The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


3 posters

    9th episode

    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    9th episode Empty 9th episode

    Писане  Bridgy Hitman Hart Съб Фев 13 2010, 22:28

    X-TREME ZONE

    Шоуто започва с обичайните фойерверки и графика на видео стената, която показва „покана” за сватбата на Мария и Пол Бърчил. След това камерите ни насочват към ринга, а на него виждаме два пресичащи се кабела и титлата, закачена по средата! В този момент музиката на Мишел Маккул зазвучава в залата и тя излиза под мощен хийт. Тя се качва на ринга и взема микрофон:
    -Сейбъл, не ми пука за твоя grinding или за твоята красота. Пука ми само за едно... за титлата ти! И тази вечер, аз ще взема каквото ми се полага, нещото, което не можех да докосна и да сложа около кръста си на турнира. Затова излизай, за да ти стъпча малкото русо задниче!

    Сейбъл излиза под многобройните овации, които ще срутят залата, а тя слиза по рампата, позирайки. Преди да се качи при Мишел на ринга, тя започва да говори:
    -Мишел, знай че ти си причини загубата на титлата! Ако не беше нападнала Мики, можеше и да спечелиш и сега да не съжаляваш. Както не ти пука за мен, така и на мен не ми пука за теб, а за мъжете в залата. Ха-ха-ха! That’s for all the women who want to be me and for all the men who come to see me.

    Сейбъл прави the grinding, но Мишел директно я напада с Baseball slide! Сейбъл е повалена и съдията дава начало на мача. Мишел изправя опонентката си и я забива директно в металната преграда. След това започва да се изкачва по огромния метален стълб и е наполовината, когато Сейбъл започва да я преследва. Те са почти на върха и си раздават удари, но накрая се хващат за косите и падат заедно на земята. Падат от високо, затова и двете лежат, а съдията започва да отброява. Вече е на 8, когато и двете се изправят и се вкопчват една в друга. Сейбъл засилва Маккул към ъгъла, а след това и тя се засилва. Мишел я посреща с ритник, а след това се качва на единия стълб и започва да се катери, но Сейбъл я хваща за гащичките и, след което я поваля на земята! Самата шампионка започва да се катери по стълба, но бива повалена извън ринга след невероятен drop kick от опонентката и. Мишел вижда, че Сейбъл е извън ринга и използва възможността, като се катери почти до единия кабел, когато и Сейбъл се покатерва на срещуположния стълб. Тя е бърза и ловка и настига Мишел. Двете се хващат с ръце за кабелите и се придвижват до титлата. Те са face to face, една срещу друга, кабел срещу кабел и започват да си раздават удари с едната ръка, а с другата продължават да висят на кабелите си. Мишел забожда ритник, а след това и Сейбъл пробва, но Маккул улавя крака и. Красивата шампионка не се предава и забожда mule kick на претендентката, след което и двете падат на тепиха! 7...8...9... и двете се повдигат и си раздават удари, Сейбъл е засилена към въжетата, но поваля Маккул със Shoulder Block. Втората се повдига и получава clothesline! След това забожда drop kick и отново се опитва да достигне титлата. Маккул тръгва след Сейбъл и я достига почти на върха. Двете започват да си раздават удари и Маккул ще пробва Faith breaker! What a hell? Не може да го направи оттам. Сейбъл се измъква от хватката в последния момент, като се озовава над нея, но след това и забива ритник и я наглася за Power bomb! Дали тя ще успее? Сейбъл я вдига и това е Power bomb! Connected! Сейбъл се изправя със сетни сили и започва да се катери по най-близкия стълб! Тя е на върха, и се приближава до центъра. Тя посяга и взима титлата! Край! Какъв мач само! Какво начало на тази нощ! Сейбъл скача и не може да повярва на тази си победа! Съдията и вдига ръката, но я чакай малко! Това е Анджелина Лов! Какво прави тя тук? Тя напада Сейбъл в гръб и започва да я налага! Забожда я в единия стълб, а след това я довлича в центъра на ринга. Тя забожда Lights Out, след което посочва логото на DivasMania! Какво ли ни очаква дотогава?

    *commercial break*

    След рекламите се пренасяме backstage, където Джош Матюс ще интервюира “The Glamazon” Beth Phoenix.

    Джош: Бет, какво очакваш от мача на Металика – Ultimate Survival?
    Бет: Ще ти обясня бързо какво ще се случи на ППВ-то! Ще има 6 диви в този мач, ще има много екстремни моменти, но накрая победителката (поема си въздух) ще съм аз!
    Джош: А какво ще кажеш за победата на Сейбъл тази вечер и след това нападението на Анджелина Лов?
    Бет: Виж, Джош, това е послание към всички диви! Не ми пука кого ще трябва да бия, за да спечеля титлата, не ми пука и срещу кого ще трябва да я защитя след това, но ще бъдете унищожени! Унищожени!

    Бет се отправя в неизвестна посока, когато от нищото изниква Тери Фънк! ГМ я заговаря:
    -Е, Бет, поздравления, ти спечели миналата седмица мача си. Но тази вечер ще трябва да се сработиш в екип. С Awesome Kong! Ще срещнете Тара и Кандис Мишел! Отборен мач! Тази вечер!
    -Благодаря, Тери.

    Бет напуска с тежка въздишка Генералния Мениджър, след което камерата ни пренася обратно на ринга при announcer-а.

    „Следващият мач ще се води до туш или предаване! Първа на ринга излиза Велвет Скай!”

    Скай излиза под мощен поп. Тя се поздравява с феновете и се качва на ринга.

    „И нейната опонентка – Лорен Мейхю!”

    Мейхю е посрещната с освирквания и влиза на ринга, като се насочва към опонентката си. Гонгът бие и двете се вкопчват една в друга. Скай е забодена в единия ъгъл. Бързо се освобождава от неопитната Мейхю и започва да забожда ритници. Засилва я към въжетата и забожда clothesline, а след това я изхвърля извън ринга. Мейхю иска да си тръгне и се насочва към рампата, но красивата Велвет я догонва и я връща обратно на ринга! Качва се на най-горното въже, но Лорен я поваля на земята. Опит за туш – 1...2... повдигане! Лорен я засилва към въжетата и забожда drop kick, а след това и DDT! 1…2… повдигане. Лорен забожда опонентката си в ъгъла. Поваля я с удари, а след това и с ритници. Засилва я към въжетата и я поваля с roundhouse kick. Прави Surfboard и Скай се опитва да не се предаде! Тя обръща хватката в roll-up – 1…2… повдигане! Двете се изправят, но Велвет Скай забожда изненадващ и феноменален Moonsault! Лорен лежи на земята, а опонентката и я надига. Backstabber! Velvet го забоде и опитва туш – 1...2...3! Game over for Lauren! Sky taunt-ва публиката, след което напуска ринга!

    След мача на видео стената отново е показана поканата за сватбата на Мария и Пол. Ритуалът ще се състои накрая на шоуто!

    Awesome Kong е в съблекалнята си, когато при нея влиза Бет Финикс.

    -Конг, нека се изясним! Ще спечеля този мач, независимо дали ти ще участваш в него или не, затова не ми пука дали ще се сменяш с мен или не!

    Финикс напуска съблекалнята и е време да се насочим към следващия мач. Той ще е отборен и ще е меко казано „тежък”! Първи на ринга излизат Тара и Кандис, които се поздравяват с феновете, а след това се качват на ринга. Опонентките им са посрещнати коренно различно. Първа излиза Финикс, която е посрещната с хийт равен на съотборничката и, която излиза след нея. Двете се споглеждат и гонгът бие. Първи започват Кандис и Конг! Конг веднага поема контрол над мача и поваля Кандис с два удара в гърдите и с мощен clothesline. Мишел е повалена, негърката се засилва и забожда big splash! 1...2... повдигане. Забожда Кандис в ъгъла си и се сменя с Бет. Тя влиза на ринга и раздава удари на Мишел. Засилва я към въжетата, но пропуска clothesline и опонентката и се възползва, като опитва roll-up! 1…2… повдигане. Кандис се надига и забожда drop kick, след което се сменя с Тара. Тя влиза с flying clothesline и опитва туш – 1...2 и повдигане! Тара изправя Финикс и забожда Body drop. След това се засилва и забожда low drop kick. Изправя Финикс, а тя забожда удар в стомаха. Довлича се до ъгъла си и иска да се смени със съотборничката си, но тя не си подава ръката! Вместо това тя си тръгва! Финикс я гледа невярващо, а Конг и се подсмихва! Финикс се повдига, обръща се и получава double clothesline от Кандис и Тара! Тара повдига The Glamazon и забожда ритник. Публиката я награждава с мощен поп, когато я наглася за Widow’s peak и още по-мощен, когато го забожда! 1...2...3! Изненадваща победа за този тим над отбора гигантки. Awesome Kong се усмихва на гледката на тушираната Финикс!

    *commercial break*

    След рекламите е показано видео за US Match и неговите правила, както и участничките в него. Michelle Mccool, Sable, Awesome Kong, Beth Phoenix, Tara & Katie Lea Burchill.

    На видео стената са показани графики, изобразяващи мачовете следващата седмица. Опонентките в US Match ще се бият в singles matches една срещу друга следващата седмица! Кейти Лий среща Тара, Awesome Kong – Michelle Mccool и може би най-интересният мач – Сейбъл срещу Бет Финикс!

    След това на видео стената е показано решението на Пол Бърчил миналата седмица:

    Брат и изважда перука, но перуката е...руса...

    -Ах ти, животно такова...Не само че заради теб загубих косата си, ами ми носиш и перука по-руса от тази на Камелия! Напусни ринга! Веднага! Веднага! Веднага!
    -Слушай, Кейти, ако трябва ще носиш и косата на Бритни Спиърс, но не мога да понеса “The Love of my life” Maria да бъде обръсната!
    -Какво? Твоята любов, ами бедната ти сестра?!
    -О, я, стига, ти никога не си ме обичала...винаги само си ме използвала като щит, но не си изпитвала нещо към мен. Имам и още една изненада за теб! Следващата седмица, тук в XZ ще има сватба! Моята сватба...с Мария!
    След това виждаме, че на ринга вече има „сватбен” декор и свещеник.

    https://www.youtube.com/watch?v=K3Fhw0OgqR8

    Ето го и младоженеца! Пол Бърчил излиза в елегантен черен костюм. Той слиза бавно към ринга.

    https://www.youtube.com/watch?v=cf6Nr7SIJQs

    А ето я и Мария! Това е тя! В елегантна булчинска рокля, тя излиза, но Кейти Лий я напада в гръб! Какво за бога? Лий я напада с ритници и забожда на беззащитната дива Hair-pull neck breaker! Paul се насочва към тях, но Кейти започва да говори:
    - Пол, brother, сватбата ти ще се състои, само ако аз одобря бъдещата ти съпруга! Затова следващата седмица в Bikini night’s RAW ще има мач между мен и Мария! Ако тя спечели, ще се ожени за теб, но ако аз спечеля, разваляте всичките си планове за съвместно бъдеще! Всичките!

    Кейти си тръгва, а Пол отива да види състоянието на Мария! Каква вечер!
    Castro Wilde
    Castro Wilde
    Админ
    Админ


    Male Sagittarius Брой мнения : 120
    Join date : 21.12.2009
    Age : 29
    Местожителство : Chicago, Illinois

    9th episode Empty Re: 9th episode

    Писане  Castro Wilde Съб Фев 13 2010, 22:38

    И отново много добър EZ.Хареса ми opener-a, въпреки че беше по-дълъг от следващите два мача.Heat-a на Мишел Маккуул се трупа доста силно.Следващата седмица си приготвил вълнуващи мачове.Main Eventa изкърти, Awesome Kong си мислех, че накрая ще утрепе и Кандис, и Тара.Малко зле се получи сегмента със ''сватбата''.Дано следващия път видим отмъщението на Пол над Кейти заради този epic fail. Twisted Evil
    Boyko Borisov
    Boyko Borisov
    Админ
    Админ


    Male Брой мнения : 140
    Join date : 21.12.2009
    Местожителство : Варна

    9th episode Empty Re: 9th episode

    Писане  Boyko Borisov Нед Фев 14 2010, 21:21

    Доста,доста стабилен EZ.Въобще не съм си и помислял,че Мариа ще се ожени за Бърчил - все пак ми е гадже.Първия мач беше доста стабилен,но за титла няколко дни преди ППВ-то?о.ОКакто и очаквах ще има вражда Конг-Финикс,което е просто...ОУСАМ!Ай кейм ту пле....Ъъъъ,да!Следващата седмица доста интереснички мачове,а на БНР най-вероятно Кейти ще бие и ще разкрие,че не е истниска сестра на Пол и ще стане любовен триъгълник и после...опс,прекалих с фантазиите.
    8/10

    Sponsored content


    9th episode Empty Re: 9th episode

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 02:56