The Diary Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Diary Zone

The Wrestling Diary's Heaven!


3 posters

    5th X-treming

    Bridgy Hitman Hart
    Bridgy Hitman Hart
    Модератор
    Модератор


    Male Брой мнения : 142
    Join date : 21.12.2009

    5th X-treming Empty 5th X-treming

    Писане  Bridgy Hitman Hart Съб Яну 16 2010, 19:43

    X-TREME ZONE

    Шоуто започва с фойерверки и графика с МЕ за тази вечер на видео стената. МЕ за тази вечер е Кейти Лий и Мишел Маккул срещу Мария и Мики Джеймс. Мачът ще бъде Tag Team Tornado Match.
    А сега на ринга излиза ГМ на това шоу – Сейбъл. Да, тя е отново тук. Тя се качва със секси походка на ринга и започва да говори:
    - Hello, again! Отново съм тук и съм готова да поема шоуто. Затова тази вечер освен, че ще имаме невероятен главен мач, ще имаме и Over-the top challenge за всички диви от нашето шоу. Но преди да...
    Това е Мишел Маккул. Тя явно не е много доволна от завръщането на Сейбъл. Тя се качва на ринга под освиркванията на феновете:
    - Не ти ли стана ясно, че мястото ти не е тук?! Не когато и аз съм в това шоу. Искам революция! Viva revolucion!
    - Искаш революция? Тогава стани като Че Гевара например! Искаш да я извоюваш? При мен няма да стане! Няма!
    - Тогава искаш отново да си в болница, в болнично легло, с множество синини и фрактури?
    - Не си спомням да е имало такова нещо?! Спомням си само за една кучка, която подло ме атакува и заби жалкия си финишър на мен. Затова Мишел, ако искаш да ме докоснеш, ще трябва да питаш мен, защото си извадих ограничителна заповед! Не можеш да се доближаваш на 50 метра от мен, иначе отиваш да се разправяш със съда. И като се замисля...в момента си в нарушение.
    Охраната извежда Мишел Маккул от ринга, а тя се заканва на Сейбъл, че ще постигне желаната революция.

    *commercial break*

    След рекламите Мишел Маккул е интервюирана от Джош Матюс. Тя казва, че щом Сейбъл иска война ще си я получи. And if she is not down with that……get away from the X-treme!

    Пренасяме се отново в залата. Публиката очаква следващия мач. Той ще е Over-the-top-challenge и ще е между всички диви от това шоу! Първа на ринга излиза Тифани. Тя получава солиден поп, който контрастира на освиркванията, които следващата дива получава. Това е Лейла. Тя се качва на ринга и е ред да видим коя дива ще излезе. Това е Наталия. Миналата седмица тя помогна на Лейла да победи Савана. Но тази седмица ще и се наложи да се разправя с повече от една дива. Именно Савана излиза след Нейдхарт. Тя се качва на ринга и с Наталия са face-to-face. Накрая гръмва и музиката на Бет Финикс. Дивата, която може би има най-голям шанс за спечелване на Ръмбъла. Тя се качва на ринга под мощните освирквания на феновете и е време мачът да започне! Всички диви се вкопчват една в друга и става огромен въргал. Бет Финикс се е заела с Тифани в единия ъгъл, а Лейла и Наталия работят в екип срещу Савана. Савана е засилена към въжетата, но Наталия и Лейла пропускат double clothesline, след което получават clothesline от азиатката. Тя засилва Наталия към единия ъгъл, но когато се засилва Лейла я поваля. Тя започва да забожда ритници и се пробва да елиминира Савана, като я изхвърля през въжетата, но Савана се хваща за второто въже и остава в мача. Финикс налага Тифани, но Тифани се свестява и забожда drop kick на The Glamazon. След това извиква Наталия и Лейла и трите заедно опитват да елиминират Финикс, когато....Лейла елиминира Тифани. Тя се възползва от ситуацията. Но без да се усети тя бива елиминирана от Наталия! Колко динамичен мач! Наталия и Финикс започват да се налагат и Наталия се озовава в ъгъла. Бет се засилва и получава лакът. Наталия се качва на най-горното въже и скача. Финикс е повалена. Наталия засилва Бет към въжетата, но другата не се дава. Забожда удари на Наталия и на свой ред тя опитва да елиминира опонентката си. Двете са в опасно положение и всеки момент една от тях ще бъде елиминирана, когато Савана се връща в мача и елиминира и двете. Всички бяха забравили за Савана, която използва момента и спечели. Тя бързо се изнизва от ринга под бесните погледи на Наталия и Beth Phoenix.

    Пренасяме се в офиса на Сейбъл. В него разярено влиза Мишел Маккул. Тя иска обяснение от Сейбъл за тазвечершното изпълнение на Сейбъл, а именно ограничителната заповед. Сейбъл и казва, че не може да се чувства сигурна сред психопати-блондинки в това шоу и затова е взела тази драстична мярка. Маккул напуска офиса. След това в него влиза Джош Матюс:
    - Сейбъл, ще ни кажеш ли нещо повече относно тази ограничителна заповед?
    - Джош, и ти ли ще ме разпитваш с тези уморителни и досадни въпроси. Вече не издържам. Ако не бях издала тази заповед, тя щеше да продължи да ме тормози. Затова не ми остави друг избор. Ако трябва и срещу теб ще издам ограничителна заповед, само спри да ми задаваш този въпрос относно човек, когото не понасям.
    Матюс остава безмълвен в офиса, докато ГМ го напуска.

    *commercial break*

    На видео стената е хайпнат мача за HW Championship на Секси Ръмбъл. Той ще е между Мишел Маккул и Мики Джеймс и ще е Last woman standing match! Друг мач, който е хайпнат е този между Кейти Лий Бърчил и Мария. В него загубилата ще трябва да бъде „обръсната”.

    Кейти Лий е вече на ринга. Тя е с микрофон в ръка и започва да бръщолеви:
    - Колко съм щастлива. Днес се консултирах с най-добрите фризьори в САЩ! Те ми казаха, че ще се погрижат за теб Мария. Така че не се притеснявай! Ще бъдеш внимателно остригана след мача ни. Ха-хаха.
    След това изявление гръмва музиката на Мишел Маккул. За втори път тази вечер тя слиза по рампата и за втори път бива освиркана. Тя се качва на ринга, здрависва се с Кейти Лий и двете заедно зачакват опонентките си. Ето ги и тях! Под музиката на Мики Джеймс Мария и Мики излизат на ринга. Те получават мощен поп и е време The tornado да започне! Правилата му са прости. Тук и двата отбора ще са заедно на ринга. Няма да има смени. Първият отбор, отбелязал туш, печели! Мачът започва. Мики се нахвърля върху Мишел, а Мария върху Кейти. Те се търкалят из целия ринг, а след минути всички са извън ринга. Мишел надделява и забожда главата на Джеймс в металната преграда. Кейти също взема превес и забожда Мария в ръба на ринга. Тя я връща обратно, пробва туш, но Мария се повдига. Лий започва да я налага и прилага body slam и elbow drop. Мишел влиза на ринга и също започва да налага “the red-head”. Двете с Бърчил засилват Мария към въжетата, но Мария блокира с double kick. Тя се качва на най-горното въже и забожда flying clothesline на Маккул. Опитва туш, но Лий прекъсва отброяването. Тя бива изненадана от drop kick от Мики Джеймс и е повалена. Но когато се надига получава big boot от Маккул. Маккул обаче е изненадана с bulldog от Мария. Тя опитва туш – 1....2....НЕ. Мишел се повдигна в последния момент. Мария се надига, но Katie Lea забожда Hair-Pull-neck breaker! Опит за туш! 1...2...3. Невероятен завършек на МЕ-а. Кейти Лий и Мишел Маккул напускат победоносно ринга. Очаквайте ни и следващия път, за да получите нова порция от X-treme-а!
    Castro Wilde
    Castro Wilde
    Админ
    Админ


    Male Sagittarius Брой мнения : 120
    Join date : 21.12.2009
    Age : 29
    Местожителство : Chicago, Illinois

    5th X-treming Empty Re: 5th X-treming

    Писане  Castro Wilde Съб Яну 16 2010, 19:50

    Въй въй въй.Началния сегмент между Маккуул и Сейбъл беше адски мощен! Very Happy Интервютата бяха на ниво, 2 са супер за такъв формат на шоуто.Мелето беше много добро, но не ми хареса, че Савана спечели.Наталия трябваше да я пушнеш. Twisted Evil
    Кейти Лий го дава яко злобно, дано й дадеш некоя титличка.
    Boyko Borisov
    Boyko Borisov
    Админ
    Админ


    Male Брой мнения : 140
    Join date : 21.12.2009
    Местожителство : Варна

    5th X-treming Empty Re: 5th X-treming

    Писане  Boyko Borisov Съб Яну 16 2010, 20:14

    WHO THE BLUE HELL IS SAVANNAH?~
    Биващо шоу.Дано Мария не падне,че без коса ще е :S
    SAVANNAH WHO?

    Sponsored content


    5th X-treming Empty Re: 5th X-treming

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Сеп 20 2024, 03:15