The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


3 posters

    WWE SmackDown! - 05 February 2010

    Boyko Borisov
    Boyko Borisov
    Админ
    Админ


    Male Брой мнения : 140
    Join date : 21.12.2009
    Местожителство : Варна

    WWE SmackDown! - 05 February 2010 Empty WWE SmackDown! - 05 February 2010

    Писане  Boyko Borisov Пет Фев 05 2010, 17:35

    Скалата се показва на рампата,а залата буквално ще се срути под оглушителните овации на феновете!Никой не може да повярва,че той е тук тази вечер!
    -Дами и господа, THE NEW GM OF FRIDAY NIGHT SMACKDOWN IS THE ROCK!!!
    EEEEEEEEDGEEEEEE!Острието е ТУК!Острието се завръща!Музиката му гърми из препълнената зала!Димът се изчиства, и ние очакваме Едж да се покаже...Ето го и него!Но...какво по дяволите.Цялата зала замлъква.Острието е целият в кръв и залита бавно по рампата!Някой го е нападнал зад сцената!Едж няма как да участва в мача!Какъв провален redebute!Невероятно!Публиката cheer-ва Острието, но няма смисъл.
    В това време на ринга Морисън и Ортън се бият. Ортън опитва RKO, но Морисън му прави neckhold!Морисън повдига Ренди…ще го елиминира…дали?ДА!ДА!Морисън го направи!Ренди Ортън е на бетонния под!Джон вдига победоносно ръце!Той го направи!Направи го!



    КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ!? КАКВО СТАВА!? Някой се качва на ринга…Това е…не, не може да бъде…Си Ем Пънк!Punk се засилва и…елиминира Джон Морисън!?Какво става?!Пънк изхвърли Морисън над въжетата…
    Изведнъж в залата гръмва This Fire Burns…Не, това не може да се случва...Няма начин!
    CM Punk спечели Мелето!Punk wins!Punk wins!Punk wins!

    [center]

    -Welcome Ladies and gentlemen,to Friday Night SMACKDOWN!
    Шоуто започва с обичайните си пироефекти и разходка из „Двореца на Културата и Спорта” във Варна.Тълпата изглежда изключително надъхана,а редовните фланелки:bWc,WWE и Farmville си личат отдалече.Веднага след това в залата започва позната музика:
    -Ladies and gentlemen,please welcome,the winner of 2010 Royal Rumble:CM Punk!
    СМ Пънк е посрещнат с меко казано оглушителни освирквания,но той само се усмихва на публиката и продължава към ринга.След като прави своите taunt-ове,Пънк взима микрофона:
    -Преди 6 дни на първото ППВ за годината,аз – СМ Пънк – още веднъж доказах,че съм по-добър от всеки един от вас в публиката,и от всеки един в съблекалнята.Въпреки че не можах да спечеля мача за титлата,което се случи само,защото онзи мерзавец Джерико ме изигра,аз took the opportunity by beating the ultimate opportunist.Дори въобще не знам,защо този човек се нарича така – аз съм по-добър от него и в тази сфера,но както и да е.Аз не съм глупав,затова ще изчакам да мине турнира Elimination Chamber,където между другото всички ще се изпопребият,а аз само ще ги гледам и ще им се наслаждавам,и след това ще направя моя избор,срещу кого да се бия на WreslteMania.Но искам едно да е ясно – независимо,кой ще е моя опонент аз ще спечеля световна титла,защото аз съм по-добър от всеки един от ва…
    Това е Острието!Категоризираната суперзвезда е посрещната със смесени реакции.Той изглежда добре и бързо се затичва към ринга,а Пънк се изнизва от него като тръгва да се крие в тълпата.Edge е на ринга и взима микрофона:
    -Пънк,кой по дяволите си мислиш,че си?Бях контузен 6 месеца.Нима мислиш,че ми беше приятно да си седя вкъщи и да бездействам?Приготвях се за това завръщане през всички тези месеци.И накрая,в тази важна нощ,съм на косъм от повторна контузия.Аз бях ограбен.Аз трябваше да вляза под номер 30,не ти!Трябваше аз да бъда в МЕ-та на ‘Маниа,не ти!Но аз няма да оставя нещата така.Не,не съм си го и помислял.Слушай ме внимателно,Пънк:аз и ти,тази вечер,победителя отива на КечМаниа,
    Тълпата посреща думите на Острието с бурни овации и започва да скандира “Edge!Edge!”.
    При тази музика вече тълпата започва да се надига все повече и повече,Джон Морисън излиза на ринга и отива при Едж.Той взима друг микрофон:
    -Острие,извинявай,нищо лично,но допреди 6 месеца и ти не беше по-различна стока от онзи там(сочейки към Пънк).
    -Виж,Джон,знам,че много хора не биха ми повярвали,но аз се промених.След всички тези месеци на размишляване вкъщи.След случката на ППВ-то – аз вече съм нов човек.
    -Ще видим…Причината,поради която излязох е,че аз трябваше да бъда победител в Роял Ръмбъл мача.И естествено главния виновник,че това не се случи е онзи,които твърди,че не пуши и не пие.Мисля,че ще бъде доста по-справедливо,ако аз се бия срещу Едж в мач за определяне на Главен претендент за една от световните титли на ‘Маниа.
    -Хей,хей,хей,хей!Нека ви изясня нещо.АЗ спечелих Роял Ръмбъл.А това кой е трябвало да го спечели,кой е трябвало да бъде номер 30 – I don’t give a SHIT!(ака не ма ебе)Никой от вас няма да получи мач за моя шот.Аз отивам на WrestleMania…
    Залата вече е на път да се срути!Новия ГМ – Скалата слиза по рампата под неспирните овации на феновете.Качва се на ринга,а тълпата скандира „Rocky!Rocky!”:
    -Finally….Finally…FINALLY THE ROCK HAS COME BACK TO VARNA,BULGARIA!!!Момчета,Скалата видя,че си заформяте доста интересна дискусия и реши да се присъедини.Все пак,Скалата е новия ГМ на Разбиване.Скалата можеше да се направи на гъзар и да уреди някой от мачовете,които се споменаха,или да уреди серия от мачове между вас тримата,но Скалата знае,че крайния резултат винаги щеше да бъде един и същ,затова Скалата реши да си спести формалностите.Женчовци,уважаема публика,на Elimination Chamber ще има Triple Threat Match между Edge,John Morrison & CM Punk,като победителя ще отиде на КечМаниа 26 като Главен Претендент за световна титла!Беше ми приятно,сега напуснете ринга на Скалата.Също така Шампиона на Народа иска да уведоми неговия народ,че тази вечер ще се проведат няколко квалификационни мача за елиминационната клетка.Undertaker-Dolph Ziggler,Batista-R-Truth и Rey Mysterio-Drew McIntyre.Това,обаче няма да е всичко.Скалата измисли още един мач току-що.Скалата реши,че в тазвечершния МЕ,Джон Морисън ще си партнира с Острието и двамата ще срещнат отбора на СМ Пънк и Люк Галоус.IF YA SMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELL WHAT THE ROCK IS…COOKIN’!
    Какво начало на вечерта!Останете с нас и след рекламите за първия ни квалификационен мач.

    *commercial break*

    На ринга вече е Гробаря,готов за битка.След малко излиза и неговия опонент – Долф Зиглър,който е посрещнат с бурни овации от един българин на първите редове.Съдията е готов да бие гонга,когато започва музиката на Йоши Татсу,който отива при коментаторите,за да гледа мача отблизо.Гонгът бие и мачът започва.Бившия световен шампион веднага поема инициативата и започва да налга Зиглър.Забива му два саблени удара и два ботуша в лицето.Прави няколко крак брадви и опитва туш,но Зиглър се повдига.След още 3 минути доминация на Гробаря,Зиглър започва да се „пробужда”.Той забива удари в трупа на Гробаря,засилва се от въжетата и опитва CrossBody,но Гробаря го улавя във въздуха и му забива Body Slam.Мъртвеца продължава с контрола над мача,но Зиглър отново опитва да се измъкне.Успява да забие падащ лист,след което да се дръпне при опит за саблен удар от Гробаря и мъртвеца поваля съдията.Зиглър не чака покана и забива low blow.The Perfection прави своя taunt и се обръща по посока на коментаторкста маса.Йоши се е качил на ринга и забива ритник в главата на Зиглър.Долф Зиглър се залюлява,Гробаря го хваща за гърлото и това е ChokeSlam.1…2…3 и бившият световен шампион отива в елиминационната стая.Йоши отива на ринга и започва да празнува с Тейкър,но Гробаря го хваща за гърлото и забива Задушаващо Тръшване и на японеца.Мисля,че посланието бе ясно – не се нуждая от помощ.


    Време е и за следващия ни мач.Животното,Дейв Батиста излиза на ринга и не изглежда особено щастлив.Неговия опонент Р-Трут се подава на рампата и бързо слиза по нея като пее и се поздравява с феновете.Той влиза на ринга и Батиста веднага го напада.Съдията нарежда да бият гонга и мачът официално е започнал.Батиста рита Трут,докато той е на земята.Изправя го и го засилва в ъгъла,където му забива няколко Копия.След това го оставя да се понадигне,засилва се от въжетата и забива още едно Копие.Изравя опонента си,засилва го и му забива Гръбнакотрошач.След това му прилага три пъти Batista Bomb и пробва туш без много,много да се церемони.1…2…3.Batista is going to Elimination Chamber!

    *commercial break*

    Време е и за последния ни квалификационен мач за вечерта.
    The Master of the 619 излиза на ринга под овациите на феновете.Той се качва на ринга и след като се покатерва на всички обтегачи зачаква опонента си.
    Неговия опонент Дрю МакИнтайър слиза по рампата,докато феновете във Варна го освиркват.Двамата мъже вече са на ринга и мачът започва.Мистерио използва своята бързина и взима преимущество в началото на двубоя.Той забива два падащи листа последвани от springboard leg drop & top rope moonsault.Опитва туш,но Интерконтиненталния шампион се повдига.Мистерио отново опитва да вдигне темпото,но МакИнтайър не му позволява и го поваля със саблен удар.Шотландеца започва да набира инерция и забива колената си в ребрата и рамене на летящия-ас.Засилва го към въжетата и при връщането му забива Back body Drop.След DDT,Neckbreaker&Backbreaker,Дрю опитва туш,но Мистерио се повдига на 2.МакИнтайър заключва Sleeper Hold и след 2 минути задържане,малките фенове във Варна започват да пляскат,за да окуражат Мистерио.Той започва бавно да се изправя и да забива лакти в корема на шотландеца.Засилва се,прави Baseball Slide и забива Dropkick.МакИнтайър увисва на второто въже,Мистерио се засилва и опитва 619,но шотландеца хваща краката му и се опитва да го изхвърли извън ринга,но Рей улавя главата му,прави Hurricanrana И МакИнтайър отново е на второто въже.6!1!9!Мистерио springboard-ва и West Coast Pop,connecting!1…2…3!Mysterio is going to Elimination Chamber!След мача,Рей отива да се поздрави с феновете си в България,а МакИнтайър изглежда бесен.



    /center]




    [center]
    The StraightEdges – CM Punk & Luke Gallows излизат на ринга.Пънк носи в ръката си куфарче,а Галоус – стол.Двамата позират пред тълпата във Варна,която ги посреща със смесени реакции – тези до 14 ги освиркват,а другите ги аплодират.Пънк взима микрофон:
    -Онзи мерзавец,Скалата се отнесе много грешно към мен,но той ще си търпи последствията.Сега с Люк сме тук поради друга причина.След дълги обсъждания в СтрейтЕдж обществото,стигнахме до решението да привлечем още един човек към него и то да бъде точно от Варна,България.Аз и Люк ще изберем един човек от публиката,които ще се присъедини към нас.
    След дълго мислене,Пънк посочва едно момче на 12-13 години,което е едно от малкото на тази възраст,които не го освиркват.Момчето плахо влиза на ринга и застава на стола,които Галоус е разпънал.
    -Момче,кажи какво е твоето име.
    -Б-Б-Б-Бойко.
    -Добре,Бойко,кажи ми пушиш ли.
    -Понякога.(Публиката:Ооооооооооу!)
    -А,пиеш ли?
    -Често.(Публиката:Оооооооооооооооооооооу!)
    А,взимал ли си наркотици?Отговори ми честно.
    -…Д-Да.Само веднъж.(Публиката:Оооооооооооооооооооооу!)Но наистина съжалявам за всички тези неща.Спасете ме Г-н Пънк!Моля ви!Аз съм най-големия ви фен.
    Момчето пада на колене в краката му.
    -Спокойно,Бойко,спокойно.Седни.Мога да те спася,но ти трябва да си абсолютно сигурен,че си готов за това.
    -Готов съм.
    -Добре.Вдигни дясната си ръка и повтаряй след мен.Никога повече няма да пуша,да пия и да вземам наркотици.
    -Никога повече няма,да пуша,да пия и да вземам наркотици.
    -Отсега нататък тялото ми ще бъде чисто.
    -Отсега нататък тялото ми ще бъде чисто.
    -Вече съм член на СтрейтЕдж обществото.
    -Вече съм член на СтрейтЕдж обществото.
    -Бойко затвори очите си.
    Галоус подава на Пънк машинка за подстригване.Пънк я взима и започва да минава през косата на Бойко с нея.Космите падат по земята.Бойко е подстриган 0 номер.
    -Отвори очи и стани Бойко.
    Бойко изпълнява,а от предишното тъжно,разстроено и разочаровано момче,няма и помен.
    -Ти вече си член на СтрейтЕдж обществото и си по-добър от всяка една мижитурка в тази тълпа!
    This Fire Burns започва и тримата членове на The StraightEdge Society вдигат ръцете си заедно.
    The Shaman of Sexy,John Morrison слиза по рампата под бурните овации на варненските кеч фенове.Той дава очилата си на момче,изглеждащо 14-15годишно с тениска на Харт Дайнъсти,а то не изглежда особено щастливо и му извиква:”PlayGirl SUCKS!”.Морисън само му се усмихва и продължава напред към ринга.Дами и господа,време за нашия МЕ,така че останете с нас и след рекламите.

    *commercial break*

    Връщаме се на ринга,където Острието вече е излязъл и мачът започва.Морисън дава на Едж възможността да излезе на един ринг със СМ Пънк и тези две суперзвезди ще започнат мача.Гонгът бие,а Пънк веднага се сменя с Галоус.Острието прави неособенно щастлива физиономия и се вкопчва с Галоус в средата на ринга.По-силния Люк надделява и изпраща „Категоризираната Суперзвезда” в ъгъла,където започва да забива удари,но Едж обръща и забива няколко удара с рамо.След това прави клоутслайн и Галоус се сменя с Пънк.За изненада на всички,обаче Едж подава ръката си на икагската гордост.Какво става тук?Пънк я хваща и двамата се ръкостискат!Това е:Вълкът козината си мени,но нрава не!ЕДЖ АТАКУВА ПЪНК!ЕДЖ АТАКУВА ПЪНК!Явно всичко е било една голяма заблуда.Острието забива удари на СМ Пънк и това е чист побой.Засилва го в своя ъгъл,където той и Морисън го double team-ват.Бившия Интерконтинентален шампион започва да налага Пънк като му забива любимите си атаки.Следва Standing Shooting Star Press & Flying Chuck.Морисън опитва туш,но Галоус се намесва и прекъсва отброяването.Джон се сменя с Едж и двамта опитват да надвият Галоус и Пънк.Изведнъж Зак Райдър връхлита на ринга,но след това бързо излиза.Това обаче е достатъчно и Морисън веднага тръгва след него.Острието остава сам на ринга и Пънк и Галоус ми прилагат отборния си финишър.1…2…3 и Пънк и Галоус печелят.Те обаче не са приключили и продължават да налагат Острието.Извън ринга пък Морисън забива Moonlight Drive на Райдър.В това време Галоус донася маса на ринга и я разпъва.Морисън обаче се връща,за да помогне на Едж и двамата изхвърлят Пънк и Галоус извън ринга.Острието тръгва да ги гони,а в това време Морисън е нападнат в гръб от Райдър.След огромна доза побой,Зак Райдър кача Морисън на третото въже,като предварително подготвя масата.Сега го хваща за главата и МИЛИ БОЖЕ!TORNADO DDT TRHOUGH THE TABLE!WHAT A MOVE!Феновете във Варна освиркват,а Райдър празнува.Каква нощ!Какво издание от Варна!Благодарим ви,че бяхте с нас!
    WWE™️
    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    WWE SmackDown! - 05 February 2010 Empty Re: WWE SmackDown! - 05 February 2010

    Писане  Bridgy Hitman Hart Пет Фев 05 2010, 19:50

    Нормално шоу, добри квалификационни мачове! Само ме изненада края на streak-a на Макинтайър и че той беше прекратен от...Рей Мистерио? Рийли? Естествено, не ми пука особено за победите му, но поне можеше да има някаква реакция и сегмент след мача. Но като цяло готЯно шоу и с добра насока към предстоящото ППВ!
    Castro Wilde
    Castro Wilde
    Админ
    Админ


    Male Sagittarius Брой мнения : 120
    Join date : 21.12.2009
    Age : 29
    Местожителство : Chicago, Illinois

    WWE SmackDown! - 05 February 2010 Empty Re: WWE SmackDown! - 05 February 2010

    Писане  Castro Wilde Съб Фев 06 2010, 16:09

    Хубави мачове имаше.Първият сегмент израдва, The Rock изкърти мощно.
    Тейкър нормално си бие, Татсу също го отнесе, слава богу. Laughing Не си представям Татсу в upper mid-carda, нито в ME.
    Rey vs McIntyre...окей, защо стрийка приключи?Трябваше Дрю да бие, и да затвърди образа си до PPV-то, където щеше да загуби и тогава чак да се прекрати streak-а.
    МЕ беше мощна обърквация.Хареса ми, че Едж и Пънк се сбиха здраво. Wink Райдър е...дооооста рискован човек, за да го push-ваш.Все пак, ако го build-ваш добре, може и да се получи суперско.

    Sponsored content


    WWE SmackDown! - 05 February 2010 Empty Re: WWE SmackDown! - 05 February 2010

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 04:04