    Местожителство : Варна

    9th show Empty Re: 9th show

    Писане  Boyko Borisov Пет Фев 12 2010, 23:03

    Доста съм изненадан от пуша на Манчини.Само на мен ли ми се струва,че има нещо общо със Сантино о.О.Иначе доста стабилно издание.Нещата около Кенейдиън Пупийс са доста интересни,но все още смятам,че трябваше да включиш Триш и Наталия и после да има някакъв HUGE Stable War.
    8/10(Аз само 8 знам... :/)

    Sponsored content


    9th show Empty Re: 9th show

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 02:49