The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


3 posters

    4th show

    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    4th show Empty 4th show

    Писане  Bridgy Hitman Hart Пет Яну 08 2010, 20:17

    Bikini nights RAW

    Шоуто започва с обичайните фойерверки и ГМ на BN RAW – Hugh Hefner. Той седи на трон в центъра на ринга и е заобиколен от момичета:
    - Здравейте, здравейте, верни фенове и фенки, най-вече фенове! Тази вечер е много важна за BN RAW, защото ще се случи нещо много важно! Тази вечер за първи път в историята на DCW, ще има.........................................................Lingerie match! Ооооо да, участнички в него ще бъдат Марис и Мелина. Точно така! Мачът трябваше да бъде обикновен, но аз реших че разполагаме с най-красивите и добри момичета в света, затова трябва да ги използваме.
    Музиката на CANADIAN PUPPIES гръмва в залата и на ринга се качват под бурните освирквания на публиката Марис и Гейл Ким. Те правят своя общ taunt и взимат микрофон:
    - Хю, мисля че е несправедливо да ме слагаш в Lingerie match, защото хората ще гледат мен, а Мелина ще ме загрозява. Затова най-добре направи мача обикновен, за да може Мелина да е ОБЛЕЧЕНА!
    - Мария, опа Миранда, извинявай как се казваше? Мисля че съм те срещал на магистралата за Ню Джърси?! (публиката изригва в овации и започва да скандират “Canadian bitch”; “Canadian whore”) Проблемът е, че аз съм ГМ на това шоу и искам да видя ростера в целия му блясък!
    - Хей, старче, знаеш ли коя е Марис или коя съм аз или кои са CANADIAN PUPPIES? Ние не участваме в такива мачове, защото е безполезно противниците ни да стоят срещу нас по бикини!
    - Гейл, мисля че знам защо си толкова сърдита?! Ти искаш да се биеш тази вечер срещу The Bellas! И искаш мачът да започне още сега! Добре, да не те караме да чакаш. Махнете реквизита от ринга и удряйте гонга!
    Марис и Гейл не могат да повярват, а Хю се насочва към офиса си с многото си красиви момичета.

    *commercial break*

    След рекламите виждаме, че на ринга вече са The Bellas. Те се карат, а гонга бие. Гейл се възползва от спора и напада една от близначките. 5 минути не може да се разбере коя близначка е на ринга, но когато едната казва на другата “Do you like it, Nikki?” се разбира, че на ринга е Ники Бела. Гейл показва голям атлетизъм и с няколко clotheslin-а и един enzuigiri поема инициативата. Ники е приклещена в единия ъгъл, а Гейл притиска черепа и. След това се качва на най-горната сглобка, но се забавя и отнася drop kick от Ники. Това позволява на близначката да се смени със сестра си. Тя влиза, но....обесва сестра си на най-горното въже. Ники е извън ринга и лежи безжизнено. Бри се покатерва при Гейл и ще пробва superplex from the top rope. Гейл блокира на няколко пъти, а след това забожда няколко удара на Бри и успява да я свали на земята. След това скача от върха и това е hurricanrana pin. Пробва туш, но Ники се намесва, но не за да спаси туша, а за да налага сестра си. Това позволява на Гейл да направи roll-up на Ники и да вземе победата. На Ники не и пука, че е загубила, но иска да си върне за обесването. Тя налага сестра си и след мача, но охраната се намесва под освиркванията на феновете, които искат да гледат още женски бой.

    Winner via pin fall: Gail Kim.

    Марис е backstage и бива показана от операторите да говори по телефона с мистериозен човек.
    - Аха, да, да както се разбрахме! Идеално! Ще съобщя и на Гейл.

    На видео стената е показана графика за МЕ на XZ. Той ще бъде между Мики Джеймс и Бет Финикс и ще е полу-финал от турнира за титлата. Мачът ще бъде, не какъв да е, ами No holds barred match!

    Следващият мач е между Eve и Jillian. Първа на ринга излиза под мощен поп Eve. А след нея на ринга излиза и нейната опонентка Джилиан. Тя бива освирквана. Мачът започва с натиск на Джилиан. Тя контрира clothesline с body slam и налага Торес. След това забива ритници по тялото и пробва туш, но Ийв се повдига на 2. Торес обръща мача в своя полза, след като забожда drop kick на опонентката си. Започват да се налагат и става въргал извън ринга. Джилиан е изхвърлена извън преградите и е в публиката. Когато Ийв я хваща за косата, Джилиан забива главата на Ийв в металната преграда. Торес кърви, а Джилиан се възползва от това като забива удари само в наранената част. И двете се връщат на ринга, но Джилиан прави face breaker, а след това забожда и лакът. Пробва туш, но Ийв се повдига на 1. Джилиан засилва Торес към въжетата, но Торес изненадва Хол с подсечка. Джилиан е повалена, а Ийв се приготвя за Moonsault и успява да го направи. Опитва туш и това е победния ход за Eve Torres.

    Winner via pin fall: Eve Torres.

    Backstage е Гейл Ким. Тя е интервюирана и казва, че човека с когото е говорила Марис ще разкаже играта на Хю Хефнър.

    *commercial break*

    След рекламите показват съблекалнята на Ники Бела, която лежи на пода в безсъзнание. Екип медици проверяват състоянието и, а през това време от тоалетната излиза сестра и – Бри.

    На видео стената е показан МЕ за следващата седмица. Той ще е между Гейл Ким и Марис! Двете съотборнички ще трябва да се бият следващата седмица една срещу друга.

    Алиша Фокс е на ринга. Тя е с микрофон, а преди да започне да говори виждаме какво стана миналата седмица:
    Преди да нанесат повече удари, на ринга влизат Алиша Фокс и Кели Кели. Те нападат Марис и Гейл, които бързо избягват извън ринга и „си плюят на петите”. Алиша и Кели се здрависват, но......Алиша рита Кели в корема и това е Scissors Kick. Алиша Фокс отправи ясно послание към всички жени, които искат DWC Championship.
    - Както видяхте, аз не харесвам Марисссс. Не харесвам и Мелина. Но не харесвам и онази перхидролена, натруфена и плоска Барби – Кели Кели. Кели, искам да знаеш, че такива като теб не са за DCW. Трябва да има красота като моята, ум като моя и най-важното – умения, каквито никой няма като моите....
    Кели явно се е наслушала на приказките на Фокс и излиза на ринга.
    - Знаеш ли Алиша...Кели се нахвърля върху Алиша и започва въргал на ринга. Кели разсъблича „шоколаденото момиче”, а тя избягва с писъци.
    - Уау, Алиша, не си толкова красива както се описа. Мисля че и прасетата имат по-хубаво тяло от твоето.

    Ники Бела бива изнесена на носилка от сградата.

    Мелина е backstage. Тя е интервюирана от Джош Матюс като му казва, че ако Марис си мисли, че само канадките са красиви, не е виждала американка като нея.

    Дойде време и за МЕ на тази вечер. Той е между Марис и Мелина и ще е Lingerie match.

    *commercial break*

    След рекламите виждаме, че Марис и Мелина са вече на ринга. Мачът започва, а Марис taunt-ва публиката, но Мелина я поваля. Започват да се въргалят из целия ринг и виждаме най-различни roll-up-ове. Публиката полудява при тези гледки и започва да скандира USA & DCW! Двете се изправят, а Марис забожда Мелина в ъгъла. Засилва се, но Мелина блокира с clothesline. След това изхвърля Марис през въжетата, но докато реферът наблюдава Марис, Гейл се промъква на ринга, но бива забелязана от Мелина, която тъкмо да направи Primal scream на канадката, бива повалена от другата част на CANADIAN PUPPIES. Марис поема контрола и налага Мелина. Засилва я към въжетата и това е clothesline. Марис забожда още два, но Мелина още се държи. Тя контрира опит на Марис за French Kiss и я праща към единия ъгъл. Мелина се качва на сглобката и започва да налага Марис, но Марис се свестява и се измъква от ъгъла, но бива изненадана от headscissors, а след това Мелина пробва roll-up и печели. След мача тя празнува по бикини като отива и в публиката.

    Winner via pin fall: Melina.
    Boyko Borisov
    Boyko Borisov
    Админ
    Админ


    Male Брой мнения : 140
    Join date : 21.12.2009
    Местожителство : Варна

    4th show Empty Re: 4th show

    Писане  Boyko Borisov Пет Яну 08 2010, 20:33

    GM-овете и в двете шоута не са много обичани.Останах доста изненадан от победата на Ийв,а МЕ беше <3.Жалко,че нямаше видео Sad Смърт за head-booker-а SadSadSad
    Castro Wilde
    Castro Wilde
    Админ
    Админ


    Male Sagittarius Брой мнения : 120
    Join date : 21.12.2009
    Age : 29
    Местожителство : Chicago, Illinois

    4th show Empty Re: 4th show

    Писане  Castro Wilde Съб Яну 09 2010, 20:43

    Melina очаквано спечели.Историята й с Мариссс е много интересна, но все си мисля, че ще набуташ някоя звездЪ във враждата.
    Алиша Фокс е опасна мацка, пушвай я!В реалното WWE не искам да я издигат, но тук е просто awesome.Кефи ме как own-ва Кели Кели. Razz
    Следващата седмица мач между Canadian Puppies...аве мисля си, че някак този мач няма да се проведе.Било то заради interference или dq или нещо такова.
    Хареса ми шоуто.

    Sponsored content


    4th show Empty Re: 4th show

    Писане  Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 02:53