The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


2 posters

    2nd episode

    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    2nd episode Empty 2nd episode

    Писане  Bridgy Hitman Hart Съб Дек 26 2009, 19:44

    Bikini Nights RAW

    Вечерта започва с обичайните фойерверки. На видео стената е показан кой ще е МЕ за тази вечер. Той ще е отборен мач между отборите на Марис/Алиша Фокс срещу Кели Кели/ Мелина. Предстои голямо зрелище.
    Гръмва необичайна музика и на рампата се появяват Гейл Ким и Марис, които носят потничета, на които пише CANADIAN PUPPIES. Те се качват на ринга и явно имат да казват нещо. Първа е Марис:
    - Знаете ли, цяла седмица ни разпитват защо миналата седмица сме пребили Кели Кели така брутално! И защо сме били против американците! И защо, изобщо, сме толкова лоши! Отговорите са много прости. Първо, не сме пребили Кели брутално, това беше малка част, от това което ще направим в това шоу и в тази компания. Второ, USA Sucks! Това е истината, затова ние двете канадки ще командваме парада след Sexy Rumble. И трето, обичаме да сме лоши. Ооо да, много сме лоши! Ние сме CANADIAN PUPPIESSSSSSS!
    - Марис, чакай, пропусна нещо! Искаме да ви кажем, че след като Марис спечели титлата на DCW, а аз секси битката, ще осъзнаете, че канадците са по-добри.
    След това двете правят своя общ taunt, когато се чува музиката на Алиша Фокс. Тя слиза по рампата с микрофон в ръка и влиза на ринга.
    - Марис, не ми пука, дали си канадка или не, но на Sexy Rumble, ще има само една шампионка, и това ще съм аз, най-добрата и секси кечистка в днешни дни – Алиша Фокс.
    - Хей, хей, хей, момичета – казва Хю Хефнър, показан на видео стената с Мелина и Кели Кели. – тези две момичета тук ми предложиха доста добра идея. Тази вечер вие ще имате отборен мач, но този отборен мач ще бъде загрявка за Sexy Rumble. Защо загрявка? Защото на Sexy Rumble ще се биете във Fatal 4 Way Bra & Panties Elimination Match! А тази вечер ще се биете в Bra & Panties Tag Team Match.
    На ринга Алиша , Марис и Гейл стоят объркани, докато публиката е в екстаз.

    *commercial break*

    След рекламите биват показани близначките Бела backstage.
    - Бри, миналата седмица ти ме прецака в мача ни срещу Алиша. Надявам се това да не се повтаря.
    - Със сигурност няма Ники. Миналата седмица е минало, тази вечер ще гледаме да спечелим.
    Двете тръгват за мача си.

    Първият мач ще е отборен. Първи с мощен поп е посрещнат отбора на Ники и Бри Бела. Техните опонентки Гейл Ким и Джилиан биват мощно освирквани по пътя си към ринга. Мачът започва с Ники и Джилиан. Джилиан приковава Ники в ъгъла и започва да я налага с мощни „пържоли”. След това я засилва към въжетата, но пропуска clothesline. Ники раздава мощни удари на Хол и се сменя със сестра си, която забожда flying clothesline от най-горното въже. Опитва туш, но Джилиан се повдига. След това забожда dropkick, но при опит за neck breaker Джилиан блокира и прави Sitout facebuster, след което се сменя със съотборничката си Гейл Ким. Тя забожда clothesline, но пропуска Moonsault. Започва размяна на удари, но Бри надделява и се сменя с Ники. Ники влиза и успява да направи изненадващ Backstabber на Гейл. Ники опитва туш, но .......... Бри прекъсна отброяването!!! Бри прави DDT на сестра си, а Гейл я тушира. Какво развитие на този мач.

    Winner via pin fall: Gail Kim & Jillian Hall.

    Backstage е Марис, когато при нея идва Алиша Фокс. Фокс и казва, че тази вечер трябва да се спогодят и да изгладят различията си, ако искат да премажат Мелина и Кели Кели. Марис казва, че е съгласна.

    *commercial break*

    Бри Бела бива интервюирана. Тя казва, че Ники е сестрата, която винаги е хвалена и забелязвана, но всъщност е едно нищо и на Бри и е писнало от нея. След това влиза в съблекалнята си.

    Хайпнат е мача за Extreme zone, който ще е от турнира за HW Championship и ще е между Наталия, Бет Финикс и Савана.

    Идва ред и на главният мач за тази вечер. Първа на ринга, част от CANADIAN PUPPIES, излиза Марис. Нейната партньорка, Алиша Фокс, влиза на ринга и подозрително оглежда Марис. След това под овациите на публиката излиза Мелина, която тази вечер е с къса пола и доставя на всички голямо удоволствие, когато прави обичайния си шпагат. След нея излиза и партньорката и Кели Кели, която също получава солиден поп. Мачът започва между Кели Кели и Марис. Марис приковава Кели в единия ъгъл и започва да я налага. За момент се отплесва като прави обичайния си номер с косата, но това помага на Кели, за да и събуе панталонките. Марис започва да пищи и се сменя с Алиша. Марис и Гейл Ким се насочват към рампата и оставят Фокс сама. Фокс не разбира нищо и когато се обръща, е посрещната от току-що влязлата Мелина, с drop kick. Мелина забожда два clothesline-a а след това прави и face breaker. Съблича и блузата и се сменя с Кели. Кели влиза и прави K2, а след това успява да досъблече Алиша. Мелина също влиза на ринга и с партньорката и развяват гащичките на Фокс като трофей. Мятат ги към публиката, а след това те двете се събличат, докато остават само по бельо. Публиката е във възторг, докато Кели и Мелина празнуват.

    Winners: Kelly Kelly and Melina.

    Please comment!!!
    Boyko Borisov
    Boyko Borisov
    Админ
    Админ


    Male Брой мнения : 140
    Join date : 21.12.2009
    Местожителство : Варна

    2nd episode Empty Re: 2nd episode

    Писане  Boyko Borisov Нед Дек 27 2009, 17:55

    Апф.СМОТАНЯК!Защо не ни даде МЕ-та с видео Mad

      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 03:03