The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


2 posters

    Sherlock Holmes (WWE VERSION)

    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    Sherlock Holmes (WWE VERSION) Empty Sherlock Holmes (WWE VERSION)

    Писане  Bridgy Hitman Hart Вто Яну 19 2010, 12:58

    SHERLOCK HOLMES: THE MOVIE (WWE VERSION)

    STARING: CM PUNK AS SHERLOCK HOLMS
    ZACK RYDER AS WATSON
    MELINA AS THE LADY(WHICH NAME I FORGOT)
    THE UNDERTAKER AS LORD BLACKWOOD
    MIKE KNOX AS THE POLICEMAN
    KELLY KELLY AS MARY
    THE GREAT KHALI AS THE TALL FRENCHMAN
    AND OTHERS!

    См Пънк влезе в замъка. Той се пребори с охранителите и се запъти към главната зала. Там мъж с тъмна роба и качулка се опитваше да приложи черната си магия върху Марис. Той изричаше заклинанията и дойде момента, в който Марис окончателно щеше да предаде душата си. В този момент Пънк се опитваше да пребори последния охранител, за да попречи на мистериозния мъж. Охранителят не се даваше, но Зак Райдър се намеси, като удари с бастуна си охранителя.

    СМ Пънк: Винаги е удоволствие да се работи с теб, Райдър.

    Пънк влезе в залата и нападна мъжа. Той не беше приключил, а Марис не беше предала душата си. Тя се гърчеше. Полицаите влязоха в залата, а Райдър им казва че СМ Пънк е попречил на тази гад да нанесе вреда на беззащитното момиче.

    Райдър: Този е, мъжа с черната роба. Той се опита да приложи магията си върху момичето. Извикайте медицинска помощ за момичето. ВЕДНАГА!
    СМ Пънк: Е, нека разберем, кой се крие под тази качулка!

    Пънк маха качулката и се оказва, че магьосникът е.........Lord Taker!

    Пънк: Лорд Тейкър? Но как....Но защо?
    Тейкър: Ха-ха-ха-ха. Ще научите съвсем скоро. А сега сержант, няма ли да ми сложите белезниците?
    Сержанта: Да, есссттттественно.

    Тейкър е отведен в градския затвор.

    3 седмици по-късно:

    Прислужница: Господин Райдър, откакто приютихме господин Пънк, съм много разтревожена за състоянието на този дом!
    Зак: Защо така?

    В този момент се чуват два изстрела от пищова на Пънк.

    Зак: Again?

    Райдър намира Пънк в стаята си да стреля по стената, вече надупчена от куршумите на Пънк.
    Райдър: Пънк, къщата ли искаш да унищожиш? Не си работил по случай от 3 седмици. Вярно, не е много приятно, но все ще се намери нещо.
    Пънк: Наистина? Наистина, Зак? Знаеш ли, не съм голям фен на това Стрейт Едж общество, водено от Люк Гал....Бесилото. Така го превеждаха от Бтв Комеди, нали? Но мисля да стана.
    Райдър: Пънк, и ти самия знаеш, че не можеш да издържиш без алкохол и 1 час.
    Пънк: Искаш ли да пробваме? Ако издържа един час без алкохол ми даваш 100 лири. Ако не, аз ще ти дам 100 лири.
    Райдър: Deal!
    Пънк: Райдър, би ли ми подал портмонето?
    Райдър: Защо?
    Пънк: Допи ми се алкохол и искам да ти платя 100 лири.
    Райдър: Пънк, Пънк...

    1 week later:

    СМ Пънк спеше, когато някаква жена, облечена в дълга червена рокля и синьо бомбе го събуди.

    Мелина: Здравейте, господин Пънк.
    СМ: Здравейте...мой сън.
    Мелина: Не се и надявайте Пънк, няма да ви пусна.
    СМ: Всички така казват.
    Мелина: Но не съм тук за това. Тук съм, за да ви съобщя моя проблем. Казвам се Мелина Перез, работя за лорд Тейкър. От няколко седмици се твърди, че лорд Тейкър ще бъде обезглавен. Моля ви, не го правете!
    СМ: Защо?
    Мелина: Защото ще последва нещо невъобразимо и ще се възцари големия хаос по цялата земя. Моля ви, не го правете или...съм принудена да действам инстиктивно!

    СМ остава сам в стаята, замислен върху думите на госпожицата.

    Пънк: Райдър, мисля че имаме проблем!
    Райдър: Again? По-голям от това, че отново си отровил кучето ми.
    Пънк: Не се притеснявай, добре е. Елементарно, Райдър, кучетата са по-издръжливи от нас. Проблемът е, че госпожица Перез иска да освободим лорд Тейкър или ще забие ноктите си в....ще забие ноктите си.
    Райдър: Хммм, лорд Тейкър ще понесе наказанието, независимо от твоята огромна сексуална жажда! Но трябва да поговорим и за нещо друго! Тази вечер ще сме на вечеря. Ти, аз и моята прекрасна Кели Кели.
    Пънк: Най-накрая ще ни запознаеш? Това е страхотно!
    Райдър: Да, така е, и не искам да се държиш неадекватно, Пънк. Като лекар съм забелязал, че се държиш неадекватно в много делови ситуации. А сега, те оставям да се приготвиш за вечерта!

    СМ Пънк чакаше в ресторанта. Той поглеждаше през 1 минута джобния си часовник „Омега” и хладнокръвно отпиваше от чашата червено мерло.

    Райдър: СМ Пънк, точен както винаги. Любима...
    Кели Кели: Благодаря, Зак. Господин Пънк, Зак ми е говорил много за вас.
    Пънк: Наистина, е, тогава, трябва да знаете, че имам уникалната способност да разгадавам хората още от първия ни поглед. Например, Райдър. Когато за първи път го видях, разбрах, че държи бяла, копринена, носна кърпичка в джоба си. Както и че в дървения бастун се крия опасна сабя. *Пънк вади сабята и я показва на Кели*
    Кели: Тогава можете да ми кажете какво откривате в мен?
    Пънк: Exactly! Да видим каква сте. В погледа ви има искреност, но не и заявена откровеност. В ръката си стискате малка верижка от стомана, а...този белег на пръстта ви е от годежен пръстен. Била сте омъжена за някой богат бизнесмен, но сте го зарязали, като сте откраднали богатството му и затова сте толкова богата.
    Кели му забива шамар и разлива чашата с вино в лицето му.
    Кели: За ваше сведение, господин Пънк, мъжът ми почина, а родителите ми имат нефтена рафинерия и са милионери.
    Райдър: Казах ти, че не трябваше да го правиш, Пънк, казах ти.

    Райдър напуска ресторанта, а СМ Пънк елегантно започва да яде свинско печено.

    Next day:

    Пънк: Райдър, днес е била обявена присъдата на лорда. Смъртна. Обесили са го. Но най-странното са предсмъртните му думи. „Смъртта е само началото.” А, и, съдът те вика да определиш дали обесеният има пулс или е мъртъв.

    По-късно:

    Райдър: Не усещам никакъв пулс и няма никаква причина да се страхувате, че душата му ще се върне след като го погребете. Бъдете спокойни.
    Пънк: Райдър, трябва да отидем на оглед в лабораторията на лорд Тейкър, която се намира в дома му.
    Райдър: Хъх, добре, да тръгваме!

    В дома на Тейкър:

    Райдър: Нищо различно от една долнопробна и домашна лаборатория, нали така Пънк?
    СМ Пънк: Не, не е така, тук има доказателства, които могат да покажат що за човек е бил лорд Тейкър. Виждаш ли това ковано желязо. Върху него е изпусната капчица нитрат. Тя е направила малка дупчица. Ако съдим по следите от епруветките, той трябва да е смесил цинк и мед. След това е забъркал отварата, като е добавил и естрагон и я е дал на момичето. Елементарно, Райдър. Само се загледай в детайлите.

    В този момент влиза The Great Khali, който се развиква. Той напада Пънк и Райдър. Райдър използва бастуна си, като удря разгневения французин в чатала, но той не почувства нищо и забива ръката си в главата на Райдър. Пънк използва техниката си. Първо – разсей противника. Второ – натисни зоните между ушите. Трето – раздразни го. Четвърто – Остави го да се самоунищожи. Кали се забива в стената, след пропуск срещу Пънк, а Пънк и Райдър веднага се изнизват.

    Райдър: Знаеш ли Пънк, аз знаех, че Кели е била сгодена и че мъжът и е мъртъв. Да ме беше попитал. А сега, не знам дали изобщо ще ме погледне.
    Пънк: Тя не е обикновена, Райдър. Естествено, че ще те погледне. Елементарно, Райдър. Аз повече се притеснявам за Мелина. Какво ли е намислила?

    Майк Нокс: Господин Пънк, господииин Пънк. Хъ, хъ, хъ, хъ...
    Пънк: Успокойте се. Какво е станалао?
    Майк Нокс: Видях го, той...той излезе от ковчега и разби гробницата.
    Пънк: Кой?
    Майк Нокс: Тейкър!
    Пънк: Явно мацката това е била намислила.

    Пънк: Госпожице Перез, знаех си, че ще направите нещо такова. Въпросът е ЗАЩО ГО ПРАВИТЕ?
    Мелина: Опитах се да ви предупредя, че ще стане зле, но вие не ме послушахте. Сега лордът и мене преследва, задето го предадох.
    Пънк: Предали сте го?
    Мелина: Той ме беше наел. Каза ми, че ще го съдят за незаконен трафик на силикон за поп-фолк певицата Андреа. Но бил невинен. Аз му повярвах. Но разпитах малко за него и отидох при него в затвор да му кажа, че не мога да защитавам човек като него. Със сигурност сега ме търси под дърво и камък.
    Пънк: Ясно...

    В централата на черните лордове:

    Тейкър: Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха. Онези нещастници навън, дори и не подозират какво ги чака. Пънк ли ще ме спре? Или играчката му Райдър? Докато отварата за безсмъртие е в мен, аз ще сея разруха и нещастие. Ха-ха-ха-ха-ха.

    Междувременно:

    Пънк: Райдър, Мелина, днес е събранието на черните лордове. Те със сигурност ще знаят нещо за Тейкър.
    Мелина: Дано, иначе само ще си оцапам роклята, заради тях.
    Райдър: Пънк, отново си учелил в 10-та с тази госпожица.
    Пънк: Така е, Райдър, така е.

    Събранието на лордовете:

    - Приветствам ви на 7-то събрание на черните лордове. Обявявам го за ОТКРИТО. Както знаете, днес, нашият лидер, лорд Тейкър, се завърна подобаващо от смъртта и е готов да ни даде от елексира за безсмъртие.
    Пънк: Значи мръсникът е жив.
    Мелина: Аз ще се справя с него. Само да ми падне...
    Райдър: Не е време за закани, а за действие. Видях огромния французин да пази един от коридорите. Той вероятно пази стаята на Тейкър.
    Пънк: Какво чакаме, Райдър. Да отиваме.

    Когато французина ги вижда той се разарява и Райдър го пресреща с удари в бастуна. Пънк и Мелина нахлуват в стаята на Тейкър, а той остава поразен.
    Мелина: Хайде, господинчо, дай ми отварата.

    Тя го рита в чатала и взима отварата.

    Пънк: Мелина, чакай.

    Пънк е нападнат в гръб от Тейкър. Пънк се отскубва и след като забива метален бокс в главата на Кали, той и Райдър побягват след еликсира и Мелина.

    Пънк: Ето я на лодката!

    С точни скокове, и двамата се озовават при Мелина.

    Мелина: Доста дълго време ви отне да дойдете. Да потегляме. Кажете на лодкаря в коя посока.
    Пънк: Да видим, къде може Тейкър да е изпил отварата. Предполагам там ще е най-добре да се унищожи.
    Райдър: Цинк, желязо, еликсир...
    Пънк: ТЕМЗА! Лодкарю, потегляй към мостта на Темза!

    На мостта:

    Пънк: Райдър, изчакай в лодката! Ние с Мелина ще унищожим отварата и се връщаме.

    Мелина и Пънк са вече на мостта, когато зад тях се оказва лорд Тейкър.

    Тейкър: Няма да се отървете от мен. Дайте ми еликсира!

    Тейкър скача срещу Мелина и я поваля. Тя изпуска отварата и тя се търкулва по мостта. Пънк тръгва да я гони, Тейкър тръгва след него, а Мелина лежи. Тейкър и Пънк са на милиметри от отварата. Те се сбиват. Пънк раздава юмруци, а Тейкър го хваща за гърлото. Пънк забива ритник. И двамата обаче са на ръба на мостта. Пънк бута Тейкър, Тейкър се хваща за мостта. С едната ръка се е хванал за мостта, а с другата вади въже от джоба си. Завързва въжето за мостта и иска да се преметне с него обратно, но Пънк го забелязва и вместо ръката на Тейкър, той......се обесва на въжето.

    Пънк: Тейкър, Тейкър, за съжаление ще завършиш не в гроба, а в огъня.
    Райдър: Видях какво стана, Пънк. Браво. Извиках полицаите. Те идват, за да го изгорят, а след това да унищожат и отварата.

    Пънк отива до Мелина. Тя отваря очи:
    Мелина: Наистина ли мислиш, че бях в безсъзнание. Господин Пънк, приятно ми е да ви познавам.
    Пънк: Госпожице Перез, за съжаление, трябва да се разделим. Знаете го, нали?
    Мелина: За съжаление, да.

    Пънк си отива, а Мелина остава на мостта.
    1 седмица по-късно:

    Пънк: Райдър, каква приятна изненада. Какъв е повода за посещението ти на тавана на къщата ти?
    Райдър: Искам да ти съобщя, Пънк, че с лейди Кели се сгодихме.
    Пънк: Чудесно, а сега трябва да повърна от цялата лигавщина.
    Райдър: Никога няма да се промениш, Пънк! Никога! И все пак е удоволствие да се работи с теб.
    Пънк: Мисля че е време цялата тази шантавост да приключи, защото трябва да ходя на сбирката на неанонимните нетрезвеници.

    Под режисурата на tralala. Не очаквайте, че тази "екранизация" и сюжет съвпада с филма и книгата Шерлок Холмс. Smile
    Boyko Borisov
    Boyko Borisov
    Админ
    Админ


    Male Брой мнения : 140
    Join date : 21.12.2009
    Местожителство : Варна

    Sherlock Holmes (WWE VERSION) Empty Re: Sherlock Holmes (WWE VERSION)

    Писане  Boyko Borisov Вто Яну 19 2010, 13:38

    Пълна простотия(в добрия смисъл на думата).Доста странен подбор Пънк и Райдър и най-големия французин....The Great Khali Suspect Надявам се това да не е единственото подобно "произведение" Smile

      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 01:06