The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


3 posters

    3rd show

    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    3rd show Empty 3rd show

    Писане  Bridgy Hitman Hart Сря Дек 30 2009, 22:48

    Bikini nights RAW

    Шоуто започва с обичайните фойерверки и интрото на Bikini nights RAW. На видео стената е показан МЕ за тази вечер. Той ще е между Ники Бела и Бри Бела. Двете близначки ще се изправят една срещу друга тази вечер само в BN RAW!
    Музиката на Бри Бела гръмва в залата и Бри излиза под освиркванията на зрителите. Тя се качва на ринга и взима микрофон:
    - Знаете ли, не ми пука кой какво мисли за мен. Аз бях ясна миналата седмица. Вижте пак:
    Започва размяна на удари, но Бри надделява и се сменя с Ники. Ники влиза и успява да направи изненадващ Backstabber на Гейл. Ники опитва туш, но .......... Бри прекъсна отброяването!!! Бри прави DDT на сестра си, а Гейл я тушира. Какво развитие на този мач.
    - Показах ясно какво чувствам към нея! Дълго време и търпях капризите и малкото и котенце Фифи, което ме опикаваше през нощта и ме дращеше. Няма повече да те търпя Ники, никога вече!
    Бри бива прекъсната от сестра си, която е посрещната с бурни овации.
    - Бри, Бри, Бри... Успях да преодолея обърквацията и шока от миналата седмица и вече те разбирам. Да, наистина. Май не си спомняш когато доберманът ти Марк ме наръфа на три места?! Или което ми напикаваше чехлите....А сега на ринга стои пред мен.......по-голям помиар от Марк.
    След това Бри се нахвърля върху Ники и двете започват да си раздават яростни удари. Охраната идва на ринга и разтървава двете сестри. И двете, обаче се откъсват от ръцете на охранителите и започват да се налагат и извън ринга. Музиката на ГМ – Хю Хефнър започва да звучи и старецът е посрещнат с мощен поп.
    - Момичета, момичета, мисля, че за една вечер нещата няма да стигнат доникъде. Може да направя мача за тази вечер да е без дисквалификации. Но не забравям и феновете. Затова на първото ППВ на тази компания Sexy Rumble ще се изправите една срещу друга в NO DQ
    Match! А тази вечер, вие двете ще си изберете противнички. Бри ти избираш на Ники, а Ники избира на Бри.
    Хю си тръгва, а феновете изразяват радостта си с мощни овации.

    *commercial break*

    След рекламите, Ники е интервюирана. Тя казва, че Бри е започнала първа и сега ще си понесе последствията.

    Първият мач е до туш или предаване. Първа на ринга излиза Ники Бела. Тя се здрависва с феновете, а те мощно я аплодират. Бри Бела излиза. Тя съобщава, че нейната опонентка ще е...........................................Maryse. Марис излиза придружавана от Гейл Ким и отново носи потник с CANADIAN PUPPIES на него. Мачът започва с натиск на Ники, но нещата се обръщат бързо в полза на Марис, която забожда drop kick в лицето на Ники. Ники е в ъгъла и Марис се засилва, но Ники забожда ритник. Ники скача от най-горното въже, но при опита за туш, Марис се повдига на 2. Ники засилва канадката към въжетата и забожда clothesline. След това забожда ритник и прави face breaker. След това се качва на най-горното въже, когато Бри и Гейл Ким се опитват да и попречат. Изненадващо обаче, Бри се обръща към тях и.......скача! Определено Джеф Харди не би направил такъв добър скок като този на Ники. Ники се хваща за коляното, коета явно е наранила при скока и се опитва да се върне на ринга. Връща се, когато съдията вече е на 6. Марис се повдига, а Ники пропуска clothesline. Това позволява на Марис да пробва roll-up, но Ники се повдига. Ники и Марис са на крака, но Марис е хитра и забива ритник в наранения крак на Бела. Сега Марис зе засилва и това е clothesline. Марис приготвя Ники за ДДТ и го прави. Но Марис не пробва туш, а Бри я вика. Марис отива до въжетата, а Бри и шепне нещо в ухото. По лицето на Марис се появява голяма усмивка и тя се връща при Ники. Но какво за бога? Марис опитва, прави, това е Sharpshooter. Ники не може да издържи на болката и се предава. Каква страхотна победа за Марис, а Бри се усмихва подмолно.

    Пренасяме се backstage, където виждаме как Марис грабва микрофона от Джош Матюс:
    - Хахахахахахахахахахахахахаха, Мелина, Кели, Алиша, току-що видяхте колко опасна мога да бъда аззззз и колко опасни могат да бъдат CANADIAN PUPPIES. Затова си пригответе носните кърпички, както и всички американци, защото Брет Харт се завръща в женска форма!

    Видяхме колко опасна може да бъде Марис, но най-интересното тепърва предстои. Останете с нас, за да видите мача между Мария и Кейти Лий Бърчил, както и срещата между Big Dick Johnson & Katie Lea!

    *commercial break*

    След рекламите на видео стената е пуснато видео от срещата между Katie Lea & Big Dick Johnson. Личи си, че на Кейти срещата не и се нрави и прави всевъзможни начини да я напусне. Отива до тоалетната, но в момента когато ще се измъква през прозорчето на тоалетната, Johnson нахлува и я взема на ръце. Вторият и опит се състои от замеряне с пай, което завършва с облизване на нейното лице. От това, тя избягва погнусена, но бива пресрещната от Мей Янг с clothesline. Янг и казва, че не е достойна за мъж като Big Dick, а след това самата Янг се нахвърля върху вече свободния мъж. Те биват скрити от кадър, защото е меко казано.....гнусно.

    Кейти Лий и Мария вече са на ринга. Мачът започва с натиск на бясната Лий. Тя забожда два clotheslin-a, а после прилага най-различни хватки на гърба на Мария. Мария успява да блокира опит за Camel clutch на Бърчил, но Кейти запазва предимството си. Тя засилва Мария към ъгъла, но Канелис блокира с ритник. След това прави flying clothesline from the top rope, ала Кейти се повдига на 2. Мария набира инерция и забожда два clotheslin-a! Мария започва да налага Кейти, сега Кейти – Мария. Става мощен въргал, в който е въвлечен и съдията. Когато се отлепят от него, той е леко замаян и това позволява на Бърчил да играе нечестно. Тя бърка в очите на Мария, прави drop kick и завършва с Hair-Pull Neck Breaker. Съдията се свестява и това е 1...2...3. Кейти Лий печели, макар и нечестно.

    Winner via pinfall: Katie Lea Burchill.

    *commercial break*

    На видео стената е хайпнат МЕ за следващата седмица. Той ще е между Марис и Мелина – 1 on 1 match. След това е хайпнат и мача между Мишел Маккул и Тифани от турнира за HW Championship на следващия епизод на X-treme zone, който ще бъде Submission match. ;
    Бри Бела излиза под мощните освирквания на феновете. Тя не се притеснява от тях и спокойно върви по рампата. Влиза на ринга и чака своя опонент. Ники Бела е показана на видео стената.
    - Бри, мислиш че по-рано тази вечер си ме извадила от нашия мач на ППВ-то? Оооо не е така. Кракът ми е леко навехнат и за следващият епизод ще съм на 100 процента готова. А кой ще е опонентът ти за тази вечер? Това ще е.................Мелина.
    Феновете са в екстаз. Мелина слиза по рампата, снимана от многобройните папараци. Тя прави шпагат преди да влезе на ринга и поздравява публиката. Мачът започва. Бри е прикована в единия ъгъл, но когато за момент Мелина се отлепя от нея, тя взема преимущество, като извива ръката на Мелина, а след това прави Straight jacket neckbreaker. Опит за туш и Мелина се повдига на 2. След това Бри забожда няколко яростни ритника в корема на Мелина и я повдига. Засилва я към въжетата, но пропуска clothesline. Мелина се завръща в мача след два clotheslin-a, а след това и Sitout face breaker. След това, нищо неподозиращата Бри Бела става жертва на Primal Scream и Мелина я тушира. 1....2.....3. Мелина празнува, когато бива нападната в гръб от Гейл Ким и Марис. Ким и прави Flying Dragon, а Марис French Kiss. Преди да нанесат повече удари, на ринга влизат Алиша Фокс и Кели Кели. Те нападат Марис и Гейл, които бързо избягват извън ринга и „си плюят на петите”. Алиша и Кели се здрависват, но......Алиша рита Кели в корема и това е Scissors Kick. Алиша Фокс отправи ясно послание към всички жени, които искат DWC Championship.

    Winner via pin fall: Melina.
    Boyko Borisov
    Boyko Borisov
    Админ
    Админ


    Male Брой мнения : 140
    Join date : 21.12.2009
    Местожителство : Варна

    3rd show Empty Re: 3rd show

    Писане  Boyko Borisov Сря Дек 30 2009, 23:14

    То се знае-мощно шоу фул оф бисерс.Мей Йанг енд Биг Дик Жонсан=неочаквано добра комбинация.Сега сериозно.Не ми хареса,че шоуто свърши толкова бързо.Затова имам идея.Мощно въвличай пенсионирани и ТНА/адър промоушън'с дивас.Тогава ще стане адската мелачка Smile
    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    3rd show Empty Re: 3rd show

    Писане  Bridgy Hitman Hart Сря Дек 30 2009, 23:17

    Затова имам идея.Мощно въвличай пенсионирани и ТНА/адър промоушън'с дивас.Тогава ще стане адската мелачка Smile

    Wait for Sexy Rumble, bro! Wait for sexy rumble. Very Happy
    Castro Wilde
    Castro Wilde
    Админ
    Админ


    Male Sagittarius Брой мнения : 120
    Join date : 21.12.2009
    Age : 29
    Местожителство : Chicago, Illinois

    3rd show Empty Re: 3rd show

    Писане  Castro Wilde Сря Дек 30 2009, 23:18

    Враждата между двете близначки ми е доста странна.Все пак те са еднакви, DAMN!Кели Кели е най-зле от всички, непрекъснато я бият Sad Очаквам дебют на нова дива на следващото шоу или направо на PPV-то.Историята с Кейти Лий и Мария е брутална, но моля те не давай отново Биг Дик Жонсан и Мей Йънг. No
    Boyko Borisov
    Boyko Borisov
    Админ
    Админ


    Male Брой мнения : 140
    Join date : 21.12.2009
    Местожителство : Варна

    3rd show Empty Re: 3rd show

    Писане  Boyko Borisov Сря Дек 30 2009, 23:23

    Нда между другото,тези зрители,които гледат лайф ин ди арийна може да объркат,коя коя близначка е :/
    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    3rd show Empty Re: 3rd show

    Писане  Bridgy Hitman Hart Сря Дек 30 2009, 23:35

    Е, нали я представят. Пък и тя казва "Ники", другата "Бри". Апф, наистина е объркано, но да не забравяме, че това е само дневник. geek

    Sponsored content


    3rd show Empty Re: 3rd show

    Писане  Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 03:15