The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


2 posters

    WWE SmackDown! - 26 Февруари 2010

    Boyko Borisov
    Boyko Borisov
    Админ
    Админ


    Male Брой мнения : 140
    Join date : 21.12.2009
    Местожителство : Варна

    WWE SmackDown! - 26 Февруари 2010 Empty WWE SmackDown! - 26 Февруари 2010

    Писане  Boyko Borisov Пон Мар 01 2010, 11:46

    TITANTRON
    Welcome,ladies and gentlemen,to FRIDAY NIGHT SMACKDOWN!Шоуто започва с обичайните си пироефекти и разходка из залата в Торонто.Канадските фенове изглеждат надъхани за предстоящото шоу.

    TITANTRON
    Залата изригва при началото на тази музика.Категоризиранта суперзвезда излиза по рампата под невероятните овации на родната му публика.Той се поздравява с няколко фена от първия ред,след това застава в края на рампата и прави запазения си таунт.Зад него избухват мощни пироефекти,а Острието се качва на ринга и взима микрофон:
    -На турнира,аз бях прецакан от СМ Пънк….отново…Той постъпи разумно като отиде в Raw,но все пак трябва да знае,че ако на ‘Mania не спечели титлата,той се връща обратно тук и ще си получи заслуженото.Той избра Крисчън,но другия ни световен шампион остава без противник за най-големия евент.Да чуя има ли желаещи в публиката,аз да се изправя срещу Джерико за титлата?
    Залата одобрява с огромен поп.Едж се подсмихва:
    -Е,тогава всичко е в ръцете на Скалата!
    TITANTRON
    Е,това определено не е ГМ-а.Светлината на прожектора е върху Батиста,докато той слиза по рампата.Качва се при Острието и също взима микрофон:
    -Ти за кой се мислиш?Единствения,който заслужава мач за титлата на ‘Маниа съм АЗ!
    TITANTRON
    Този човек не мисли така.Осветлението е приглушено,а Гробаря се задава по рампата.Изведнъж е нападнат в гръб от Дрю МакИнтайър!Шотландецът налага мъртвеца със стол.Вдига го и му забива Future Shock DDT върху стола.След това се усмихва мазно и се прибира в съблекалнята.В това време на титантрона се показва Скалата:
    -Стига сте спорили кой ще бъде претендент.Тази вечер,в МЕ-та Батиста ще се изправи срещу Острието и победителят ще срещне Джерико на ‘Маниа за титлата.IF YA SMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELL WHAT THE ROCK IS COOKIN`!
    Какво начало на вечерта!Дами и господа,не пропускайте МЕ-та,Едж срещу Батиста.Кой ще бъде главен претендент на ‘Маниа?Предстои да разберем!

    *commercial break*

    Връщаме се след рекламите и сме готови за първия мач тази вечер.Той ще бъде за класиране в Money in the Bank Match-а,който ще се състои на WrestleMania 26.На ринга излиза Джон морисън.Той е посрещнат с овации от публиката.Той дава очилата си на едно момче от прения ред и се качва на ринга,където прави своя таунт.Ето го и неговия опонент:Люк Галоус излиза на ринга под освиркванията на феновете.StraightEdge суперзвездата се качва на ринга и застава очи в очи с Морисън.Двамата правят кратък staredown и гонгът бие.Морисън започва да раздава удари с крака в главата и тялото на Галоус.Той се съвзема и забожда саблен удар.Започва да рита Джон,докато той е на земята.Прави elbow drop и опитва туш,но Морисън се повдига.Люк контролира нещата в срещата и държи Джон прикован за земята,далеч от въжетата,с които той е много опасен.Заключил е headlock и не пуска опонента си.Тълпата окуражава Морисън и той започва да се надига.Забива лакти в корема на Галоус,след това се засилва и забива Spinning Heel Kick.Публиката се надъхва,а Джон забива Standing Shooting Star Press.Морисън опитва Flying Chuck,но Галоус го улавя за гърлото.Приготвя го за Twelve Steps,вдига го,но Джон контрира!Moonlight Drive!1….2….3!Morrison is going to WrestleMania!

    Пренасяме се зад кулисите с Джош Матюс:
    -Дами и господа,моя гост този път – Крис Джерико.Крис,какво ще кажеш за мача,който ГМ-а уреди за тази вечер.Едж срещу Батиста,победителя отива на ‘Маниа.
    -Джош,всички тези паразити и лицемери в публиката знаят,че ще победя,който и да ми изпрати този смотаняк Скалата.На турнира,той се опита да ме изненада и да ме победи в Elimination Chamber мача,но аз бях подготвен.И знаеш ли защо?Because I’m the best in the world at what I do!

    *commercial break*

    TITANTRON
    Залата е на крака,а ГМ-а слиза по рампата.Скалата се качва на ринга и прави таунта си,а публиката крещи:”Роки!Роки!”.
    -Излязох тук,за да говоря относно решението на СМ Пънк.Пънк,мислиш си,че като отидешв Raw ще ти се размине за всички поразии,които направи?Е,прав си!Онзи за-нищо-не-ставащ ГМ не ти каза нищо за поредната ти нечестна победа.Е, поне знам,че след ‘Маниа ти така или иначе,ще се върнеш в SmackDown освен ако не извадиш някакъв голям късмет при драфта.
    TITANTRON
    Интерконтиненталния шампион се качва при ГМ-а и започва да говори:
    -Скала ли си,камък ли си – не ми пука.Искам мач с Гробаря на КечМаниа!
    -Добре,дай ми поне една основателна причина да го направя.
    -Аз съм непобеждаван.Аз съм Интерконтиненталния шампион.Видя какво се случи с Гробаря в началото на шоуто,нали?Искам да се бия на ‘Маниа!
    -Добре,но при едно условие:Ще овакантиш Интерконтиненталната титла.
    Залата посреща с овации тези думи на ГМ-а,а МакИнтайър не изглежда особено щастлив.
    -Добре!Имаш го!Титлата е твоя!
    МакИнтайър дава титлата си на Скалата,а той с усмивка на лице я приема.
    -Готово,на ‘Маниа ще има,Гробаря срещу Дрю МакИнтайър.Srteak vs. Streak.Е,освен ако някой не прекъсне твоя преди турнира….Сега,след като титлата е свободна,ще се проведе турнир за нея.Финалът ще бъде на WrestleMania и победителят ще бъде новия Интерконтинентален шампион.
    Скалата си тръгва от ринга и се прибира зад кулисите.Макинтайър е на път да го последва,когато изведнъж се чува звън на камбана.Залата притъмнява,а при втория звън,Гробаря е на ринга.Той е хванал МакИнтайър в позиция за Tombstone Piledriver.Дрю се размърдва!МакИнтайър се измъква и забива Future Shock DDT.Мили Боже!Никога не съм виждал нещо подобно!МакИнтайър срещу Гробаря,WrestleMania 26!

    Пренасяме се зад кулисите,където виждаме Зиглър и Татсу отново да се бият.Двaмата brawl-ват като луди,докато не се намесва охраната.Скалата е заедно с тях.
    -Вие двамата….вече ми лазите по нервите!Ако ви видя да се биете още веднъж,ще уволня и двама ви!

    *commercial break*

    Време е и за първия мач от турнира за Интерконтиненталната титла….I am perfection…Зиглър излиза на ринга под освиркванията на тълпата.Той се качва на него и прави таунта си.Неговия опонент-Финли също излиза на ринга.Ирландецът е посрещнат със овации.Двамата са готови и мача започва.Финли веднага започва да забожда яки тупаници на Зиглър.Следват няколко саблени удара от ирландеца и Долф не е в изгодно положение.Финли кача Зиглър на раменете си и прави кълбо.Долф бе премазан.Ирландеца го изправя и се приговя за Celtic Cross.Долф блокира и блъска Финли към съдията.Той е повален,а Зиглър бързо взема пръчката на ирлнадеца.Мили Боже!Какъв удар в главата!Съдията се е съвзел,а Зиглър покрива.1….2….3!Каква нечестна победа!

    TITANTRON

    Дами и господа,време е за нашия Мейн Евент!
    TITANTRON
    -На ринга излиза от Торонто,Онтарио,Канада,Категоризираната суперзвезда,Острието!
    Едж е посрещнат с още по-бурни овации и от първото си излизане.Фойерверките гърмят и той се качва на ринга,готов за този така важен мач.
    TITANTRON
    -И неговия опонент,от Вашингтон ДС,Животното,Батиста!
    Светлината на прожектора е върху Дейв Батиста и той слиза по рампата.Качва се на ринга и прави таунта си.Двамата застават лице в лице и правят staredown.Съдията ги раздалечава и нарежда гонга да бъде бит.Двамата се вкопчват в средата на ринга.Батиста надделява и изпраща Острието в ъгъла.Там му забива Shoulder Block и го довършва с PowerSlam.Следва BackBreaker и Knee Drop.1…2…и повдигане.Батиста засилва Едж към въжетата и го посреща с Back Body Drop.Батиста опитва Batista Bomb,Но Едж контрира и го изблъсква в обтегача.Двмата бавно се изправят и се засилват един към друг.Double Spear и двамата мъже сблъскват главите си.И Батиста,И Едж започват да кървят,а ние гледаме страхотен МЕ.Кой ще се изправи с Джерико на ‘Маниа?Останете с нас.

    *commercial break*

    Връщаме се след рекламите.Острието държи Батиста в Sharpshooter,а животното се мъчи да стигне въжетата.Той успява и Острието е длъжен да прекрати захвата.Едж застава в единия ъгъл и причаква опонента му да се изправи.Засилва се,но Батиста се отдръпва и Острието се забива в кола.Животното е гневен и издърпва Едж.Вдига го и опитва Batista Bomb,но Острието блокира отново и прави Inside Cradle.1…..2……3!НЕ!Повдигане!Този мач продължава.Батиста успява да забие Spear.Опитва туш.1….2….и повдигане на 2.99…Животното се засилва за втори път,но острието го поваля с Arm Drag.Edgecution!1….2…..KICK OUT!Господи!Батиста опитва саблен удар,но острието заляга и това е Edge O’Matic!1…2….KICK OUT!KICK OUT AGAIN!Острието изправя опонента си,но той незабелязано му забива Low blow.Batista Bomb!Connected!1…….2…….3!NO!KICKOUT!KICK OUT!Батиса е бесен!Той качва Едж на въжетата иопитав Суперплекс.Но Острието го избутва!Животното пада,но бързо се изправя…SPEAR!SPEAR FROM THE TOP ROPE!1……2……..3!YES!Edge is going to WreslteMania!Острието ще се срещне с Крис Джерико на КечМаниа и спечли шанса си пред родната публика в Торонто!Виждаме повторения от най-добрите моменти в този уникален мач.Шоуто завършва с високо вдигналия ръцете си Едж и щастливата тълпа в Торното.Благодарим Ви,че бяхте с нас!
    WWE™️
    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    WWE SmackDown! - 26 Февруари 2010 Empty Re: WWE SmackDown! - 26 Февруари 2010

    Писане  Bridgy Hitman Hart Пон Мар 01 2010, 19:34

    Ами, не мога да кажа, че това беше най-доброто ти шоу! Дрю - Тейкър се развива добре, но не ми харесва до Манията Дрю да мачка Тейкър и накрая Тейкър да спечели... Беше си очаквано Едж да спечели, допълнителен плюс беше и вкарването на Батиста в мач срещу него. Зиглър-Татсу, хъх... мислех че на EC всичко е приключило, но враждата радва, не може да се отрече. Малко кратички мачове, пък и можеше едно промо на Джерико да направиш, с интервютата втръсва. Сигурно следващите шоута ще са по-добри, но сега давам 7/10.

      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 04:07