The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


    Monday Night Raw - 22 март 2010

    Castro Wilde
    Castro Wilde
    Админ
    Админ


    Male Sagittarius Брой мнения : 120
    Join date : 21.12.2009
    Age : 29
    Местожителство : Chicago, Illinois

    Monday Night Raw - 22 март 2010 Empty Monday Night Raw - 22 март 2010

    Писане  Castro Wilde Нед Мар 28 2010, 13:45

    Добре дошли на Monday Night Raw! Миналата седмица се случи нещо неочаквано…
    Брет Харт е в офиса си! Той ще дава много важно интервю.
    -Както знаете, миналата седмица бях брутално нападнат от Батиста.Той ме атакува по нареждане на Генералния Мениджър на Разбиване, Дуейн Джонсън (pop). Дуейн, дано ти е харесал подаръка, който ти дадох в петък. Няма да се оплаквам или нещо подобно, не.Ще те предизвикам. Скалата срещу Брет Харт.Брет Харт срещу Скалата.На WrestleMania 26 (huuuge pop). Смятам да се разбера с теб веднъж завинаги.
    А за днешния мейн евент…Си Ем Пънк, приготвил съм ти един специален противник.



    След обичайното интро, камерите ни пренасят в залата в San Diego, CA, където ще се проведе днешното шоу.Остават 2 седмици до КечМания.Време е за първият ни мач тази вечер.
    -Първи на ринга излиза, от Абърдийн, Вашингтон- той една половина от Безспорните отборни шампиони на WWE-Bryan Danielson!
    The American Dragon слиза по рампата и вдига шампионските си пояси.Преди около един месец, той и съотборникът му Кейвал спечелиха мач срещу DX, който разбира се беше шампионатен.На Кечмания обаче, The American Dragons ще се изправят не срещу кой да е, а срещу Трите Хикса и Шон Майкълс.
    -И неговият опонент, от Бруклин, Ню Йорк, той е другата половина от Безспорните отборни шампиони на WWE-Kaval!
    Да, наистина-първият двубой за вечерта противопоставя отборните шампиони на Федерацията помежду им.
    Начало на мача!Брайън отива в ъгъла на Кейвал, а той от своя страна обикаля ринга.Двамата се прилижават и…излизат извън ринга?!Явно тази вечер няма да видим мач между съотборници!Кейвал и Даниелсън са имали план през цялото време.Те ще се оставят да бъдат count out-нати!Съдията брои под освиркването на публиката-8…9…10!Реферът решава, че този мач е double count out! Сега обаче шампионите се качват на ринга и взимат микрофони:
    Danielson:
    -Показахме ви, че ние сме силен отбор, и няма нищо, което може да ни настрои един срещу друг.На Кечмания ще бием DX и ще запазим отборните титли.
    Kaval:
    -Не само, че ще ги бием, но и ще пенсионираме Шон Майкълс (heat).Хей, той си го пожела, сега ще си го получи.

    *commercial break*

    Отново сте с Първична сила! На ринга има разположени два дивана…време е за The Peep Show!
    По рампата слиза шампиона на САЩ и WWE-Christan.Той показва титлите си на феновете в залата и се качва на ринга.Канадецът взима микрофона си и започва да говори:
    -Много от вас се питат, дали сега като държа цели две титли ще ги защитавам и двете.Отговорът е да.Говорих с моя fellow canadian, Генералния мениджър на шоуто-Брет Харт, и той ми каза, че мога да защитавам титлата на САЩ докато съм Световен Шампион.Още малко ще чуете за титлата на Щатите, когато говоря с госта си тази вечер.Дами и господа, представям ви ученикът, лакеят, дясната ръка на моя съперник на КечМания-Люк Галоус!
    Под шумните освирквания и негативни реакции на публиката, звездата от Разбиване се качва на ринга и сяда на дивана до този на Крисчън.
    -Първо, Крисчън, искам да знаеш, че идвам тук не за да се разправям с теб, а за да ти покажа, че ако си Стрейт Едж можеш да постигнеш всяка своя цел.
    -На това ли те научи твоя ментор Си Ем Пънк?Да постигаш целите си…Хм, Люк, искаш ли да бъдеш Световен шампион?
    -Да, аз разбира се…
    -И как си го представяш? Побеждаваш Си Ем Пънк в мач за титлата?Мислиш ли, че ще стане толкова лесно? Колко пъти си се намесвал досега в мачове на Пънк?!Колко пъти си му помагал?А, Люк?
    -Ти гадино…затова ли ме покани в проклетото си шоу?!Да скараш мен и ментора ми Си Ем Пънк?!Той ми показа Пътя.Той ще ме издигне като суперзвезда в Световната Федерация по кеч и с негова помощ аз ще стана Втория Стрейт Едж световен шампион.Каквото и да си мислиш, Крисчън, ти нямаш шанс следващата седмица срещу Си Ем Пънк.Да си Стрейт Едж означава да си по-добър от останалите.Крисчън, знаеш ли…мога да те победя още тази вечер, още сега в мач!
    -Хей, хей, хей…Люк, внимавай.Мисля, че може да го уредя.Но не тази вечер.Следващата.И за да е по-интересно…Ако ти спечелиш-печелиш титлата на САЩ.Ако аз спечеля-аз определям правилата за мача си на Кечмания.


    *INSERT WM PROMO HERE*

    Следващият мач ще се води до туш или предаване.Първи на ринга излиза, от Уест Нюбъри, Масачузетс, Джон Сина!
    Сина е приветстван с много добри реакции от публиката.Той слиза по рампата и поздравявя някои феновете си.Качва се на ринга и taunt-ва хората около себе си.Сега Джон сваля фланелката си и мята някъде в предните редове.Сина очаква своя съперник.
    -И неговият опонент, от Сейнт Луис, Мисури, Убиецът на легенди…Ренди Ортън!Сина очаква Ортън да излезе…но Ренди атакува в гръб!Влечугото излезе някъде от публиката и се качи на ринга без противника му да го забележи.Съдията дава сигнал да се бие гонга и двубоя започва. Ренди атакува със серия от удари право в главата на Сина.Сега го оттласква във въжетата и прави успешно clothesline.Randy ляга на тепиха и хваща съперника си в много болезнен headlock.Джон обаче се хваща за въжетата и се освобождава. The Doctor of Thuganomics поглежда Ортън злобно и се засилва към него, забивайки ми мощен clothesline.Ренди веднага се изправя, но отнася dropkick и running bulldog.Cena се приготвя да удари finisher-a си, когато по рампата тича Коуди Роудс. Сина слиза на ринга и започва да забива punch-ове и headbutts на протежето на Ортън.Публиката освирква намесата на Коуди, но изведнъж се чуват радостни викове.Това е Тед ДиБиаси!ДиБиаси се присъединява в побоя и забива big boot на бившия си съотборник!Ортън през това време слиза на бетонния под и забива RKO на Сина…сега и на Тед!Ортън разчисти ринга (или по-точно сцената около него)!Коуди се качва на ринга и взима микрофон:
    -Сина, Тед...на Кечмания ще се биете срещу мен и Ренди Ортън.Tag team мач.За да се види кои са по-добрите!
    Публиката освирква напускащите ринга Ортън и Роудс.Сина и ДиБиаси се изправят и taunt-ват феновете си.
    Камерите ни пренасят backstage.Там са Джак Суагър, Кофи Кингстън и Миз.
    Miz: Не, аз ще спечеля Money in the Bank мача на Кечмания!
    Swagger: Престани да си мислиш така, глупако!Само the all-american american може да изкачи 7-метровата стълба и да вземе куфарчето.И ако някой от вас има нещо против това, аз ще…
    Kingston: ...ни залееш със слюнка?Стига, Джак…и ти Миз.Нямате шанс срещу мен.На бас, че с един скок от въжетата мога да достигна договора в куфара и да ви победя.[/i]
    Миз и Суагър се поглеждат един друг и започват да ритат Кофи Кингстън в корема и да го налагат в стената.Двамата го изпращат през някаква врата и започват да се бият помежду си.През това време Шеймъс идва и удря със стол по главата Миз.Той не остава длъжен и опитва low blow, но уцелва не Келтския воин, а Суагър.Шеймъс забива DDT на Джак, а хора от охраната пристигат на мястото на събитието и прекратяват боя.

    Време е за нашият мейн евент!
    -Първи на ринга излиза, от Чикаго, Илинойс, той е претендента за титлата на WWE-CM Punk!Пънк слиза по рампата под освиркванията на феновете и се качва на ринга.После той taunt-ва зрителите и мята фланелката си.
    -И неговият опонент, от Калгари, Албърта, Канада, той е Генералният мениджър на Raw-Bret Hart!
    КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ?! Брет Харт! Брет Харт! Брет Харт е тайнственият съперник на Си Ем Пънк тази вечер! Канадецът се качва на ринга и започва да trash talk-ва опонента си. Харт е облечен в розово и черно, както преди години. Доста невероятен избор за загряващ мач срещу Скалата на Кечмания. Харт и Пънк казват на рефера, че са готови и мачът започва!
    Пънк забива ритник в корема на противника си, който го поваля на земята.Харт обаче бързо се изправя с помощта на въжетата и контрира опит за GTS с clothesline.Hart се оттласква от въжетата и прави legdrop на Пънк.Публиката скандира името на генералния мениджър.Си Ем Пънк междувременно се изправя и хваща Bret в headlock.Двамата си обменят punch-ове.Накрая The Excellence of Execution се освобождава и забива roundhouse kick.Следва DDT и опит за туш-1..2..Не!Пънк се повдигна!Той удря по тепиха с ръце и се изправя на крака.Си Ем Пънк определено не е доволен, че не може да спечели мача.Той се засилва и забива discus punch на съперника си.Време е за Go 2 sleep-не, не…Харт прави rollup.Пънк се повдига и раменете му не докосват ринга, така че няма отброяване.Харт се изправя и прилага sharpshooter!It’s the sharpshooter!Punk taps!Punk taps! Край на мача! Брет Харт печели повторния си дебют! Пънк обаче не е приключил.Той замахва и забива superkick на GM-a на Raw.
    Изведнъж в залата гръмва музиката на Крисчън!Шампиона на WWE и USA тича към ринга, за да се разправи с Пънк.Последният обаче слиза на бетонния под и избягва през публиката.
    Крисчън приключва шоуто, вдигайки ръката на Брет Харт във въздуха!

      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 01:16