The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


    WWE SmackDown! - 19 Март 2010

    Boyko Borisov
    Boyko Borisov
    Админ
    Админ


    Male Брой мнения : 140
    Join date : 21.12.2009
    Местожителство : Варна

    WWE SmackDown! - 19 Март 2010 Empty WWE SmackDown! - 19 Март 2010

    Писане  Boyko Borisov Чет Мар 25 2010, 11:11


    -Welcome ladies and gentlemen,to FRIDAY NIGHT SMACKDOWN!
    Шоуто започва с бурни фойерверки и разходка из залата в Лос Анджелис.На титантрона е показана графика,че тази вечер Скалата ще отговори на предизвикателството на Брет Харт за мач на The Grandest Stage of Them All,но това не е всичко.Тази вечер за първи път от 2 години насам,THE HIGLIGHT REEL RETURNS,LIVE!

    Време е да започваме.Първия мач ще се води до туш или предаване.Пръв на ринга излиза,The Shaman of Sexy,John Morrison!Той е посрещнат с бурни овации от тълпата в родния му град.Това ще бъде невероятен opening contest.Ето го и опонента му – Крис Джерико слиза по рампата със световната титла на рамо.Той се качва на ринга при Морисън,а съдията взима шампионския му пояс.Гонгът бие и тази среща започва.Двамата се вкопчват в средата на ринга и всеки се опитва да надделее над другия.Никой не успява и двамата се пускат.Вкопчват се за втори път,но отново се повтаря същата ситуация.Морисън тръгва за пореден захват в средата на ринга,но Джерико му забива страхотен ритник в корема и започва да го налага.Засилва го в ъгъла и там го смазва със саблен удар,последван от Stinger Splash.След това скача на второто въже и опитва CrossBody,но Морисън го посреща със Scoop Powerslam.Следва Standing Shooting Star Press и тълпата избухва.Джерико се изтъркулва извън ринга,а Морисън таунт-ва публиката.Springboard-ва и МИЛИ БОЖЕ!Springboard Corkscrew Crossbody!
    WWE SmackDown! - 19 Март 2010 24n1xlk
    Какъв ход!Кой ще победи?Морисън или Джерико?Останете с нас и след рекламите!

    *commercial break*

    Връщаме се отново след рекламите на ринга,където Морисън е на третото въже.Той се приготвя за Starship Pain,но Джерико се отмества.Джон се приземява на крака,но това не е добре,защото световния шампион прави Roll up.1…2…изритване.Морисън пробва да си върне предимството с Enzuigiri,но Джерико заляга и опитва да заключи Walls of Jericho.Нова контра и Джон пробва Half Boston Crab,но поредно обръщане и това е Enzuigiri от Джерико.Right to the head!Lionsault….YES!NO!Морисън прави Backslide.1….2…kick out.Джерико отнася главата на Морисън с невероятен lariat и заключва headlock.Морисън опитва да се освободи като забива лакти,но шампиона му бърка в очите и заключва Armbar!The Armbar Locked in!Морисън се гърчи и опитва да се освободи,като по този начин без да иска поваля съдията.Веднага започва музиката на Едж и той тръгва с бърза походка надолу по рампата,но Батиста излиза от никъде и го поваля.Двамата започват да се бият,а вниманието на Джеерико е отнесено.Той пуска захвата и гледа противниците си за WrestleMania.ROLL UP!ROLL UP!1……2…..3!WHAT AN UPSET!Джерико не може да повярва,а Морисън вдига победоносно ръка.Батиста и Острието продължават brawl-а си,докато не се намесва охрана.Дами и господа,The Highlight reel returns tonight with this three men in the same ring.Stay with us!



    На ринга излиза Йоши Татсу.Той не подскача по обичайния за него начин.Усмихнат е,но е по-сдържан.Поздравява се с някои от феновете на първите редове и се качва на ринга.Там той взима микрофон:
    -Когато дойдох за първи път в тази компания,никой не знаеше за мен.Аз наистина бях никой.Не знаех дори английски.Всички се отнасяха с мен като с плюнка,като с нищо,а аз се покланях и се държах добре с всички.Онова малко леке,онова егоистично лайно Зиглър ме накара да се замисля.Както виждате,аз не съм същия човек като преди.Промених се.Зиглър,ти ме промени!През всичките тези месеци ние с теб се бихме.Бихме се по паркингите,из съблекалните,на турнирите и никога единия не можеше да надвие другия.Кървяхме и двамата.Кървяхме като заклани.Е,другата неделя,всичко ще се реши.Един последен двубой,аз и ти.Който първи прокърви – печели.Но този път и нещо повече – Интерконтиненталната титла.Обещавам ти,малко надуто копеле,че аз ще дам най-доброто от себе си.Най-доброто от Йоши Татсу!BOTOMU RAIN!
    Е,очаквано и Зиглър ще ни каже нещо.”The Perfection” се показва на рампата и е с микрофон в ръка.
    -Така ли японче?Аз съм малко егоистично лайно?Малко надуто копеле?Малко леке?Ти за какъв се имаш?Идваш в собствената ми държава,в собственото ми шоу и започваш да ме нареждаш.Я,се опомни!Другата неделя,адът ще слезе на земята за теб.Ще ти покажа с кой си се забъркал.Защото дори и сега да ти кажа,че си се забъркал с грешния човек нито ти,нито тези кретени в публиката ще го вземат на сериозно.Времето ти изтича Татсу,приготви се.След WrestleMania ще има само един Интерконтинентален шампион и неговото име ще бъде Dolph Ziggler!Gen'in wo kanpeki sō i~tsu ta n da!
    Дами и господа,силни думи от тези двама мъже.Кой от тях ще бъде Интерконтинентален шампион?Гледайте WrestleMania!

    *commercial break*

    Kane слиза по рампата,придружаван от The Great Khali.Те са посрещнати с бурни освирквания след случките от миналата седмица.Неговия опонент от Рау Марк Хенри е придружен от Big Show.Тези два тандема,ако могат да се нарекат така,бяха принудени да се бият в защита на шоутата и GM-ите си.Гонгът бие и двамата гиганти се вкопчват в средата на ринга.The World’s Strongest Man надделява и запраща опонента си в ъгъла,където пробва да го смаже,но Кейн се отдръпва и забива мощен Uppercut.Хенри се олюлява,а Кейн го смазва с lariat.Пробва туш,но Марк се повдига бързо.Двамата гиганти си разменят удари и тръшвания в следващите минути.Накрая Кейн започва да набира инерция.Забожда Ъперкът,последван от Sidewalk Slam.След това се качва на третото въже,приготвяйки се за Flying Clothesline.Хенри го улавя във въздуха и това е The World’s Strongest Slam!1…2…3!What a win!

    Скалата е показан зад кулисите като не изглежда особено щастлив.Той ще отговори на предизвикателството на Брет Харт.SmackDown! continues live!

    Показани са графики на вече обявените мачове за WrestleMania,а след това в залата гръмва музиката на Скалата.ГМ-ът слиза по рампата като trash talk-ва на феновете.Дори показва среден пръст на едно малко момче с тениска на Сина,което се разплаква.Скалата се изсмива и се качва на ринга,където взима микрофон:
    -Миналата седмица,дадох един добър урок на Острието.Това беше съобщение за всички,които имат намерение да се забъркват с “The Great One”.Все пак,не съм излязъл тук,за да говоря за това.На последното издание на онова долнопробно B шоу,чието име дори не знам,също толкова долнопробния му ГМ ме предизвика на мач на WrestleMania.Слушай Хляб ли си,сърце ли си не те знам,но на твое място не бих бил толкова смел.Замисли се внимателно с кого ще бъдеш на един ринг.Не ми пука за успехите ти.Може наистина да си бил The Best There Was,но има само The Best There Is и неговото име е The Rock!Брет Харт,sorry about your DAMN luck,но не искам да си цапам ръцете с отрепка като теб.Може да освирквате колкото си искате,но аз няма да се бия с такъв жалкар и то на най-голямото ППВ за годината.Можеш да ме нападаш колкото си искаш.Може да ми пращаш колкото горили от твоето шоу си искаш.Накрая всичко ще приключи с Rock Bottom за теб,но не и в официален мач.Не и в този живот!IF YA SMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELL WHAT THE ROCK…….IS COOKIN`!

    *commercial break*

    Време е и за последния мач тази вечер.Майсторът на 619,Рей Мистерио се запътва към ринга под бурните овации на феновете в Лос Анджелис.Той се поздравява с тези от първите редове,а след това бързо скача на ринга и прави таунта си от въжетата.Ето го и неговия опонент – бившия Интерконтинентален шампион слиза по рампата със самодоволна усмивка на лице и освиркващата го публика.Той се качва на ринга и изпитва Мистерио с поглед.Рей поглежда публиката учудено,а тя го подкрепя.Гонгът бие и този мач започва.Мистерио започва с бързи ритници в крака на МакИнтайър.Той се свива на две,а Рей му забива dropkick в главата.Прави headscissors,които бързо обръща в Russian Leg Sweep.Мистерио има пълен контрол над мача.Той опитва Splash от третото въже,но МакИнтайър се отмества и Рей се забива в пода.Шотландеца веднага опитва да приключи бързо мача като се приготвя за Future Shock DDT,но Мистерио му прилага Hurricanrana и МакИнтайър увисва на второто въже.Той се засилва,но Дрю го улавя и му прави Spinning Backbreaker.Мистерио се гърчи на пода,тълпата освирква,а МакИнтайър се усмихва мазно.В следващите минути шотландецът има контрол над мача и гледа да омаломощи опонента си.Заключил е Sleeper Hold и държи Мистерио в него.Тълпата започва да пляска,за да окуражи любимеца си.Той забива лакти в корема на шотландеца,след това се засилва и прави Bulldog по своя запазен начин.След това скача на третото въже и това е Moonsault за Дрю.Следва бърз Springboard Leg Drop и опит за туш,но шотландецът се повдига на 2.Мистерио опитва clothesline,но МакИнтайър заляга и го просва с German Suplex.След това го изправя и е време за Future Shock DDT!Изведнъж осветлението изгасва и се чува звън на камбана.На титантрона се показва графика,която показва:”18-0”!Чува се още един звън на камбана и осветлението е възстановено.На ринга Гробаря държи Дрю МакИнтайър в позиция за Tombstone Piledriver и е готов да го забие,когато осветлението отново изгасва и отново се чува звън на камбана.На титантрона се показва графика,която показва:”17-1”!Отново се чува звън на камбана и осветлението се възстановява,а на ринга Дрю МакИнтайър забива Future Shock DDT на мъртвеца.Мистерио забива dropkick в гърба на шотландеца и той увисва на второто въже,619!Рей се качва на третото въже и…FROG SPLASH!1…2…3!Мистерио се качва на обтегачите във всеки ъгъл и поздравява феновете.

    Дами и господа,време е за първи път от 2 години насам,The Highlight Reel,Returns,Live,Next!

    *commercial break*

    Връщаме се след рекламите,а в залата гръмва музиката на световния шампион в тежка категория,Крис Джерико.Той слиза по рампата неособено щастлив след загубата си по-рано тази вечер.Той е в марков костюм,а шампионския пояс блести на рамото му.Той се качва на ринга,който е покрит с декорите на шоуто му и взима един микрофон:
    -Дами и господа,добре дошли на The Highlight Reel!Моля,посрещнете първия ми гост тази вечер,единия ми опонент на WrestleMania,Категоризираната Суперзвезда,Острието!
    В залата гръмва музиката на Едж и той излиза на ринга под бурните овации на феновете в Лос Анджелис.Качва се на ринга и застава лице в лице с Джерико.След това прави таунта си от въжетата и също взима един микрофон.
    -И втория ми гост тази вечер,другия ми опонент на WrestleMania,Животното,Дейв Батиста!
    Батиста е посрещнат с бурни освирквания.Светлината на прожектора е върху него и той слиза по рампата.Качва се на ринга и прави таунта си,след което също взима микрофон.
    -Седнете.Е,за първи път ние тримата на един ринг без да се бием като луди…Просто от предварителни боеве няма нужда,на всички е ясно кой ще бъде световен шампион след ППВ-то.
    -Точно така,Крис.Само един и неговото име е…
    -…Острието!Вижте,вие двамата,през всичките тези месеци,през които бях контузен,аз внимателно гледах SmackDown!Нито един от вас дори не се приближи до спечелването на световната титла.Джерико извади огромен късмет през Януари,спечелвайки я,но ти Батиста?Ти не си направил нищо през последните месеци.Мотаеше се с Рей Мистерио,после имаше един мач за титлата срещу Гробаря,но го загуби.Ти не си си спечелил правото да си на The Grandest Stage of Them All.Единствения виновник да си там е ГМ-а.Я,да чуя,колко от вас смятат,че Батиста не трябва да е в мача за световната титла?
    Залата избухва в голям pop.
    -Е,мисля,че ти е ясно – нежелан си.
    -Но…
    -Знам ще тръгнеш да се оправдаваш,че щом ГМ-а те е добавил в мача,ще си в него.Така е,няма съмнение.Но недей да таиш много надежди.Същото се отнася и за теб,Крис.Световен шампион след турнира ще бъда АЗ!
    Тримата мъже се изправят и допират главите си.
    -Вие двамата сте нищо!На WrestleMania,The Animal will be UNLEASHED!
    Острието напада Батиста и му забива удари.Джерико хваща главата на животното и се опитва да я забие в Джеритрона,но Батиста заляга и се оттласква от въжетата като забива Spear на световния шампион.Острието опитва да изненада Дейв Батиста като забоде Копие на всой ред,но животното е подготвен и успява да го контрира и да забоде Batista Bomb!Батиста взима световната титла и я вдига високо над главата си!Благодарим Ви,че бяхте с нас!

    WWE™️

      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 01:30