The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


2 posters

    The story of Maryse...

    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    The story of Maryse... Empty The story of Maryse...

    Писане  Bridgy Hitman Hart Съб Мар 27 2010, 18:27

    Така, реших да почна нещо като дневник. Със сигурност се сещате за едно друго произведение от друг форум, така че съм "взел" идеята оттам. Надявам се да ви хареса! (само идеята е взета от форума, не самата история xD)

    THE STORY OF MARYSE

    Episode 1: Beginning

    Elimination Chamber

    Тази вечер трябваше да се бия с Гейл Ким за Divas Championship, но и двете знаехме, че мачът няма да се проведе и трябва да бъдем squash-нати от Лей-Куул… Или по-точно Гейл, а след това да я „пребия”, ако можех да кажа тази дума по време на PG era! Тя дойде при мен в съблекалнята заедно с Вики Гереро, Мишел Маккул и Лейла Ел. По необяснима причина бях приятелка и с четирите, но само така... за компанията. Презирах Маккул – ползваше се с привилегии. Смяташе, че щом е с Тейкър, може да има всичко, и не беше далеч от истината. С четирите обсъдихме развитието на мача и неусетно дойде време да изляза за срещата си. По-рано вечерта с Гейл направихме сегмент, в който се псувахме на френски и определено мачът щеше да е напрегнат.

    Maryse vs. Gail Kim; Gail Kim/Maryse vs. Lay-Cool

    Музиката започна да звучи и аз се запътих към ринга със секси облекло и надменно изражение. Определено знаех как да обирам овациите и как да бъда мразена. Отправих въздушна целувка към Робъртс – знаех, че нещо можеше да излезе между нас, но сърцето ми беше попаднало на друг... и то неподходящ мъж. След мен излезе Ким. Тя беше fan favourite и знаех, че скоро това ще се промени. На нея и се искаше да бъде heel, сценаристите също. Гонгът удари и... Карамба! Вики Гереро излезе и обяви, че ще има отборен мач. Гейл и Маккул започнаха, размениха си удари, след това Лейла влезе, направи 3 боча и един правилен захват и се смени с Мишел. Гейл пробва да се смени с мен, но аз се отдръпнах и повлякох вълни от освирквания. Със сигурност щях да спечеля допълнително към заплатата. Мишел насмете Ким и спечели мача. Аз влязох на ринга и забодох шамар, колкото и да не ми се искаше. Погледнах към публиката със злобна усмивка и направих French Kiss. Оттеглих се зад кулисите, докато ме освиркваха. Знаех, че утре вечер ще изпитам радостта от злато до косата ми, но преди да дойде утре трябваше да се видя с някого...
    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    The story of Maryse... Empty Re: The story of Maryse...

    Писане  Bridgy Hitman Hart Пон Апр 05 2010, 11:25

    Episode 2: Heartbreaker

    ППВ-то приключи и аз се насочих към хотелската си стая. Към мен се затича Джъстин Робъртс. Настигна ме:

    - Здравей, Марис! Имаш ли някакви планове за тази вечер?
    - Всъщност... да. И не ми е до теб точно сега, така че се разкарай, нямам време за загубеняци.

    Тръгнах под изненадания му поглед и чух, че изрича нещо по мой адрес. Не ме интересуваше какво мислеха хората за мен. Всички ми завиждаха, но сега трябваше да се абстрахирам от това! Чакаше ме важна среща след 15 минути. Влязох в стаята, преоблякох се и излязох. В бара на хотела ме чакаше той:

    - Здравей, скъпи! Добре ли си?
    - Естествено, любима!

    Дейв Батиста ме целуна, а аз усетих силните му мускули да се притискат до... е, всички знаете какво.

    - Значи, шампион, а?
    - Да, усещането да победя Сина е невероятно.
    - А къде е той сега?
    - Празнува със семейството си.
    - Семейството му е тук?
    - Да, дойде да го подкрепя. Празнуват, че спечели Чеймбъра, а не че загуби титлата след това!
    - Да, ясно...
    - Добре ли си?
    - Няма проблеми. Ще ме извиниш ли?

    Отидох до тоалетната. Имах нужда да се освестя и да си поема въздух. Семейството ми никога не беше идвало да ме види. Изобщо не вярваха в мен, че мога да постигна нещо. Когато спечелих титлата за пръв път, не ми се обадиха. Когато се контузих дойдоха в болницата и ми казаха: „Видя ли какво става, когато не си мениджър или адвокат?”
    Когато пък станах гадже с Дейв точно преди 1 месец и 3 дни, и им се обадих, за да им съобщя, а те ме попитаха дали аз съм поредната пачавра. Оттогава не съм ги търсила за нищо. Не че някога съм го правила. А като заговорих за Дейв, определено ми беше тежко да гледам как зарязва Кели Кели. Не че някога съм я харесвала или сме били приятелки, но се замислих за това как някой ден също мога да бъда зарязана. Но кого заблуждавам? Имам силикон и хубава коса, кой би ме зарязал?! Върнах се при него, но го заварих да... се целува с Лейла Ел...

    - Ах, ти кучи син... как можа да го направиш. Откога се виждате и как забога тя се озова в същия ресторант?
    - Хей, хей, успокой се руса кучко – ми отвърна Лейла – виждаме се от 1 месец и 3 дена, аз трябва да попитам какво прави на ресторант с теб!

    Двете се спогледахме и обърнахме погледите си към Батиста. И двете бяхме бесни.

    - Момичета, мога да ви обясня...

    Ударих му шамар. Всички отвърнаха главите си към нас. Лейла също го удари. Тръгнахме си заедно, но определено трябваше да говорим със сценаристите относно бъдещия ни стейбъл. Едва ли щеше да се получи за дълго време.

    Прибрах се в хотелската си стая. Миз беше легнал. Бяхме съквартиранти и не беше никак неловко. Но тази вечер атмосферата се беше нажежила. Легнах на неговото легло и го попитах дали можем да поговорим.

    - Естествено, че можем!

    Разказах му всичко, а той скочи от леглото и каза, че ще спука Дейв от бой. Аз го спрях и го посъветвах да не го прави. Хванах го за рамото. Погледите ни се срещнаха и тогава се целунахме. Миз се целуваше като... риба на сухо?! Повторихме целувката, беше доста по-добре. Телефонът ми звънна.

    - Не вдигай – каза Миз – ако е нещо важно, ще ти звънне пак!

    Отидох при телефона и видях, че ме търси Дейв.

    - Ало...
    - Марис, извинявай за станалото. Трябваше да ти кажа...
    - Дейв, не ми звъни повече.

    Затворих телефона и изтрих номера му. Видях, че Миз също говори по телефона.

    - Да, скъпа, разбира се. Чао.

    Погледнах към него изненадана.

    - Скъпа?!
    - Ами нали знаеш, че имам гадже?
    - О, да, вярно...

    Напуснах стаята, а Миз тръгна да ме гони.

    - Съжалявам, Майк, не мога още веднъж да се почувствам излъгана. Мисля да напусна компанията.

    Отправих се към стаята на СМ Пънк.

    - Какво трябва да направя, за да стана Straight Edge...
    Boyko Borisov
    Boyko Borisov
    Админ
    Админ


    Male Брой мнения : 140
    Join date : 21.12.2009
    Местожителство : Варна

    The story of Maryse... Empty Re: The story of Maryse...

    Писане  Boyko Borisov Вто Апр 06 2010, 00:59

    Лейм.Тази част никак не ми хареса.Действието с Батиста и Лейла беше тъпо.По дяволите,ако Марис ми е гадже и се чука с мен,Лейла може да си ходи на село.Също последвалите събития,с които изкара Марис курва не ми харесаха.Можеше да се развие доста по-добре.Не съм доволен. :/

    Sponsored content


    The story of Maryse... Empty Re: The story of Maryse...

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 00:42