The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


3 posters

    X-treme Zone

    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    X-treme Zone Empty X-treme Zone

    Писане  Bridgy Hitman Hart Пон Фев 22 2010, 19:51

    X-TREME ZONE

    Шоуто започва с промо за US Match-а на Металика! В него ще участват Сейбъл, Тара, Мишел Маккул, Awesome Kong, Кейти Лий Бърчил и Бет Финикс. Те ще се бият за Hardcore Women’s Championship! След видеото камерите ни пренасят на ринга, където виждаме Мишел Маккул.

    -Миналата седмица аз бях ограбена... отново! Бих се в мач за титлата и накрая не получих това, което исках! Затова искам реванш и мисля че го заслужавам! И искам мачът да е същият, както миналата седмица! Така че Сейбъл, ако ти стиска, излез на ринга!

    В този момент музиката на шампионката гръмва в залата и тя излиза под мощния поп на феновете.

    -Скъпа, обзалагам се, че феновете не искат да гледат дебелия ти задник, а как аз правя...
    -Grinding? Знам какво искаш да видят те! Те се радват на всяка жена, изглеждаща като проститука!
    -Скъпа, ти също изглеждаш като пачавра, но никой не ти обръща внимание! (мощен поп)

    Музиката на Тери Фънк започва да звучи из залата. Той излиза на рампата и поздравява феновете:

    -Знаете ли, остават броени дни до второто ППВ на DCW! А то ще е доста интригуващо! Затова нека да предложим на феновете това, което искат! Уредих мачовете за тази вечер и не смятам да отменям нито един от тях! Затова нека да започнем още сега с мача на Мишел Маккул!

    Сейбъл напуска ринга и оставя изненаданата Мишел сама.

    https://www.youtube.com/watch?v=nFzKGaQ7Kec

    Боже мили! Мишел определено ще си има проблеми с това... Чудовище! Мишел я гледа със страх, а когато мачът стартира започва да се моли на огромната си опонентка. Конг, обаче, е безмилостна и забива мощен удар в главата и, от което Мишел залита в единия ъгъл на ринга. Конг се насочва към нея и я хваща за косата, след което я забива в пода! Конг се засилва и забожда clothesline, а след като я поваля, пробва туш – 1...2... повдигане! Конг се засилва и пробва да направи Big Splash, но Маккул се отдръпва. Тя вижда, че масивната и опонентка е повалена и веднага започва да я налага. Забожда ритници в глезена и, а след това прави и Ankle lock. Продължава да налага опонентката си и се качва на най-горното въже. Не виждаме често Маккул да се качва на въжетата! Конг се повдига и блондинката скача, но бива хваната в ръцете на чудовището! Конг забива Body slam. Пробва туш – 1...2... повдигане! Мишел се изправя и е посрещната с drop kick! Феноменално изпълнение от гигант като Конг! Мишел получава два clothesline-а и Face Breaker и Конг я наглася за Awesome Bomb!

    https://www.youtube.com/watch?v=j86TtKJOgR8

    What? Какво прави Финикс в този мач? Тя слиза по рампата и Конг оставя блондинката на пода и се насочва към въжетата. Тя и Амазонката си разменят реплики, но Kong забравя за опонентката си и следва roll-up – 1…2…3! ДА! Мишел го направи! Тя победи Конг, а втората гледа Бет изпълнена със злоба! Финикс напуска усмихната!

    *commercial break*

    https://www.youtube.com/watch?v=O2IG2R6q88c

    След рекламите се пренасяме в офиса на ГМ на XZ – Terry Funk! В офиса влиза Сейбъл!

    -Уау, Тери, чудеса си направил с моя офис, само не мога да разбера защо има тел вместо тапети и бухалки вместо картини?!
    -Това е екстремния офис на екстремния ГМ на екстремното шоу – Тери Фънк! Какво искаш, Сейбъл?
    -Ами, относно този мач на турнира, не съм много сигурна, относно Мишел! Знам че няма правила, но...
    -Страхуваш ли се от нея?
    -Не, просто искам да я предупредиш да се изкъпе преди мача...

    Сейбъл напуска офиса под мощния поп на феновете.

    Следващият мач ще се води до туш или предаване! Първа на ринга излиза Лорен Мейхю! Лорен е посрещната с мощни освирквания. Тя се качва на ринга и зачаква опонентката си. Велвет я победи миналата седмица, но дали ще успее и сега? Скай се качва на ринга под овациите на феновете и гонгът бие за начало на мача! Двете се вкопчват и се налагат. Скай е забодена в ъгъла и получава яростни ритници от Мейхю. Лорен я запраща към въжетата, но пропуска clothesline и получава drop kick от Скай. Лорен е извън въжетата и блокира опита за Baseball slide, като поваля Велвет директно на пода! Тя се връща обратно на ринга и съдията започва да отброява. Скай се връща навреме, но получава big boot. 1…2…повдигане. Лорен надига Скай и опитва DDT, но опонентката и блокира с roll-up – 1…2… ново повдигане! Сладката Велвет набира инерция и забива flying clothesline, а след това се качва на най-горното въже. Скача и поваля блондинката! И двете се изправят и Велвет забожда мощни удари в главата на Мейхю и я забожда в ъгъла! Засилва се, но опонентката и се отдръпва и Скай се забива в обтегача! Лорен отива до другия ъгъл на ринга и вади нещо от джоба си! Това е напръстник! Тя го слага, Скай се обръща и получава удар директно в лицето. Опит за туш – 1...2...3! Лорен печели мача! Тя взима микрофон и започва да говори извън ринга:

    -Велвет, доказах, че съм по-добра от теб! Туширах те – eins, zwei, drei! Ха-ха-ха-ха-ха-ха!
    -О... я... стига!

    Велвет също е взела микрофон и с мъка говори на Мейхю:

    -Не си по-добра от мен! Победи ме нечестно! Но ако искаш да видим коя е по-добра, тогава нека се срещнем на Металика в No DQ Match!
    -Добре, Скай, но тогава няма да използвам само едно оръжие...

    След това е хайпнат мача между Кели Кели и Мелина на Металика!

    Мишел Маккул е интервюирана от Джош Матюс:

    -Мишел, защо си толкова сигурна, че ще победиш всичките си опонентки на предстоящото ППВ?
    -Защото всички знаят коя съм аз и какво правя с опонентките си! Видяхте какво направих с Конг, нали така? Е, това ще направя и с другите си опонентки на турнира!
    -Наистина ли, Мишел?

    Бет Финикс се оказва зад гърба и. Мишел я поглежда странно, а след това бързо си отива!

    -Ако някоя дива си мисли, че може да победи мен – Амазонката, жестоко се лъже! И ако онази мутирала буболечка Awesome Kong си мисли за непобедима, то тази вечер доказах, че не е! А на Металика ще видите как ще обезобразя не само нея, но и останалите куклички!

    Камерите ни пренасят из залата, където виждаме интересни плакати, като: Bennie and Earl rock! <3, Sable for President of Silicon Valley, Come to Bulgaria F’N bastards!

    След това е време за следващия голям мач за тази вечер. Кейти Лий и Тара са вече на ринга. Началото на мача е дадено и двете обикалят ринга, гледайки се злобно. Кейти замахва към опонентката си, но тя се отдръпва, а след това се нахвърля върху нея, като я поваля директно на пода. Следва въргал из целия ринг, но накрая и двете се изправят. Кейти забива коляно в лицето на Тара и забожда Sit out face buster. Започва да налага с ритници Тара и забожда лакът в корема и. Изправя я и я засилва към въжетата, но получава clothesline! Тара получава мощен поп и се развихря и забожда няколко clothesline-а, а след това завършва с Neck breaker! Тя пробва туш, но Мейхю се повдига бързо. Засилва я към въжетата, а Кейти пробва ритник, но бива уловена от Тара, която успява да я вдигне и направи Spider Web! Публиката изригва, а Тара я taunt-ва! Кейти се надига и получава ритник, след което Тара забожда Widow’s Peak! 1…2…3! Да, Тара изуми всички, като буквално премаза опонентката си! Тя вдига победоносно ръце!

    *commercial break*

    След рекламите е време за нашия МЕ! Дни преди Металика ще видим The HW Champion Sable и Амазонката Бет Финикс в яростна битка! Първа на ринга излиза Бет Финикс! Тя е посрещната с мощен хийт. Качва се на ринга и в този момент се чува много позната музика – тази на шампионката! Сейбъл излиза под овациите на феновете и се качва на ринга. Тя и опонентката и се гледат продължително. Гонгът бие и мачът започва! Финикс показва своята сила и мощ, като директно напада Сейбъл с юмруци и с душене в ъгъла. След това започва да забожда ритници по Сейбъл и я поваля директно на земята. Сейбъл се опитва да се измъкне, но Амазонката не и позволява. Тя забожда clothesline, а след това пробва Fisherman Suplex. Тя вдига блондинката, но втората се измъква, като прави феноменален neck breaker! Двете лежат безпомощни на пода. Съдията започва да отброява, първа се повдига шампионката и след това Финикс! Сейбъл се развихря и се опитва да повали опонентката си с flying clothesline и 2 drop kick-а. Блондинката успява накрая да повали масивната дива с Head scissors! Финикс отново се изправя и Сейбъл се засилва, но бива уловена! Финикс прави Inverted Back breaker и поваля опонентката си на земята. Надига я и прави захвати на врата, като прави и Neck breaker. Засилва се от въжетата и пропуска лакът. Сейбъл прави подсечка и лицето на The Glamazon е забодено в земята. Сейбъл пробва туш, но Бет се повдига още на 1. Шампионката иска да задържи опонентката си на земята и опитва Half Boston Crab, но Финикс се отласква и Сейбъл е обесена на въжетата! Финикс хваща косата на Сейбъл и я наглася за Glam Slam! Вдига я, но Сейбъл успява да направи превъртане и така Phoenix is in trouble! Опит за туш – 1...2...3! Да, Сейбъл постига изненадваща победа над Амазонката Финикс! Блондинката се радва на победата, но Финикс бързо прекъсва празненството като я напада в гръб! Тя забожда Glam Slam, но когато се обръща пред нея стои Awesome Kong! Тя блокира опита за удар на Финикс и забожда ритник, след което Awesome Bomb! Конг, обаче, е хваната за косата от Кейти Лий и получава Hair-pull-neck breaker! Кейти се обръща и получава drop kick в корема от Тара! Тара се възползва и забожда Widow’s Peak! Публиката изригва, но Тара е изненадана с Big Boot право в тила от Мишел Маккул! Тя я надига и забожда Faith Breaker! Мишел излиза извън ринга и отива до титлата. Взема я и я вдига към публиката, които я освиркват!
    Castro Wilde
    Castro Wilde
    Админ
    Админ


    Male Sagittarius Брой мнения : 120
    Join date : 21.12.2009
    Age : 29
    Местожителство : Chicago, Illinois

    X-treme Zone Empty Re: X-treme Zone

    Писане  Castro Wilde Вто Фев 23 2010, 20:07

    И този път ME стана много дълъг, хареса ми.Началните промота израдваха, само дето за пореден път започваме с тази вражда.Екстремния GM получава стабилно количество сегменти на шоу, нещо което в WWE Raw така и не мога да направя. Very Happy
    Велвет и Мейхю се моля да направят мощен мач на PPV-то, наистина трябва и те да получават внимание, сега е идеалния момент.

    PS: Eins, zwei, drei!!! Twisted Evil
    Boyko Borisov
    Boyko Borisov
    Админ
    Админ


    Male Брой мнения : 140
    Join date : 21.12.2009
    Местожителство : Варна

    X-treme Zone Empty Re: X-treme Zone

    Писане  Boyko Borisov Чет Фев 25 2010, 16:00

    Крайно време е да се сложи край на враждата МакКуул-Сейбъл.Мисля,че се изтърка.МЕ беше интересен,а хаоса накрая ми хареса.Сейбъл най-вероятно ще запази.
    ПС:Плакатите FTW!

    Sponsored content


    X-treme Zone Empty Re: X-treme Zone

    Писане  Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 01:09