The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


3 posters

    WWE SmackDown! - 15 Януари 2010

    Boyko Borisov
    Boyko Borisov
    Админ
    Админ


    Male Брой мнения : 140
    Join date : 21.12.2009
    Местожителство : Варна

    WWE SmackDown! - 15 Януари 2010 Empty WWE SmackDown! - 15 Януари 2010

    Писане  Boyko Borisov Пет Яну 15 2010, 19:35

    -Welcome ladies and gentlemen to FRIDAY NIGHT SMACKDOWN!
    Шоуто започва с обичайните си пироефекти и разходка около най-интересните плакати в залата.Тази вечер излъчваме от Тампа Флорида,лайв,само по My Network TV!

    На ринга излиза ГМ Теди Лонг.Явно има нещо да ни каже:
    -През изминалите седмици се обръщаше внимание главно на отборните титли.Затова през следващите тази вечер и през следващите две седмици ще се проведат двубои между участниците в мача за свтовната титла на Роял Ръмбъл.Тази вечер в МЕ-та СМ Пънк ще се изправи срещу Крис Джерико.И за финал:Holla,Holl….
    [center[/youtube]https://www.youtube.com/watch?v=905zlgPfFXg[/youtube][/center]
    -Теди,Теди,Теди...Всички в тази зала и всички пред телевизорите знаят,че тези мачове са безмислени.Всички в WWE Universe са убедени,че техния спасител ще си тръгне от Роял Ръмбъл като световен шампион в тежка категория.Не беше нужно да добавяш тези мачове,като ме принуждаваш да ги унижавам с победите си,които ще постигна над тях.Е щом настояваш ще го нап...
    -Пънк нима мислиш,че ще ме победиш тази вечер?Нима мислиш,че ще си тръгнеш като световен шампион от Роял Ръмбъл,при положение,че в мача ще участвам аз?Нима мислиш,че победата ми над Гробаря преди няколко седмици беше случайна?Скъпи Пънк всички тези паразити и лицемери в залата знаят,че Крис Джерико ще бъде новият световен шампион в тежка категория след Royal Rumble.Те са сигурни,че ще запазя титлата си в главния мач на WrestleMania.Нали така?
    Тълпата му отговаря с мощни освирквания.Изведнъж светлините угасват и се чува звън на камбана.На ринга е пълен мрак и не се вижда нищо,а след 2 секунди се чува още един звън на камбана.Светлините светват и виждаме Пънк и Джерико лежащи в несвяст,а Теди Лонг да гледа уплашено.Световният шампион изпрати ясно послание към противниците си за идното ППВ.

    *commercial break*

    На ринга излиза Рей Мистерио.Тълпата го посреща с бурни овации,докато той слиза по рампата.Прави запазените си taunt-ове и изчаква опонента си за следващия мач.Ето го и него!The Perfection,Dolph Ziggler се запътва към ринга,а тълпата не спира да го освирква.Ако Мистерио спечели този мач,той ще участва в РР мача след 3 седмици.И двамата кечисти вече са готови и съдията дава начало на тази среща.Рей Мистерио веднага взима контрол със своите бързи атаки.Успешно забожда два Dropkick-а и две Hurricanran-и.Зиглър обаче се изправя бързо и опитва да повали Мистерио със саблен удар.The Master of the 619,обаче минава зад гърба му с Baseball Slide и му забива още един падащ лист.Зиглър увисва на второто въже,Мистерио се засилва,опитва 619,но Зиглър го хваща в решаващия момент и с брутален Backbreaker спира инерцията му.Долф Зиглър получава шанс за атака.Изправя Мистерио и след Body Slam,забожда 2 Elbow Drop-а и завършва с Jumping Elbow Drop.Зиглър опитва туш.1..2 и повдигане.Зиглър изпраща Мистерио в ъгъла и му забива три унищожителни саблени удара.След това започва да души опонента си,но съдията го спира.Зиглър се приготвя за Суперплекс.Мистерио му забива удари.Долф Зиглър пада по гръб на ринга.Мистерио опитва Moonsault,но Зиглър се отмества.Мистерио,обаче пада на краката си,опитва ритник в главата на Зиглър,но The Perfection заляга.Зиглър опитва Zig-Zag,Мистерио се навежда и ROLL UP!ROLL UP!1…2…3.Rey Mysterio is going to Royal Rumble.



    *commercial break*

    Връщаме се след рекламите и виждаме,че Джон Морисън вече е на ринга с микрофон в ръка:
    -Миналата седмица бях прецакан.Тъкмо,когато щях да спечеля Интерконтиненталната титла за 4 път в кариерата си,се появи Зак Райдър.Нямам ни най-малка представа,защо той направи това.Затова Райдър излез тук и сега.
    -Морисън дошъл си тук,за да хленчиш ли?”Когато щях да спечеля ИК титла за 4 път някой дйде и ме наби,защото съм слаб.Йаааааа.”.Я,млъквай!Нападнах те,защото ми писна да се правиш на велик,пък и...мисля,че от МакИнтайър ще ми е по-лесно да спечеля титлата.ДА!Правилно чу,аз ще се боря за Интерконтиненталната титла.Теди Лонг ми съобщи,че следващата седмица,аз и ти ще имаме #1 Contender’s match и победителя ще се бие срещу Дрю МакИнтайър за ИК титла на Роял Ръмбъл.Woo,Woo,Woo,You Know It…
    -Знаеш ли,какво...Да го направим още сега!
    Преди Райдър да се е осъзнал Морисън му забива ритник в корема и забива убийствен Moonlight Drive.На ринга пристига съдия и бие гонга.Морисън наглася Райдър до ъгъла,оттласква се и Starship PAIN!НЕ!Зак Райдър сложи коленете си и Морисън се заби в тях.Райдър се приготвя за Зак Атак,но Морисън блокира и го изпраща в ъгъла,като същевременно избутва съдията.Зак Райдър не губи време и маха предпазката на обтегача,така че стоманата вече е оголена.Морисън се засилва за саблен удар,но Райдър се отмества и Джон Морисън се забива право в метала.Райдър прави roll up,като хваща гащите на Морисън.Съдията не вижда.1...2...3 и Райдър отива на Роял Ръмбъл като главен претендент за Интерконтиненталната титла.Той ързо се изнизва от ринга преди Морисън да го е погнал.The Friday Night Delight определено не таи добри чувства към Райдър и вече има да му го връща двойно.



    *commercial break*

    На ринга излиза Интерконтиненталния шампион Дрю МакИнтайър.
    -Впечатляващо,господин Райдър.Впечатляващо.Но ти не си по-различен от останалите – абсолютен мухльо и на Роял Ръмбъл няма да ми бъде никак трудно да те победя.Но не съм тук,за да се занимавам с долнопробни джобъри.Гробар,на „Голямото Съботно Меле” отправих предизвикателство към теб,а ти ми пращаш онази смотана мижитурка брат ти,която не е виждала световна титла от годините,в които бях отличник в училище.Искам теб!Тук и сега!Аз срещу теб!Излизай пъзльо!


    Внимавай какво си пожелаваш.Световния шампион слиза по рампата като не изглежда особено щастлив.Той се качва на ринга и докато се съблича,МакИнтайър веднага го напада.Мъртвеца се обръща към него и го сграбчва за гърлото.CHOKESLAM!RIP,Гробаря прави taunt-а си.Вдига го и Tombstone Piledriver!Connecting!1….2….3!НЕ!Крака на Дрю МакИнтайър беше на първото въже.Гробаря не може да повярва.Изправя го и започва да му забива леви и десни удари.Изпраща го в ъгъла,където му забива Snake Eyes,последвани от Big Boot & Leg Drop.Taker пробва туш.1..2.. повдигане.Гробаря изглежда все по-изнервен.Прилага BackBreaker,Body Slam,Facebuster и Last Ride на Интерконтиненталния шампион,след което отново пробва туш.1..2..отново повдигане.Макинтайър се изправя,а Гробаря се засилва отскача и Flying Clothesline,но Дрю МакИнтайър се измества и съдията е на земята.Гробаря се обръща и получава бъркане в очите,последвано от ритник между краката и The Scot Drop!Съдията все още не е на себе си,затова МакИнтайър изправя мъртвеца и още един Scot Drop!Connecting!Опитва туш!Ще успее ли Интерконтиненталния шампион да победи световния шампион.1.....2.....3!ДА!МакИнтайър успя.Поредната неестна,но все пак впечатляваща победа от шотландеца.

    Останете с нас и след рекламите,защото предстои нашия МЕ.СМ Пънк срещу Крис Джерико.

    *commercial break*

    -На ринга излиза от Чикаго,Илинойс с тегло 101 килограма,СМ Пънк!
    -И неговия опонент от Manhasset,New York с тегло 105 килограма,Крис Джерико!
    Двамата мъже вече са на ринга и си разменят яростни погледи.Съдията бие гонга и Пънк и Джерико се вкопчват в средата на ринга.Никой не надделява и двамта се отдръпват малко назад.Пнк отново тръгва за захват,но Джерико забива нисък падащ лист в краката на чикагската гордост.Крис Джерико опитва Лъвско Салто,но Пънк се отдръпва.Джерико се приземява на краката си и поваля пънк със саблен удар.Следват поредица от ритници в бъбреците и няколко elbow drop-а.След това Джерико опитва туш,но Пънк се повдига на 2.Канадецът опитва Walls of Jericho,но пънк блокира и заключва Anaconda Vise.Ще се предаде ли Джерико?Той започва да пълзи към въжетата.Малко преди да ги достигне,обаче Пънк го издърпва към средата на ринга и се приготвя отново да заключи хватката си за предаване,но Джерико блокира и заключва Стените на Йерихон.Ще се предаде ли Пънк?Пънк обръща захвата.Сега Джерико е на раменете му.Go To Sleep?Не!CODEBREAKER!Джерико пълзи към Пънк,за да опита туш.Изведнъж светлините угасват и се чува звън на камбана.После още един и светлините светват.Двамата мъже на ринга са в несвяст в двата противоположни края на ринга.Джерико и Пънк започват бавно да се изправят.Двамата се засилват и всеки забива саблен удар на другия.И двамата мъже отново са повалени.Съдията брои.Джерико се изправя на 8 и забива Enziguiri.След това оцелва с Лъвското Салто.Изправя Пънк опитва Дешифратора,но Пънк блокира и Go To Sleep!Connecting!Изведнъж светлините отново угасват и се чува звън на камбана.След още един,светлините светват и двамата мъже лежат в двата противоположни края на ринга.Но на ринга има още един човек!Гробаря стои в средата на ринга вдигнал високо своята световна титла,a съдията отсъжда No Contest.Благодарим Ви,че бяхте с нас.

    WWE™️
    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    WWE SmackDown! - 15 Януари 2010 Empty Re: WWE SmackDown! - 15 Януари 2010

    Писане  Bridgy Hitman Hart Пет Яну 15 2010, 19:54

    Пуш за Макинтайър? оО Изключително се радвам, че залагаш върху undefeated страйк-а на Макинтайър. Останах изненадан от победата на Райдър, но си мисля, че ще добавиш и ДжоМо към мача за ИК.
    Castro Wilde
    Castro Wilde
    Админ
    Админ


    Male Sagittarius Брой мнения : 120
    Join date : 21.12.2009
    Age : 29
    Местожителство : Chicago, Illinois

    WWE SmackDown! - 15 Януари 2010 Empty Re: WWE SmackDown! - 15 Януари 2010

    Писане  Castro Wilde Съб Яну 16 2010, 19:12

    Нтака.Спасителят Джерико vs. Спасителят Пънк.От това може да се направи страхотна вражда."Пристигането" на Гробаря си беше неочаквано в толкова ранен момент от шоуто.
    Двубоя между Зигълс и Мистерио израдва, имаше доста контраатаки.Победителят не ме изненада.
    Райдър и Морисън са доста странна комбинация, никога не съм очаквал да ги видя един срещу друг, но се справяш вече 2 шоута доста прилично.
    Макинтайър изби рибата, но някак си не го виждам като шампион, дори претендент за WHC.
    МЕ се получи зле, заради намесата на Тейкър.Феномена първо ги размаза, след това загуби от Макинтайър, а накрая пак размаза Джерико и Пънк.Нелогично е. Suspect

    Sponsored content


    WWE SmackDown! - 15 Януари 2010 Empty Re: WWE SmackDown! - 15 Януари 2010

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 03:58