The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


    The Ring І

    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    The Ring І Empty The Ring І

    Писане  Bridgy Hitman Hart Пет Яну 22 2010, 20:36

    THE RING І (ПРЕДИЗВЕСТЕНА СМЪРТ І)
    STARING: MICKIE JAMES AS RACHEL KELLER
    HORNSWAGGLE AS HER SON
    LAYLA AS SAMARA
    CHRISTIAN AS RACHELE’S FRIEND
    VINCE MCMAHON AS SAMARA’S DAD
    AND OTHERS

    За Мики Джеймс това беше най-обикновен журналистически ден.

    Мики: Да, точно така, искам да разнищиш цялата история около гърдите и гаджето на Андреа! Разбра ли ме? Ъх, този новак ще ме подлуди.
    Крисчън: Хей, Мики, знаеш че с моята приятелка ходим от 8 месеца и не сте се запознавали. Така че тази вечер ще сме на вечеря. Мисля че ще си допаднете!
    Мики: Не знам. Твоето ново гадже, ти и...аз, твоето бивше гадже. Няма ли да е неловко?
    Крисчън: Не, спокойно, все пак сме приятели, дори и след като се разделихме!
    Мики: Приятели...

    По-късно същия ден:

    - Мики Джеймс, имаме случай за вас?
    - Не съм сигурна дали мога да го поема. Имам...
    - Става въпрос за 4-ма тийнейджъри, които са гледали мистериозна касета в стая 325 в някаква хижа, а след това им се е обадил мистериозен човек. Той им казал, че ще умрат след 7 дни и те...умрели. Днес ги намерихме в хижата, в която са гледали касетата!
    - Оу, ами, добре, ще го поема. Трябва да напиша статия за това?
    - Да!
    - Добре. До чуване.

    Мики Джеймс се реши да разнищи този случай, каквото и да и коства това. Тя отиде до мистериозната хижа и реши да вземе стаята, в която са били младежите. Тя взе и касетата с филма и отиде в стаята . Пусна касетата. На нея нямаше нищо интересно, освен един момент, в който мистериозна жена си сваляше сутиена и друг, в който беше показана как си чисти мишниците.

    - Хм, не съм пробвала да чистя чак дотам. Как го прави? О, съсредоточи се Мики!

    Тя изгледа касетата докрай, когато накрая.......момиченце с черна коса беше бутнато в кладенец от жената с космите. След това зачака. Мина 1 минута и тя реши, че няма да стане нищо и се готвеше да напусне, когато *дрън*. Телефонът звънна и тя замръзна на място. Тя вдигна телефона с трепереща ръка:
    - Ало!
    - You will die in fi….I mean 7 days.
    - Защо? Ало, ало...




    Тя едвам излезе от стаята!

    По-късно:

    Мики: Съжалявам, Крис, но няма да мога да дойда! Вдигнала съм температура и не ми е добре. Някой друг път!
    Крисчън: Няма проблем. Оздравявай!

    Хорнсуогъл се прибра и завари майка си в кухнята.

    Хорнсуогъл: Здравей, мамо.
    Мики: Ох, Хорни, изплаши ме. Никога повече не прави така. Изкара ми ума. Какво искаш за вечеря?
    Хорнсуогъл: Може ли DXmburgers?
    Мики: Добре. Ах, този кеч...

    Беше 23 часа и беше време Хорнсуогъл да си ляга. Мики го сложи да легне, а след това реши и тя да ляга. Пробва се да заспи, но без успех. Към 1 часа чу някакъв странен шум и веднага скочи от леглото. Шумът идваше от кухнята.

    Мики: Хорни, Хорни, скъпи, ти ли си?

    Мики завари кухнята наводнена и коса в мивката.

    Мики: Какво за бога?

    Мики започна да вади косата от мивката, но след 2 минути тя беше достигнала 2 метра. Накрая успя да извади косата, а накрая намери бележка, на която пишеше 7 daysssss.

    Джеймс заспа в 6 часа сутринта, а алармата и звънна в 8. Тя с нежелание стана, събуди сина си и си направи кафе. В това време синът и влезе в кухнята.

    Хорнсуогъл: Мамо, хъ, хъ, момиченцето с черната коса ще идва ли отново у нас?
    Мики: К-к-к-кое момиченце?
    Хорни:Онова, от видео касетата, която гледах и което беше снощи при мен, в стаята ми. Говорихме си. Тя е много изплашена.

    В този момент Мики изпусна чашата си с кафе и тя се счупи, а кафето се разля по пода.

    Мики: Приготвяй се за училище.

    Мики взе кърпа и тъкмо щеше да чисти кафето, когато видя как магнитчетата на хладилника се мърдат. На тях пишеше 7 Days и John Cena is Awesome!

    Мики: Всички знаем, че второто не е вярно. Дано да успея да докажа, че и първото е така.
    Мики влезе в офиса задъхана. На вратата я посрещна Крисчън:

    Крисчън: Хей, много бързо си оздравяла!
    Мики: Да, явно е било моментно. Как прекарахте с Мария как и беше фамилията – Канела?
    Крисчън: Ха-ха, Канелис. Беше чудесно. По-добре че не дойде.
    Мики: И двамата знаем, че си искал да съм там. Не ти беше скучно, когато пушихме онази трева в Мексико или когато спукахме силикона на ODB.
    Крисчън: Да, бяха хубави времена...

    Мики се затвори в офиса и потърси в интернет „Мистериозна касета с мистериозно момиче”.

    Мики: Хм, да видим, „Валдес убит с видео касета”, „Бате Енчо с мистериозно младо момиче”, „Къци убит от касета, на която момиче пада в кладенец.”
    Какво, Къци е гледал касетата? „Негови приятели твърдят, че преди седмица Къци гледал касетата и им казал, че ще умре след 7 дни, по данните на някакъв глас. На касетата имало странно малко момиченце. Румен Луканов ще излъчи почетен епизод в почит на Къци, където ще се завърнат всички стари момичета на късмета. Ийл!” Трябва да се спася, мен и Хорни.

    По-късно:

    Мики: Хорни, когато гледа касетата, след това телефона звънна ли?
    Хорни: Да, ХХХ и Шон ме бъзикаха, че ми остават 7 дни. Вдигнах, някакъв глас ми каза 7 дни и затвори и разбрах, че са те. Винаги са извратени в шегите си.
    Мики: Хорни, онзи глас не е бил на Шон или Хънтър! Той наистина съобщава, че ще умрем. Аз също гледах касетата.
    Хорни: Значи татко Финли е бил убит от тази касета?
    Мики: Не, той загина при оргия с Кандис Мишел и Тори Уилсън. Сецнал се, а двете лигли били от двете му страни и...загинали.

    Мики разгледа касетата внимателно. Тя я изгледа внимателно, но забеляза...Impact Zone и фермата на Винс Макмеън в Аризона.

    Мики: - Естествено! Фермата на Макмеън. Линда е жената, бутнала дъщеря си. Онази, ъъъъ, Лейла. Но първо, ще отида в IZ.

    Impact Zone:

    Мики: Може ли да говоря с госпожа Картър?
    Охранител: По какъв въпрос?
    Мики: Лейла Ел.
    Охранител: Добре, влезте.

    В офиса на Дикси Картър:

    - Госпожо Картър?
    - Well, well, well…журналистката Мики Джеймс. Какво те води относно Лейла?
    - Ами...видео касетата. Може ли да ми помогнете?
    - Добре. Предложих и договор. Да стане част към TNA. Но...тя отказа. След това бях принудена...да кажа на Линда, че всъщност Лейла не и е дъщеря. Тя полудя. Точно това целях. Виня се до ден днешен, но това трябваше да се случи.

    Мики остана онемяла и реши да потегли към фермата на Винс.

    Мики: Hello! Hellooo!
    В този момент Винс я нападна в гръб с лопата.
    Винс: Дошла си тук за нея, нали?! За нея!
    Мики: Господине, само ми кажете какво се е случило с дъщеря ви.
    Винс се успокои и разказа цялата история:
    - Да, наистина беше мое извънбрачно дете, но Линда си помисли, че Лейла е осиновена. Но после реши да я бутне в кладенеца. Без да исках заснех това и вместо да върна във видеотеката видеото „Montreal Screwjob 1997” съм занесал това проклятие.
    Мики: Как мога да го спра?
    Винс: Като се върнеш в хижата и намериш Лейла!

    Минаха няколко дена и ето че дойде 7-я ден. Мики си каза, че трябва да го направи и щеше да потегля с Хорни към хижата, когато Крисчън дотича до колата и:

    Крисчън: Какво става?
    Мики: Трябва да спра проклятието!
    Крисчън: Ооо, я стига, нима вярваш на това. Ако ще тръгваш, идвам с теб.
    Мики: Добре, качвай се!

    Крисчън, Хорни и Мики влязоха в хижата.

    Крисчън: Вие платете стаята, а аз ще отида да се настаня и ще ви изчакам.
    Мики: Стая 325.

    Мики и Хорни влязоха в стаята.

    Мики: Крисчън?...Крисчън?

    Намериха Крисчън в спалнята. Той стоеше на един стол. Мики го обърна и...го намери обезобразен. Мики се разпищя и закри лицето на Хорни. След това се насочиха към изхода. Опитаха се да отворят, но беше заключено. Телевизорът се включи. От него започна да излиза...Лейла. Тя се насочи, а Мики криеше Хорни зад себе си.

    Мики: Какво искаш от мен и него. Моля те, вземи само МЕН!

    Лейла се опита да нападне Мики, но тя я срита в слабините. След това грабна един стол и го заби в главата и. Взе месарски нож и наръга момичето.

    Хорни: Мисля, че можем да използваме такъв сегмент и в WWE.

    Полицията дойде след няколко часа и обезопаси района. Лейла беше погребана, а Хорни и Мики останаха живи. Но ако знаеха какво им предстои...

      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 00:50